Sari la conținut

bruneta- 0759845589


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

in seara asta i am facut si eu o vizita fetei vb cu ea la tel imi spune 150 de lei nr cu 250 de lei nr locatie pe la piata mare...am intrebato daca sunt pozele ei a spus ca da ca nuj ce in fine ajung la locatia spusa de ea imi deschide usa o fata bunicica care nu merita niciodata 150 de lei si i am zis pot sa iti ofer 100 de lei daca vrei pentru un oral...nu a vrut si am plecat...ca idee nu se merita sa ii d ai 150 de lei...la 150 de lei totusi ai cateva pretentii va las link mai jos cu anuntu ei ca nu ma pricep sa pun poze pe sait...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

pana la urma am fost aceasta fata intr o seara pe la 4 dimineata cand nu mai era nici o femeie disponibila am zis hai sa o sun si sa ma duc la ea rasp la tel si imi spune 100 de lei nr spre surprinderea mea i am zis ok ajung imediat ajung la ea ii d au un milion pentru un nr de sex oral neprotejat si sex normal protejat se dezbraca....are sanii foarte lasati...ce mi a placut mult la ea ochii deasta m am si dus la ea in fine oralu il face destul de ok si normalu la fel da si ea contre per total a fost ok ca si servici fata nu este cea din poze..

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

pana la urma am fost la aceasta fata intr o seara pe la 4 dimineata cand nu mai era nici o femeie disponibila am zis hai sa o sun si sa ma duc la ea rasp la tel si imi spune 100 de lei nr spre surprinderea mea i am zis ok ajung imediat ajung la ea ii d au un milion pentru un nr de sex oral neprotejat si sex normal protejat se dezbraca....are sanii foarte lasati...ce mi a placut mult la ea ochii deasta m am si dus la ea in fine oralu il face destul de ok si normalu la fel da si ea contre per total a fost ok ca si servici fata nu este cea din poze..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...