Sari la conținut

Matura servicii totale 0771411807


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Activează, activează fetele.. le-am sunat eu mai devreme puțin și nu știu cum fratele confutador cristian85 le-a futut in toate găurile..si pe amândouă odată..ca eu când le-am propus acelasi lucru la aceeași bani la telefon..dameza mi-a închis telefonul in nas 😂😂 deci nu prea înțeleg.Si plus de asta doua sunt întradevăr acolo însă..una face anal (cred ca bruneta) si cealaltă daca o fi blonda cum ziceau băieții sau e alta ca asta cica nu face anal.In fine..cica au program doar pana la 16:30 azi ðŸ‘ðŸ¼

Link spre comentariu

Bai eu cand am fost prima dată la ele ,brunetă mi.a propus după ce am intrat in camera cu ea daca vreau sa o chemăm si pe colega la 100 fin cu aman2ua ,si fac aman2 anal doar ca blonda are cam multi hemoroizi si se cam fereste cred ca o doare ca , cam strangea din gaoz cand il băgăm... am vazut ca nu e ok si i.am dat anal lu brunetă si alternativ in pizda cu aman2ua.... nu stiu ce le zici tu de iti închide in nas.... ca mai e o chestie zice 70 fin , am zis ca ma duc si cand am ajuns i.am zis 50... a zis da fără să stea pe gânduri.... si de atunci când vreau sa fur in fur sun , ma duc si dau din prima 50 lei.... nu mai stau la discuții:))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

N'auzi mă ce le-am zis eu?de fapt nu vezi să citești? le-am specificat pretul care sunt eu dispus sa îl ofer cu amândouă.. și așa a reacționat.Citind recenzia ta..am zis să încerc.. dar uite ca n'a mers.La tine a mers..dar nu accepta și la alții..mai ales la telefon ðŸ‘ðŸ¼

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

ciudat e ca nu raspunde la telefon am sunat de doua ori o data la 14:45 si odata la 16:15

 

Da.. să știi ca e ciudat.Mie duminică mi-a răspuns de 2 ori la interval de jumate de ora sa zic..si era duminică.Se poate sa fie ocupate.. duminică fiind zi de weekend a fost mai lejer,cine știe..

Link spre comentariu

Am fost si eu la dameza saptamana trecuta.

Locatie de un 6, apartament vechi dar curat

Aspect dameza tot cam un 6. E putin trecuta femeia dar nu deranjant

Igiena 9, absolut nici un miroa dubios, toate bune si frumoase

Am ales OP si NP, decartat 50 de ron, si se apuca femeia de treaba. Oralul nu a fost cine stie ce, cam mecanic, sa zic un 7. In schimb a compensat cu normalul, s'a montat capra si da'i frate la ea. Da contre, geme, se implica ok la partea asta. La final scos balonul si finalizat pe fata si pieptul ei.

De revenit, cred ca da. Pentru o descarcare la 50 merge, mai ales ca igiena e ok.

Sunt curios de colega ei, nu am vazut'o acolo, dar cred ca revin sa o incerc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Am fost si eu la dameza saptamana trecuta.

Locatie de un 6, apartament vechi dar curat

Aspect dameza tot cam un 6. E putin trecuta femeia dar nu deranjant

Igiena 9, absolut nici un miroa dubios, toate bune si frumoase

Am ales OP si NP, decartat 50 de ron, si se apuca femeia de treaba. Oralul nu a fost cine stie ce, cam mecanic, sa zic un 7. In schimb a compensat cu normalul, s'a montat capra si da'i frate la ea. Da contre, geme, se implica ok la partea asta. La final scos balonul si finalizat pe fata si pieptul ei.

De revenit, cred ca da. Pentru o descarcare la 50 merge, mai ales ca igiena e ok.

Sunt curios de colega ei, nu am vazut'o acolo, dar cred ca revin sa o incerc.

La care ai fost?e tipa cu analul sau cealaltă?

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

vizitat doamna.....oral fara slabut....la normal se uita 'gales'' sau intreaba...citez...''cu sau fara...?l''..deci..e clar...se fute fara....in alta ordiine de idei...am pus prezervativul si i-am cerut pe romaneste sa-mi dea limbi in cur....o face fara nicio problema....e genul pe care daca vrei si intra..o futi si-n ureche....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

vizitat doamna.....oral fara slabut....la normal se uita 'gales'' sau intreaba...citez...''cu sau fara...?l''..deci..e clar...se fute fara....in alta ordiine de idei...am pus prezervativul si i-am cerut pe romaneste sa-mi dea limbi in cur....o face fara nicio problema....e genul pe care daca vrei si intra..o futi si-n ureche....

Ce înseamnă se uită "gales" ?

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Stiu pe cineva care a vizitat o si pentru ceva in plus a facut neprotejat. Si era un nespalat.

Păi și daca e nespălat dar omul nu are nimic care să afecteze pe cineva prin contact sexual..care ar fi problema ? Nespălați poate ca futem de multe ori mulți dintre noi..ideea e sa fim ok și sa nu avem probleme pe plan sexual..no ?

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

tati.....mi-a scapat cuvantul pur si simplu...si oricum nu asta era ideea...am vrut doar sa ajut....concluzia...se fute clar fara fara prezervativ..deci..atentie....e genul babei din malul rosu...doar ca putin mai tanara.....sau aia de pe banesti...florescu criss sau cum ii spunea....si aia dadea limbi in cur la greu...cel putin....eu pentru muie si sa-mi dea limbi in cur o cautam.....simplu si la subiect....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...