Sari la conținut

Threesome bucuresti


Vizitator mihai1012

Postări Recomandate

Vizitator mihai1012
Reputație: 0

Pentru prima data ii dau dreptate Amadei.

Femeia ta nu mai da un muc pe tine,dar te-a simtit ca esti papagal flausatasa ca profita de imbecilitatea ta,de "om modern" :laugh2

Las-o mai moale ca nu stii ce vorbesti. Ai gândurile încurcate amice. Stai sub bariera sa nu dai cu capul :))

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Las-o mai moale ca nu stii ce vorbesti. Ai gândurile încurcate amice. Stai sub bariera sa nu dai cu capul :))

N-am bre ganduri necurate,altminteri iti propuneam s-o trimiți la mine sa se spovedească sub patrafir,sa spună totul cu DEEP si CIM,dar nu vreau sa te am pe conștiința.

Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

Ce troll ma nene ? Aveam nevoie niste păreri. Pur si simplu. Punct.

 

da' tu ce vrei, de fapt?

daca si tu iti doresti la fel de mult, go for it!

parerile celorlalti vor fi diverse, contrare, mai ales pe un asemenea subiect tabuu.

 

in principiu, si eu gandesc la fel. o femeie care-l iubeste pe X nu va cauta un cocar suplimentar/amant sau threesome. daca face asta, fie nu-l mai iubeste pe X, fie vrea sa se razbune ptr ca ala a inselat-o. femeia insala si cu sufletul, nu numai cu pasarica. dar probabil ca sunt si femei care "iubesc" diferit, vezi cuplurile de swingeri sau mai noile threesome, mai mult sau mai putin asumate. 

 

PS: io, unu, n-as imparti femeia mea cu altu. e chestie de demnitate masculina, cum dracu sa ma uit la ala cum o babardeste? :))))))) nu am aceasta nevoie si nu cred c-o voi avea vreodata!

ptr ca gandesc si simt diferit. ah, ca as fute 2 intr-un threesome, asta e altceva, ceva ce intelege orice alt barbat. 

 

dar, inteleg, pe zi ce trece, ca apar si altfel de barbati...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Orice barbat ar vrea sa futa 2 femei in acelasi timp, insa sigur nu cu sotia sau femeia cu care are o relatie de lunga durata.

 

Dupa apar reprosurile - iti placea prea mult, iti placea mai mult decat cu mine, o futeai cu pofta - pe mine de ce nu ma futi asa?

 

Si, automat, va dori sa se futa si ea cu doi barbati.

 

E un fel de go down the rabbit hole.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si, inca o chestie - daca nu esti de acord cu asa ceva, asta nu inseamna ca esti primitiv. Fiecare om e liber sa traga linie acolo unde se simte confortabil. 

Exista multe chestii bolnave - uro, scato, dat limbi in pizda pe ciclu, barbati care se lasa dominati sau fututi cu strap-on-ul de femei - pegging parca se numeste. Cuckolding, adica sa-ti vezi femeia fututa de alt barbat si tu sa te uiti sau sa-i dai limbi dupa. 

Nu mai zic de aia care vor sa fie dominati financiar, sa primeasca ordine de la tot felul de dominatoare si tot asa.

 

Dupa mine, un barbat adevarat e ala care fute, nu care se lasa futut, penetrat, scuipat, umilit, batut, dominat. 
Iar o femeie care e intr-o relatie si vrea sa fie fututa de alt barbat cu fraierul ala cu care traieste de fata, mai bine il lasa pe fraier si isi ia un barbat ca lumea.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Salutare băieți. Am si eu o problema "mare" :)) După mult timp de gândire am decis sa fac un pas către dorința ei:aceea de a cunoaște si un alt bărbat. Mentionez ca probleme sexuale in cuplu nu am avut(Am incercat absolut tot ce se poate in 2 + jucarii,costumase etc),doar ca are ea curiozitatea asta si se excită din ce in ce mai tare pentru că știe că m-a convins oarecum. Am apreciat sinceritatea ei si uneori stau si ma intreb daca sunt tâmpit sau nu,dar pana la urma e o chestie hormonala nicidecum de sentimente asa ca sunt mai linistit. I-am propus sa luam o pauza de 1 săptămână,eu sa fac ce vreau si ea la fel.Mi-a spus că vrea să fiu de fata si sa particip si eu. Acum na nu stiu ce sa fac. As dori niste răspunsuri sincere nu la mișto pentru ca la fel de sincer am fost si eu cu voi. Ce părere aveți? Cum ar trebui sa gestionez această situație? Va multumesc anticipat!

