Sari la conținut

despre masturbare


Postări Recomandate

Si ce spune vocea :) "stai opreste-te" in timp ce ti-o iei la laba ? Sau dupa ? Sau intre sedinte ? e un diagnostic complicat.

 

Altii aud o voce care le spune invers "laba-laba-laba" incontinuu. Era unul care si-o lua la laba pe strada pe soseaua Oltenitei. Si au trecut 4 pitipoance pe langa el cu ochii la pula.

 

Dar degeaba ca omul era concentrat pe ce facea :)

Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Eu nu mai pot să finalizez atunci când sunt cu o fată din cauza masturbării.

E nasol....ai mai multe diagnostice !!!! :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Nimfomanele de pe forum sunt la reducere? Dincolo era mai ieftin. Dar... halatul, cât costă halatul ?

La Balaceanca cica iti dau un halat cu dungi gratis! Da o fuga pana acolo (zic sa si ramai daca tot te duci)
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Uite cum și-a pierdut, doamna Eva, definitiv și irevocabil un potențial client. Bravo fata. Ține-o tot așa.

Merci de urare, dar daca vii la mine sa ti-o freci singur ma lipsesc...
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nibeficuk
Reputație: 0

Promit să nu vin la tine. Oricum mie îmi plac fetele cu sânii mari dar subțiri în talie. Te pup și adio

Adio..., dar mai întâi ai tras o labă uitându-te la pozele Evei. Nici nu știi ce-ai ratat doar pentru că nu ții la glume...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Promit să nu vin la tine. Oricum mie îmi plac fetele cu sânii mari dar subțiri în talie. Te pup și adio

No problem, chestie de gusturi... dar tot nu m-am lamurit... ce potential client am pierdut? Oricum nu sunt genul tau si nici pozele nu te inspira😠Ai insirat niste tampenii pe-aici si ti-am raspuns in ton cu ce-ai scris, altadata poate gandesti inainte sa postezi...
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

Subiectul este magistral tratat de către cuviosul Ilarie :laugh2 :256

Știu că Eva va aprecia:  http://credinciosii-intreaba.blogspot.com/2009/09/sarumana-parinte-as-vrea-sa-stiu-si-eu.html

 

dar preasmecheritul cum "trateaza" pacatul sexului cu **spam editat** si sodomiei intre calugari, popi?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Subiectul este magistral tratat de către cuviosul Ilarie :laugh2 :256

Știu că Eva va aprecia: http://credinciosii-intreaba.blogspot.com/2009/09/sarumana-parinte-as-vrea-sa-stiu-si-eu.html

De belea😠cuviosul stie mai multe decat mine la capitolul asta😠ma intreb de unde... din proprie experienta? Sau vin pacatosii la spovedanie? Daca e varianta doi, cred ca sta popa cu pwla par pe sub anteriuðŸ˜
Link spre comentariu

  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms

Să revenim la recenzii

 

LOL.

 

Poate n-o să-ți vină să crezi, dar există cineva pe for care a făcut recenzie inclusiv labei.

 

Omul e artist al cuvintelor și dacă n-ar urla în el testosteronul în disputele verbale (fără sens) cu mai tinerii interlocutori, mi l-aș trece in lista de friends !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...