Sari la conținut

Apartament Cluj


Postări Recomandate

Am ap. 2 camere decomandate ptr. ts care vor sa vina pe aici. Ap e oricum gol fiindca au plecat chiriasii si nu intentionez sa il inchiriez pana in toamna asa ca m-am gandit sa impulsionez poate oferta de ts din Cluj. Free of charge bineinteles si doar pe perioade scurte de cateva zile.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

3 ore 1.200 de lei 2 zile presupun că ai appartament lux...dacă ceri 1.200 pt 2 zile ..

 

O prostie mare cine crezi că se deplasează pănă în cluj pentru 2 zile...

 

Dacă tot veniți cu oferte din astea de răs...veniți cu max pt o săptămănă ...

  • Like 1
Link spre comentariu

Afrodita era doar un calcul aproximativ gen 2 ore ptr 2 zile....poate sta si o saptamana gen daca ii merge business-ul...si depinde si de ts of course..ptr tine probabil ar fi 2 ore ptr 4 zile, si oricum te voi vizita daca ajungi in Cluj;)

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu i tot una ca ti o tragi sa faci 200 d lei sa platesti chiria la zi sau ti o tragi pe chirie care costa 200 lei/zi?

tind sa te contrazic ca desi pare la fel nu e si sa ti spun si de ce

 

eu sunt platita de cineva pentru un serviciu sau niste servicii .....deci imi fac treaba sunt platita si bye bye

 

eu iti platesc tie la randul meu casa pe tine nu te mai priveste adica "nu ne imprietenim mai mult decat trebuie si nu ti las tie loc de a ti o incerca cu mine a prost"si pastrez relatia strict de chiriasa propietar

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...