 

 

PS : In cazul in care ne vom hotărî să facem acest pas va trebui să găsim si un băiat ok de pe-aici.(heterosexual doar.)

Te poți lămuri într-un singur mod: verificând practic :D
Dacă după o astfel de experiență te vei simți nasol, înseamnă că ai fost tâmpit. Dacă te vei simți bine, înseamnă că ești doar un pic mai destupat la minte decât alții ;)
Cum am mai spus recent, mai bine să-ți pară rău pentru că ai făcut ceva decât să-ți pară rău că n-ai făcut-o și să te gândești toată viața cum ar fi fost dacă...
 
Poate te va ajuta în decizia ta, dacă arunci un ochi pe topicul de mai jos, să vezi cam ce înseamnă un cuplu total lipsit de inhibiții :)
 
 
Baftă!
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

 

Te poți lămuri într-un singur mod: verificând practic :D
Dacă după o astfel de experiență te vei simți nasol, înseamnă că ai fost tâmpit. Dacă te vei simți bine, înseamnă că ești doar un pic mai destupat la minte decât alții ;)
Cum am mai spus recent, mai bine să-ți pară rău pentru că ai făcut ceva decât să-ți pară rău că n-ai făcut-o și să te gândești toată viața cum ar fi fost dacă...
 
Poate te va ajuta în decizia ta, dacă arunci un ochi pe topicul de mai jos, să vezi cam ce înseamnă un cuplu total lipsit de inhibiții :)
 
 
Baftă!

 

Dupa mintea ta găunoasă trebuie sa experimentezi orice ca sa te convingi daca este OK.

Apropo,in cur te-ai futut,a fot OK?

Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

Si, inca o chestie - daca nu esti de acord cu asa ceva, asta nu inseamna ca esti primitiv. Fiecare om e liber sa traga linie acolo unde se simte confortabil. 

Exista multe chestii bolnave - uro, scato, dat limbi in pizda pe ciclu, barbati care se lasa dominati sau fututi cu strap-on-ul de femei - pegging parca se numeste. Cuckolding, adica sa-ti vezi femeia fututa de alt barbat si tu sa te uiti sau sa-i dai limbi dupa. 

Nu mai zic de aia care vor sa fie dominati financiar, sa primeasca ordine de la tot felul de dominatoare si tot asa.

 

Dupa mine, un barbat adevarat e ala care fute, nu care se lasa futut, penetrat, scuipat, umilit, batut, dominat. 

Iar o femeie care e intr-o relatie si vrea sa fie fututa de alt barbat cu fraierul ala cu care traieste de fata, mai bine il lasa pe fraier si isi ia un barbat ca lumea.

 

pulesteule, 

 

desi nu inteleg (sau inteleg, dar clasez altfel) multe "nevoi sexual-psihologice", trebuie sa accept ca ele exista din cele mai vechi timpuri. fiind hetero sadea, imi place pasarica de femeie-femeie (astazi trebuie precizat asta, ptr ca usor - usor suntem invadati de shemale si cultura trans...) ce bine ca Romania e un pic defazata si probabil ca va mai dura pana vom deveni doamne-fereste vreo "thailanda" :))))))))))))

 

in ce ma priveste, in materie de sex, atata timp cat "experienta" este asumata de ambele parti si e de natura a nu-i afecta pe "terti", aka mine si altii, asta e, tre sa acceptam ca unii chitaie de placere daca fut alte gauri sau sunt fututi altfel decat noi sau in alte ipostaze, pur si simplu! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salut.

