Sari la conținut

Vanessa - 0759751720


Postări Recomandate

Salutare ,

 

 

In seara asta am reușit sa mai bifez pe lista încă o domnișoara interesantă din vestitul catalog publi , in perioada asta nu sunt chiar oferte de rămâi mut pe Brașov 😂😂

 

Având chef de putina distracție de seara , găsesc anunțul , stabilim termini și condițiile și rămâne ca ajung in 20-30 min , neavând nimic stabilit și sa vin liniștit.

 

Locație : Pe Ioan Ursu , apartament curat , fără mirosuri ,fumătoare , dar se fumează pe balcon , baie ok . Puțin mai greu cu locul de parcare . Răspuns rapid la telefon după ce am ajuns , ghidat către apartament cu o voce foarte amabila .

 

Ajuns sus , după ușa ma aștepta o Domnița înaltă , cu un corp bine proporționat , intr-o ținuta lejara . După ce ne prezentam , pana sa ma descalț mi s a pus o întrebare ( cred ca prima oară când aud asta ) “ dacă imi convine și daca rămân ? “ , fata e conform pozelor , ce puteam sa mai zic ? 😆 ÃŽnmânez cadoul fără a fi cerut de ea , întrebat dacă doresc la baie , am zis pas fiind dusat înainte sa plec de acasă .

 

Acțiunea a început cu un ON (întrebat de ea si confirmat de mine ) destul de bine făcut , încercat si Deep , atenta și cu outele , se juca cu limbuța frumos , după trecut ea peste mine unde se mișcă destul de bine și finalizat in balonas .

 

Pauza unde am ieșit la o țigara , servit cu un pahar de apa .

 

Partea doua la fel ON unde a reușit sa trezească Soldățelul rapid și după trecut Căprița si finalizat in balonas .

 

Note :

ON - 8 , fără CIM , COF , dar destul de bine executat , fără graba .

NP - 8 , am fost băiat cuminte și am reușit finalizez ușor deci nu am încercat cine știe ce

AP - nu stiu/nu am întrebat

GFE - 6 ÃŽncearcă sa te facă sa te simti bine , comunica cu tine , dar mi se pare mecanic făra atingeri , sărutări pe corp , s.a.m.d , poate din cauza primei întâlniri , cine știe ?

Locație - 9 , fără aer condiționat .

Contact - 10 Din doua apeluri am reușit sa ajung fără nici o problema ( termini respectați )

Preț - 150/250ron , se găsește și mai bine la bani ăștia , dar ce sa facem , totul e scump acum 🤣

 

De revenit ? Da și nu , pentru mine personal contează mult GFE .

 

Cele bune !

post-194557-0-53139700-1565390476_thumb.png

post-194557-0-11699300-1565390490_thumb.png

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Daca postarea e din 10 august 2019, iar pana in prezent nu s-a mai postat nimic, tu ce crezi? Mai are rost sa incerci? Iti place sa vii degeaba? Intra pe topicele ACTIVE, citeste recenzii si mergi la cine iti place. E simplu. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...