Sari la conținut

Kataleya 0754482431 0759870126


bhboy

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

mahalagioaica de 2 lei....atitudine 0....am sunat o data si a zis ca eu am mai sunat si sunt neserios si dinastea:| a si dat-o pe accent de sudista de 2 lei.....as muta-o la de evitat....doar figuri pe ea

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Fata asta chiar are o față numai bună pentru meseria asta...păcat că din ce am citit nu are atitudine.

 

Păcat de ea că ar merita sa fie sodomizată puțin.

 

Sau să vină un pulos ( nu eu clar, că eu abia am pentru mine ) și să îi rupă fashu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Si eu subscriu ca ce spun cei de mai sus. Gagica asta ii nascuta sa fie curva la ce fizic are ..............  Pacat ca pestele o supravegheaza indeaproape .......... ca ar merita fututa asa la greu ...............  dar ce sa faci ........ nu ne riscam ca poate ne-o luam noi de la peste .............. :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  si vorba lui rocco ........ cine stie cati tigani o fute ............   oricum cred ca produce bani frumosi la Cluj la pestisor .............. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Si eu subscriu ca ce spun cei de mai sus. Gagica asta ii nascuta sa fie curva la ce fizic are .............. Pacat ca pestele o supravegheaza indeaproape .......... ca ar merita fututa asa la greu ............... dar ce sa faci ........ nu ne riscam ca poate ne-o luam noi de la peste .............. :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 si vorba lui rocco ........ cine stie cati tigani o fute ............ oricum cred ca produce bani frumosi la Cluj la pestisor ..............

Baieti eu poate nu inteleg care este treaba asta cu pestii. Pana la urma nu ei le scot la inaintare pentru sex si se astepata ca noi sa mergem sa le futem? Daca nu e smecheras cel care merge, nu e badaran, se comporta frumos cu fata asa cum merita si fute de banii pe care i a platit nu vad unde e problema. Eu nu am o problema cu ei. Chiar e o fantezie si mi ar placea sa stiu ca e in camera alaturata si aude cum o fut pe fata. Sau sa facem cuckold.
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...