Ai pus întrebarea în locul nepotrivit. Din păcate, și aici, ca pe tot internetul, este plin de teoreticieni care nu fac decât să-și dea cu părerea despre orice. Ca niște coafeze de la Apaca.

Sfatul meu este sa faci ce simți. Dacă ea își dorește asta și tu o poți face pentru ea, fa-o. Dacă va fi sa fiți impreuna după asta, veți fi oricum. Dacă este sa va despărțiti, o veți face oricum. Însă, cred ca puteți face chestii mișto la capitolul asta. Mulți bărbați își doresc femei deschise la acest capitol,dar nu au parte și trăiesc cu gândul. Important este sa fie un echilibru. Sa nu va aruncați în prea multe părți. Încearcă sa găsești în prima faza pe cineva necunoscut - cei din jur judeca cam mult. Dacă găsiți pe cineva stabil, ar fi perfect. Sau un cuplu - cu un cuplu va fi mai simplu de gestionat toată treaba.

Sfatul meu este sa o faci doar după ce te convingi tu pe tine ca o vrei so foarte important este sa nu o judeci pentru ce va face acolo. Dacă faci pasul asta, îl faci cu toată inima și deschiderea. Părerea mea este ca vei avea de câștigat. Esti norocos ca ai o soție sincera care iti spune dorințele ei.

A găsi pe cineva aici pare o loterie.

Succes!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mihai1012
Reputație: 0

Hello,hello!Hm.Desi threesome-urile sunt văzute ca niste fantezii masculine si barbatii sunt cei mai dispuși să recunoască,sunt si femei care vor si care fac asta.Problema e DACA admiti asta sau preferi sa iti suprimi acest mic gand ce iti trece prin cap.Cele care spun doamne fereste la un threesome sunt cele care :

1.Sunt crescute intr-un mediu basic (asa da,asa nu)

2 Cele carora le e teama de consecințe.

De ce nu încurajați femeile sa iti exprime si sa isi experimenteze sexualitatea?Într-o lume modernă și in continua dezvoltare inca mai exista prejudecăți?Ciudat.La tehnologie si chestii care apar din senin nu suntem la fel de ezitanti

Da,sunt măritată și doresc o experiență!Sunt open minded(si asta nu inseamna prostii de genul enumerate de tipul troll).Imi place sa ma fut cu partenerul meu si ma satisface însă e inevitabil sa nu ma gandesc cum m-ar tranti un tip pe pat si m-ar fute nebunește.Pentru ca sunt curioasa cum atinge altcineva,cum ma priveste in timpul ala si de gesturi in general.

M-am gândit mult timp daca ar trebui sa ramana doar o fantezie sau nu.Pentru ca e super usor sa spui mama ce tare ar fi si alta e sa si aplici si sa fie pe bune.Dar fuck it!Cate vieți avem?Si de ce sa trăim cu regrete?Realizez ca a avut ceva impact întrebarea.Nu imi place sexismul.Daca un bărbat insala e curvar si daca o femeie insala e curva.Hm.Dar daca nu insala si prefera sa aiba o experiență de cuplu?Nu ma înțelegeți greșit.. fiecare face ce vrea in dormitorul lui..dar ati fost vreodată dispuși să o ascultați fara sa o judecati pt ce ar putea sa auziți?E doar orgoliul și simțul proprietății care va împiedica să o considerati si pe ea o ființă cu dorințe si curiozități."E a mea,cum sa faca asa ceva cu altul!!!"

