Sari la conținut

Threesome bucuresti


Vizitator mihai1012

Postări Recomandate

Motanul doar pe tine te asculta. Stii ca are o slăbiciune pentru tine.

Daca tii la forum si vrei sa-l curățam de mizerii,sacrifica-te,fa un anal cu Motanul in schimbul banarii otrepei din dristor

 

:laugh2  Ma asculta, cum sa nu?!

Mai, eu stiu de ce sunt in stare... Evit cei insurati pentru ca daca ma implic uita tot pana la mine....

Am ajuns sa-i evit pe toti pentru cei burlaci erau...

In fine. Vorbeste cu Pisi, eu nu ma mai bag. Il las cum vrea sula lui.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce sa zic , ca de obicei , arunca unul o piatra si , gata , repede apar toti  popandaii si trancanaii forumului  sa se dea experti , in cupluri , in femei sau mai stiu eu ce ,  cand  , tot ei , de altfel sunt niste ratati prin definitie , fara prea multe perspective de viata si de  viitor , care , practic , nu ar putea sa-si ofere lor solutia clara de a iesi din acest impas , aceea de a nu  se tara zilnic prin viata imbatandu-se constant cu apa rece , batand zilnic la orice usa dispusa sa i se deschida cu o mare usurinta  , dar in schimb , se dau mari atotstiutori  , mai ales in materie de relatii .

 

Mare vanatori ....lol

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ce sa zic , ca de obicei , arunca unul o piatra si , gata , repede apar toti  popandaii si trancanaii forumului  sa se dea experti , in cupluri , in femei sau mai stiu eu ce ,  cand  , tot ei , de altfel sunt niste ratati prin definitie , fara prea multe perspective de viata si de  viitor , care , practic , nu ar putea sa-si ofere lor solutia clara de a iesi din acest impas , aceea de a nu  se tara zilnic prin viata imbatandu-se constant cu apa rece , batand zilnic la orice usa dispusa sa i se deschida cu o mare usurinta  , dar in schimb , se dau mari atotstiutori  , mai ales in materie de relatii .

 

Mare vanatori ....lol

Vorbeste lumea rea si invidioasa ca te-ai angajat pe santier

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Cam asta vorbeste

 

 

Trădarea se platește.

 

Trădarea se platește.

 

 

Am colaborat cu Miky acum o lună până când ne-a întors spatele din cauza tam-tam-ului generat.

Am banat pe Cinestie si Pipilica împreuna cu Miky, dar s-a retras ca o pizda ce este.

 

 

Nu regretăm nimic, a fost o colaborare proastă pentru că ne-a intors spatele.

Ne-a ajutat cu foarte multe informații despre userii de aici și noi am executat userii. Punct.

 

PS: Ăsta este ultimul mesaj.

 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...