Sari la conținut

Andra 0724750451


Postări Recomandate

  • Oras:universitate
  • Oras:universitate

Buna ma numesc Andra am 20 de ani si ma adresez domnilor manierati. sunt o domnisoara sexy dulce si comunicativa, respectoasa si ofer domnilor o companie placuta...daca vrei sa evadezi din rutina zilnica pentru asta ma aflu aici...in orice moment atenta la nevoile tale fara graba curata si discreta cu mine poti sa iti indeplinesti fantezile pe care le ai...lasă-mă pe mine sa ma ocup de tot tie iti ramane doar sa apelezi cu incredere numarul de telefon 0724750451

Serviciile mele sunt : de oral, normal,diferite pozitii ,masaj de relaxare ,69.. 150 finalizarea ,300 ora

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iar te-ai apucat de treaba? Tot cu iubi sau solo de data asta, confirm ca pozele sunt reale, o puștoaica, nu știu calitatea serviciilor, o cunosc și știu ca a mai fost pe la pitesti, constanta și București, acum sa vedem ce zic băieții, dacă își merita banii!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Buna ma numesc Andra am 20 de ani si ma adresez domnilor manierati. sunt o domnisoara sexy dulce si comunicativa, respectoasa si ofer domnilor o companie placuta...daca vrei sa evadezi din rutina zilnica pentru asta ma aflu aici...in orice moment atenta la nevoile tale fara graba curata si discreta cu mine poti sa iti indeplinesti fantezile pe care le ai...lasă-mă pe mine sa ma ocup de tot tie iti ramane doar sa apelezi cu incredere numarul de telefon 0724750451

Serviciile mele sunt : de oral, normal,diferite pozitii ,masaj de relaxare ,69.. 150 finalizarea ,300 ora

FK??

Sex intre sânii??

Ps:decat sa dau 300/h mai bn vin de doua ori ca tot acolo ajung.

Zi buna!!!

Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

FK??

Sex intre sânii??

Ps:decat sa dau 300/h mai bn vin de doua ori ca tot acolo ajung.

Zi buna!!!

Exact. Cel mai este sa iei decat 1 finalizare si apoi revii a doua-treia zi.

Cel putin eu unul asa as face.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Salut

 

Am trecut pe la Andra. Nu pot sa dau note pentru ca a fost doar o finalizare si aia pe fast-fuck din cauza mea.

Andra e o fata tanara si frumoasa si are un corp numai bun de admirat si mangaiat (sincer aveam impresia ca este mai inalta din unele poze). 

 

Sexul a fost destul de bun si mi-a lasat impresia ca este stramta (si nu sunt eu vreun dotat). Finalizarea (pentru care am platit 150 la inceput) a fost pe corp. Impresia mea (nu am intrebat ca sa fiu sigur) este ca nu face FK si finalizare orala. Cel putin deocamdata, nu se stie in viitor :)

 

Oricum a fost o experienta placuta cu o fata tanara si frumusica. Sa va purtati frumos cu ea. Sper sa revin cat mai curand la o intalnire mai relaxata din partea mea.

Singurul lucru mai interesant asa de mentionat este ca sunt 3 fete intr-o locatie care are doar 2 camere de actiune, dar nu am avut vreo problema de intersectare nici cu colegele nici cu vreun client de al lor (spre rusinea mea nu am intrebat cine sunt colegele)

  • Like 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...