De acord,poate avea un impact negativ asupra relației dar poate avea si un impact pozitiv.Nu toti reusesc sa isi spuna orice si sa abordeze subiecte delicate.Trebuie să fii sigur de ceea ce vrea persoana de langa tine într-un joc dinasta.Eu una caut experienta.Dar pot fi si femei care propun asta doar pentru ca nu sunt satisfăcute pe plan sexual.Nu e cazul meu.Daca o femeie insala,atunci sa va faceti probleme.Nu cand iti spune clar ca vrea o chestie ssexuastrictlă.M-am gandit si cum as vrea sa se întâmple și scenariile inca se schimba de la o zi la alta.Un lucru stiu sigur ca va fi o singură dată și persoana va pleca dupa toata treaba asta,nu vom rămâne la povesti îmbrățișati.De ce?Tocmai pentru ca nu îmi doresc o posibilă atasare ci doar sa aduc in viata reala fantezia asta.Nu caut sentimente pentru ca iubesc deja.

Sursa acestei fantezii?Si dorinta de explorare si dorinta de a-mi întări increderea de sine.Daca mi se va schimba comportamentul sau nu depinde numai de cum voi fi tratată dupa si daca imi sunt înțelese intențiile.Nu am vrut sa ascund asta si am preferat sa fiu deschisă.In fine in încheiere:faceti diferenta intre curva si tarfa(interes ascuns si placere)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Hello,hello!Hm.Desi threesome-urile sunt văzute ca niste fantezii masculine si barbatii sunt cei mai dispuși să recunoască,sunt si femei care vor si care fac asta.Problema e DACA admiti asta sau preferi sa iti suprimi acest mic gand ce iti trece prin cap.Cele care spun doamne fereste la un threesome sunt cele care :

1.Sunt crescute intr-un mediu basic (asa da,asa nu)

2 Cele carora le e teama de consecințe.

De ce nu încurajați femeile sa iti exprime si sa isi experimenteze sexualitatea?Într-o lume modernă și in continua dezvoltare inca mai exista prejudecăți?Ciudat.La tehnologie si chestii care apar din senin nu suntem la fel de ezitanti

Da,sunt măritată și doresc o experiență!Sunt open minded(si asta nu inseamna prostii de genul enumerate de tipul troll).Imi place sa ma fut cu partenerul meu si ma satisface însă e inevitabil sa nu ma gandesc cum m-ar tranti un tip pe pat si m-ar fute nebunește.Pentru ca sunt curioasa cum atinge altcineva,cum ma priveste in timpul ala si de gesturi in general.

M-am gândit mult timp daca ar trebui sa ramana doar o fantezie sau nu.Pentru ca e super usor sa spui mama ce tare ar fi si alta e sa si aplici si sa fie pe bune.Dar fuck it!Cate vieți avem?Si de ce sa trăim cu regrete?Realizez ca a avut ceva impact întrebarea.Nu imi place sexismul.Daca un bărbat insala e curvar si daca o femeie insala e curva.Hm.Dar daca nu insala si prefera sa aiba o experiență de cuplu?Nu ma înțelegeți greșit.. fiecare face ce vrea in dormitorul lui..dar ati fost vreodată dispuși să o ascultați fara sa o judecati pt ce ar putea sa auziți?E doar orgoliul și simțul proprietății care va împiedica să o considerati si pe ea o ființă cu dorințe si curiozități."E a mea,cum sa faca asa ceva cu altul!!!"

De acord,poate avea un impact negativ asupra relației dar poate avea si un impact pozitiv.Nu toti reusesc sa isi spuna orice si sa abordeze subiecte delicate.Trebuie să fii sigur de ceea ce vrea persoana de langa tine într-un joc dinasta.Eu una caut experienta.Dar pot fi si femei care propun asta doar pentru ca nu sunt satisfăcute pe plan sexual.Nu e cazul meu.Daca o femeie insala,atunci sa va faceti probleme.Nu cand iti spune clar ca vrea o chestie ssexuastrictlă.M-am gandit si cum as vrea sa se întâmple și scenariile inca se schimba de la o zi la alta.Un lucru stiu sigur ca va fi o singură dată și persoana va pleca dupa toata treaba asta,nu vom rămâne la povesti îmbrățișati.De ce?Tocmai pentru ca nu îmi doresc o posibilă atasare ci doar sa aduc in viata reala fantezia asta.Nu caut sentimente pentru ca iubesc deja.

