Sari la conținut

Mellena 0721481222


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragi mei, de astăzi voi ajunge la Timisoara împreuna cu o noua colega, adresa va fi aceeași “Martir Ion Miron†noul me nr de telefon : 0733780045 va asteptam cu drag 😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Tocmai ce m-am intors de la domnisoara Mellena, locatia specificata in lipovei, ion miron.

 

Tarife 200 on in functie de igiena np 30 min sau 400 h aceleasi servicii.

 

M-a intampinat zambitoare, vesela, mi-a placut de ea, era in lenjerie sexy. M-a intrebat daca doresc sa merg la baie, am zis ca da ca sa ma reimprospatez.

In camera am inceput actiunea dupa ce ne-am dezbracat, am inceput sa o sarut, FK, apoi gat sani corp, ea intre timp s-a pus sa imi faca un oral, frumos, m-a intrebat daca vreau protejat sau neprotejat oralul, am ales neprotejat. Dupa un timp am linso eu in pizda, curata, sexy, mi-a placut ca geme e cu tine acolo, atitudine faina, nnu m-am simtit grabit sau militarit. Am zis sa trecem la normal, acolo am lasat-o sa aleaga ea pozitile din cauza marimii, a inceput deasupra ea, s-a miscat super, mi-a strans pula in pizda de am zis ca lesina :)) frumos, ma jucam cu sanii, ea ma saruta, eu pe ea, a fost frumos, apoi am trecut eu deasupra si am finalizat pe sani, curaat si dus am fost dupa cateva vorbe.

 

Am stat maxim 20 min, nu m-am uitat la ceas, oricum nu ma duc sa stau 30 minute niciodata, cat ne simtim bine, nu ma intind si nu ma lungesc sa bifez 30 minute niciodata, oricum puteam sta pentru ca nu m-a grabit, nu s-a uitat la ceas sau n-a dat vreun semn de genul.

 

Nu dau note, a fost o experienta super faina, ma bucur ca am vizitat-o si o s-o revizitez.

 

PS: Apartamentul si baia curate

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineața!!Nu vreau sa răspund la comentarii pentru ca sunt o persoana cu prea mult respect și bun simt dar pentru cei care ma cunosc știu ceea ce pot face și cum sunt ...nu sunt vreo prințesa sau cine știe ce top dar serviciile mele sunt pe placul tuturor la fel și aspectul cei care vor sa ma cunoască va astept cu drag!!!Pentru mai multe informații va rog sunați la nr 0733780045

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara dragii mei!! De luni voi reveni in Timisoara la aceeasi locatie pe care deja o cunoasteti.
Martir Ion Miron este locatia unde am petrecut si vom petrece in curand clipe nemaipomenite.🥰 Va astept sa programam impreuna o vizita. Voi fi trecere pentru scurt timp ... ‪+40 733 780 045‬

31C80925-BC81-4F38-935A-D39BFB957649.jpeg

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, mellena a spus:

Buna ziua dragii mei tocmai ce am ajuns la voi in timisoara va astept cu drag la locația ....martir ion Miron va pup

1D93BA06-7629-458A-B8FE-0A3F3FBE9EDF.jpeg

Frumoși pepenii tai i-am degustat odată păcat ca sunt de sera😀eu sunt mai mult pe bio😀

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Numa ce am fost in vizita la Mellena,am stat 1finalizare,fata arata  bine,actiunea cu on, atentie la zonele adiacente,putin 69,am fost tentat de labiile alea foarte mari,np schimbat cateva pozitii,la lot se misca f bine,am platit la final 200lei.Pentru mine este clar de revenit

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...