Sari la conținut

Pentru cuckold. Poze reale cu cine își sa drumul mult


Postări Recomandate

Mai Ruby, nu e vb de curaj sau plăcere, contează aspectul fizic aici, sincer nu arăți pt cuckold. Trebuie mai mult. Nici măcar poze concludente cu tine nu pui. Eu am mai fost la de astea ca tine, și când am ajuns mam speriat. O marfa se vinde frumos, prin reclama poze, fantezie. Nu asa, "hai la mine"

Link spre comentariu

Mai Ruby, nu e vb de curaj sau plăcere, contează aspectul fizic aici, sincer nu arăți pt cuckold. Trebuie mai mult. Nici măcar poze concludente cu tine nu pui. Eu am mai fost la de astea ca tine, și când am ajuns mam speriat. O marfa se vinde frumos, prin reclama poze, fantezie. Nu asa, "hai la mine"

e clar ca Ruby are dreptate, se vede din postarile tale ca esti disperat de laba si nu postezi nimic concludent. La cuckold e important sa fie facut si din placere, ceea ce clar se regăsește la Ruby. Asa ca lasa vrajeala si fa.i o vizită, ca ai atata timp de cand ceri ca diaperatul cuckokd dar nu faci nimic
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai Ruby, nu e vb de curaj sau plăcere, contează aspectul fizic aici, sincer nu arăți pt cuckold. Trebuie mai mult. Nici măcar poze concludente cu tine nu pui. Eu am mai fost la de astea ca tine, și când am ajuns mam speriat. O marfa se vinde frumos, prin reclama poze, fantezie. Nu asa, "hai la mine"

Sunt perfect convinsa ca nu pot fi pe placul tuturor, dar pana la urma nimeni nu e pe placul tuturor.. Omul perfect nu exista.. Tindem spre ea, dar din pacate nu reusim sa o atingem.. Am spus.o de atatea ori si mai repet odata.. Inainte de a ma vizita luati pozele la rasfoit sa nu avem probleme.. Consider ca sunt destule poze cu mine pe unde am anunturi si nu trebuie sa mai pun sa arat cine sunt.. Cine ma cunoaste si m.a vizitat ma stie cum sunt..

Pana atunci ce sa zic...... spor la laba dupa poze. Seara buna sa aveti.

Link spre comentariu

Mai Ruby, nu e vb de curaj sau plăcere, contează aspectul fizic aici, sincer nu arăți pt cuckold. Trebuie mai mult. Nici măcar poze concludente cu tine nu pui. Eu am mai fost la de astea ca tine, și când am ajuns mam speriat. O marfa se vinde frumos, prin reclama poze, fantezie. Nu asa, "hai la mine"

Boss, sa stii ca arata bine Ruby, eu iti zic ca daca ai ocazia sa ajungi cu gura intre picioarele ei, sa nu o ratezi.

Link spre comentariu
Vizitator candycouple
Reputație: 0

Sunt curios dacă se uita și fete pe acest topic, cărora le-ar plăcea sa umilească bărbați în felul ăsta. Dacă le place sau își doresc astfel de experiente?

Buna.

Mi-ar placea sa fac asta, daca esti interesat de cuckold sau metode de umilire, dominare contacteaza pe Whatsapp sau telefonic (prefer pe Whatsapp initial), 0732781613.

O zi buna in continuare.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucurest
  • Oras:Bucurest

Helooooooo!!!! Sedintele de ck sunt din nou disponibileeeeeee... pe topicul meu vedeti detalii. Cititi cu atentie si apoi putem vb. Sunt acolo toate detaliile :-) . Va astept cu programari pe cei interesati. :-) .

Mai este de actualitate pentru cuckold?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...