Sursa acestei fantezii?Si dorinta de explorare si dorinta de a-mi întări increderea de sine.Daca mi se va schimba comportamentul sau nu depinde numai de cum voi fi tratată dupa si daca imi sunt înțelese intențiile.Nu am vrut sa ascund asta si am preferat sa fiu deschisă.In fine in încheiere:faceti diferenta intre curva si tarfa(interes ascuns si placere)

 

Din textul de mai sus reiese ca este femeie sau mi se pare mie ? :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mihai1012
Reputație: 0

Din textul de mai sus reiese ca este femeie sau mi se pare mie ? :)

Avem amândoi acelasi cont. Contul este facut dimineata special pentru asta.

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Avem amândoi acelasi cont. Contul este facut dimineata special pentru asta.

 

OK. Pai daca sunteti amandoi de acord si e totul ok si va asumati chestia asta ca ceva ce va doriti sa traiti nu ca sa vedeti cum e cu altcineva, atunci succes. Eu zic sa incercati.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare băieți. Am si eu o problema "mare":)) După mult timp de gândire am decis sa fac un pas către dorința ei:aceea de a cunoaște si un alt bărbat. Mentionez ca probleme sexuale in cuplu nu am avut(Am incercat absolut tot ce se poate in 2 + jucarii,costumase etc),doar ca are ea curiozitatea asta si se excită din ce in ce mai tare pentru că știe că m-a convins oarecum. Am apreciat sinceritatea ei si uneori stau si ma intreb daca sunt tâmpit sau nu,dar pana la urma e o chestie hormonala nicidecum de sentimente asa ca sunt mai linistit. I-am propus sa luam o pauza de 1 săptămână,eu sa fac ce vreau si ea la fel.Mi-a spus că vrea să fiu de fata si sa particip si eu. Acum na nu stiu ce sa fac. As dori niste răspunsuri sincere nu la mișto pentru ca la fel de sincer am fost si eu cu voi. Ce părere aveți? Cum ar trebui sa gestionez această situație? Va multumesc anticipat!

 

 

PS : In cazul in care ne vom hotărî să facem acest pas va trebui să găsim si un băiat ok de pe-aici.(heterosexual doar.)

Grea problema! Ma refer la faptul ca, din cate am inteles, aveti o relatie ce dureaza de ceva timp, nu doar o relatie sexuala pasagera,probabil ca aveti si planuri e viitor. Ia in calcul faptul ca daca faci acest pas, relatia voastra o sa aiba de suferit, indiferent daca sunteti voi doi cu inca un barbat sau cu inca o fata. Am avut cateva experiente cu doua fete, erau insa straine de o relatie stabila. Iti doresc sa iei cea mai buna decizie!

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Hello,hello!Hm.Desi threesome-urile sunt văzute ca niste fantezii masculine si barbatii sunt cei mai dispuși să recunoască,sunt si femei care vor si care fac asta.Problema e DACA admiti asta sau preferi sa iti suprimi acest mic gand ce iti trece prin cap.Cele care spun doamne fereste la un threesome sunt cele care :

1.Sunt crescute intr-un mediu basic (asa da,asa nu)

2 Cele carora le e teama de consecințe.

De ce nu încurajați femeile sa iti exprime si sa isi experimenteze sexualitatea?Într-o lume modernă și in continua dezvoltare inca mai exista prejudecăți?Ciudat.La tehnologie si chestii care apar din senin nu suntem la fel de ezitanti

Da,sunt măritată și doresc o experiență!Sunt open minded(si asta nu inseamna prostii de genul enumerate de tipul troll).Imi place sa ma fut cu partenerul meu si ma satisface însă e inevitabil sa nu ma gandesc cum m-ar tranti un tip pe pat si m-ar fute nebunește.Pentru ca sunt curioasa cum atinge altcineva,cum ma priveste in timpul ala si de gesturi in general.

M-am gândit mult timp daca ar trebui sa ramana doar o fantezie sau nu.Pentru ca e super usor sa spui mama ce tare ar fi si alta e sa si aplici si sa fie pe bune.Dar fuck it!Cate vieți avem?Si de ce sa trăim cu regrete?Realizez ca a avut ceva impact întrebarea.Nu imi place sexismul.Daca un bărbat insala e curvar si daca o femeie insala e curva.Hm.Dar daca nu insala si prefera sa aiba o experiență de cuplu?Nu ma înțelegeți greșit.. fiecare face ce vrea in dormitorul lui..dar ati fost vreodată dispuși să o ascultați fara sa o judecati pt ce ar putea sa auziți?E doar orgoliul și simțul proprietății care va împiedica să o considerati si pe ea o ființă cu dorințe si curiozități."E a mea,cum sa faca asa ceva cu altul!!!"

De acord,poate avea un impact negativ asupra relației dar poate avea si un impact pozitiv.Nu toti reusesc sa isi spuna orice si sa abordeze subiecte delicate.Trebuie să fii sigur de ceea ce vrea persoana de langa tine într-un joc dinasta.Eu una caut experienta.Dar pot fi si femei care propun asta doar pentru ca nu sunt satisfăcute pe plan sexual.Nu e cazul meu.Daca o femeie insala,atunci sa va faceti probleme.Nu cand iti spune clar ca vrea o chestie ssexuastrictlă.M-am gandit si cum as vrea sa se întâmple și scenariile inca se schimba de la o zi la alta.Un lucru stiu sigur ca va fi o singură dată și persoana va pleca dupa toata treaba asta,nu vom rămâne la povesti îmbrățișati.De ce?Tocmai pentru ca nu îmi doresc o posibilă atasare ci doar sa aduc in viata reala fantezia asta.Nu caut sentimente pentru ca iubesc deja.

Sursa acestei fantezii?Si dorinta de explorare si dorinta de a-mi întări increderea de sine.Daca mi se va schimba comportamentul sau nu depinde numai de cum voi fi tratată dupa si daca imi sunt înțelese intențiile.Nu am vrut sa ascund asta si am preferat sa fiu deschisă.In fine in încheiere:faceti diferenta intre curva si tarfa(interes ascuns si placere)

Ok,atunci treceți la următorul nivel,pune un set de poze cu tine sa vadă potențialii doritori dacă merita efortul.

Link spre comentariu
Vizitator mihai1012
Reputație: 0

Eu as zice ca e dublare de personalitate.

Un cuplu "modern" face ce vrea, nu intreaba pe forum parerea altora.

Intenția era sa găsim un băiat serios aici..dar din pacate nu prea vedem lucrul asta.

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Ce de barbati adevarati, macho pe aici :)))

 

Am ramas surprins ca nu a sarit niciunul sa zica ca e de acord cu ce zici tu dar sa fie el al 3 din ecuatie :))

nu ne interesează să futem muierile altora decât când nu e el acasă.:)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Intenția era sa găsim un băiat serios aici..dar din pacate nu prea vedem lucrul asta.

Ce inseamna "baiat serios"?

 

Pana la urma, depinde mult de ceea ce vreti.

 

Daca el vrea sa stea doar sa se uite sau participa gen sa te ia capra, iar "baiatului serios" i-o sugi elegant (banuiesc ca esti sotia), eu zic ca e ok.

Dar daca Mihai vrea sa participe gen sa suga si el din stoaca, nu mai e ok.

 

Poate fi o experienta interesanta daca privesc lucrurile din exterior, insa daca nu stim cum arati, ce rost are?

Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

Hello,hello!Hm.Desi threesome-urile sunt văzute ca niste fantezii masculine si barbatii sunt cei mai dispuși să recunoască,sunt si femei care vor si care fac asta.Problema e DACA admiti asta sau preferi sa iti suprimi acest mic gand ce iti trece prin cap.Cele care spun doamne fereste la un threesome sunt cele care :

1.Sunt crescute intr-un mediu basic (asa da,asa nu)

2 Cele carora le e teama de consecințe.

De ce nu încurajați femeile sa iti exprime si sa isi experimenteze sexualitatea?Într-o lume modernă și in continua dezvoltare inca mai exista prejudecăți?Ciudat.La tehnologie si chestii care apar din senin nu suntem la fel de ezitanti

Da,sunt măritată și doresc o experiență!Sunt open minded(si asta nu inseamna prostii de genul enumerate de tipul troll).Imi place sa ma fut cu partenerul meu si ma satisface însă e inevitabil sa nu ma gandesc cum m-ar tranti un tip pe pat si m-ar fute nebunește.Pentru ca sunt curioasa cum atinge altcineva,cum ma priveste in timpul ala si de gesturi in general.

M-am gândit mult timp daca ar trebui sa ramana doar o fantezie sau nu.Pentru ca e super usor sa spui mama ce tare ar fi si alta e sa si aplici si sa fie pe bune.Dar fuck it!Cate vieți avem?Si de ce sa trăim cu regrete?Realizez ca a avut ceva impact întrebarea.Nu imi place sexismul.Daca un bărbat insala e curvar si daca o femeie insala e curva.Hm.Dar daca nu insala si prefera sa aiba o experiență de cuplu?Nu ma înțelegeți greșit.. fiecare face ce vrea in dormitorul lui..dar ati fost vreodată dispuși să o ascultați fara sa o judecati pt ce ar putea sa auziți?E doar orgoliul și simțul proprietății care va împiedica să o considerati si pe ea o ființă cu dorințe si curiozități."E a mea,cum sa faca asa ceva cu altul!!!"

De acord,poate avea un impact negativ asupra relației dar poate avea si un impact pozitiv.Nu toti reusesc sa isi spuna orice si sa abordeze subiecte delicate.Trebuie să fii sigur de ceea ce vrea persoana de langa tine într-un joc dinasta.Eu una caut experienta.Dar pot fi si femei care propun asta doar pentru ca nu sunt satisfăcute pe plan sexual.Nu e cazul meu.Daca o femeie insala,atunci sa va faceti probleme.Nu cand iti spune clar ca vrea o chestie ssexuastrictlă.M-am gandit si cum as vrea sa se întâmple și scenariile inca se schimba de la o zi la alta.Un lucru stiu sigur ca va fi o singură dată și persoana va pleca dupa toata treaba asta,nu vom rămâne la povesti îmbrățișati.De ce?Tocmai pentru ca nu îmi doresc o posibilă atasare ci doar sa aduc in viata reala fantezia asta.Nu caut sentimente pentru ca iubesc deja.

Sursa acestei fantezii?Si dorinta de explorare si dorinta de a-mi întări increderea de sine.Daca mi se va schimba comportamentul sau nu depinde numai de cum voi fi tratată dupa si daca imi sunt înțelese intențiile.Nu am vrut sa ascund asta si am preferat sa fiu deschisă.In fine in încheiere:faceti diferenta intre curva si tarfa(interes ascuns si placere)

 

deci barbatul era femeie, de fapt...

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Intenția era sa găsim un băiat serios aici..dar din pacate nu prea vedem lucrul asta.

și nici n-o să găsești.

N-ai zis, pulamica, pulamare, gras burtos, slab schelete, alb negru, etc etc

Link spre comentariu

  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Intenția era sa găsim un băiat serios aici..dar din pacate nu prea vedem lucrul asta.

Sunt destui... doar ca multi prefera sa nu se mai exprime pe-aici, cred ca v-ati lamurit de ce... cel mai bine e sa lasati o adresa de mail si sa va contacteze cei interesati, unii chiar tin la discretie si sunt mai mult decat ok din toate punctele de vedere.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...