Sari la conținut

Florentina - 0720316097


Postări Recomandate

  • Telefon: https://onlyfans.com/amaliah
  • Oras:București
  • Telefon: https://onlyfans.com/amaliah
  • Oras:București

Bună dimineața simpaticilor🙂

Disponibila astăzi pana la ora 19 😍🥰

Servicii și preturi :

☑️150 lei -1 fin/ timp 20 min/// ( Sex oral protejat,sex normal protejat,cunni/anni pasiv.sex între sâni,atingeri si sarutari pe corp, Footfetish )

☑️200- 1 fin/timp 30-40min /// ( sex oral protejat/neprotejat ( doar dacă igiena este impecabila), sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții) 

350- 2 fin/ 60 minute /// ( sex oral protejat/neprotejat ( doar dacă igiena este impecabila), sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții, masaj de relaxare, jucării sexuale,) 

✴️Servicii extra ✴️

✔️ Finalizare orala - 100 lei 

✔️ Finalizare faciala - 100 lei 

✔️ Masaj prostata - 50 lei 

 

Ofer ședințe de dominare 🦶👅🙇‍♂️

 

💟Ma adresez doar domnilor care au citit despre mine și au peste 26 de ani, nu răspund mesajelor despre detalii, preturi, nu trimit poze ( orice detaliu se afla aici). 

🔸Întâlnirele cu mine vor fi într-un cadru intim, îți garantez ca nu vei pierde timpul degeaba 🤗

🔸Locația prefer sa nu o spun aici, și ii rog și pe cei ce vor veni sa nu detaliieze locația . 

🔸Lucrez pe programări iar aceste trebuiesc confirmare cu circa 1h înainte. 

🔸 Dacă nu pot răspunde la apel, va rog sa îmi lăsați un mesaj ( prin sms sau WhatsApp) va rog sa adăugați și pana la ce ora va pot răspunde. Nu doresc sa creez situați neplăcute. Neconfirmarea programării cu 1h înainte duce la anularea sa, întârzierile mai mari sau egale cu 15 min duce la anularea programări. 

🔸Programările se fac la nr de tel 0720316097 prin apel, mesaj sau de preferat WhatsApp. 

🔺 Nu fac anal, nu fac fk. 

Va pup abia aștept sa ne revedem 🤗💋 o zi frumoasa sa aveți simpaticilor 💋💋💋💋💋

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: https://onlyfans.com/amaliah
  • Oras:București
  • Telefon: https://onlyfans.com/amaliah
  • Oras:București

Zi frumoasa simpaticilor 😘😘

Ce faceți?

Multă vreme a trecut de când nu ne-am văzut 😁🙂asa ca m am decis sa va fac o scurta vizita în acest weekend.

Ma ve ți găsiți disponibila în oraș doar 2 zile (Sâmbăta si Duminică) programul va fi între orele 11-20:00,iar Programările se fac doar pe WhatsApp la nr 0720316097. 

Servicii și preturi 🌺

 

☑️200- 1 fin/timp 30-40min /// ( sex oral protejat/neprotejat ( doar dacă igiena este impecabila), sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții) 

 

350- 2 fin/ 60 minute /// ( sex oral protejat/neprotejat ( doar dacă igiena este impecabila), sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții, masaj de relaxare, jucării sexuale,) 

✴️Servicii extra ✴️

✔️ Finalizare orala - 100 lei 

✔️ Finalizare faciala - 100 lei 

✔️ Masaj prostata - 50 lei 

Ofer ședințe de dominare 🦶👅🙇‍♂️

⚠️Ma adresez doar domnilor care au citit despre mine și au peste 26 de ani, nu răspund mesajelor despre detalii, preturi, nu trimit poze ( orice detaliu se afla aici)

🌇Întâlnirele cu mine vor fi într-un cadru intim, îți garantez ca nu vei pierde timpul degeaba 🤗💒

🔊Nu fac anal, nu fac fk

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, Malone2022 a spus:

Doamne ferește, să sperăm că nu mai revine. Cu ultimele scumpiri, cred ca vine cu 500 fin 1000 ora. 

Pai și unde e problema dacă vine cu preturi mai mari? 

Pe alt topic spuneai ca nu te deranjează preturile iar aici deja ești frustrat pe tema asta... 

Mah oameni buni, nu vă permiteți, treceți peste și gata! 

Link spre comentariu
  • Oras:PLOIEȘTI
  • Oras:PLOIEȘTI
Acum 6 ore, whiteoak a spus:

Pai și unde e problema dacă vine cu preturi mai mari? 

Pe alt topic spuneai ca nu te deranjează preturile iar aici deja ești frustrat pe tema asta... 

Mah oameni buni, nu vă permiteți, treceți peste și gata! 

Faptul că glumesc pe tema asta, nu înseamnă că sunt frustrat și că mă deranjează. Fii și tu mai atent la context, ca am zis în spirit de glumă. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 2 ore, Malone2022 a spus:

Faptul că glumesc pe tema asta, nu înseamnă că sunt frustrat și că mă deranjează. Fii și tu mai atent la context, ca am zis în spirit de glumă. 

 

Acum 10 ore, Malone2022 a spus:

Doamne ferește, să sperăm că nu mai revine. Cu ultimele scumpiri, cred ca vine cu 500 fin 1000 ora. 

Pune măcar niște emoticoane ceva sa se și înțeleagă ca e glumă! 

Pun pariu ca și tu dacă citești comentariul peste o lună numai a glumă nu o percepi... 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 6 ore, spopescu a spus:

De ce,funcționează pe motorină?

Cu orice ar funcționa, înafară de azot atmosferic, se transportă cu benzină, motorină sau electricitate, deci se reflectă în preț. 😪😥

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
La 19.06.2022 la 23:47, Malone2022 a spus:

Doamne ferește, să sperăm că nu mai revine. Cu ultimele scumpiri, cred ca vine cu 500 fin 1000 ora. 

Uite boschetarule..ce trist ești.. pai vindeți tu curul ala spart pe 10 lei

La 20.06.2022 la 8:09, Malone2022 a spus:

Faptul că glumesc pe tema asta, nu înseamnă că sunt frustrat și că mă deranjează. Fii și tu mai atent la context, ca am zis în spirit de glumă. 

Ba chiar asta ești.. 

Boschetar 

Sarac 

Frustrat 

Prost 

Și nu era destul..ai și pretenții ..

 

Link spre comentariu
  • Oras:PLOIEȘTI
  • Oras:PLOIEȘTI
Acum 8 minute, dyerseve a spus:

Uite boschetarule..ce trist ești.. pai vindeți tu curul ala spart pe 10 lei

Ba chiar asta ești.. 

Boschetar 

Sarac 

Frustrat 

Prost 

Și nu era destul..ai și pretenții ..

 

Are cineva mărunt și pt vărul ăsta al meu sărac? Latră peste tot de foame :))))) Nu uita de aspenter varule, ti am zis ca nu vreau sa te am pe constiinta. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 5 ore, Malone2022 a spus:

Are cineva mărunt și pt vărul ăsta al meu sărac? Latră peste tot de foame :))))) Nu uita de aspenter varule, ti am zis ca nu vreau sa te am pe constiinta. 

Și pe aici va războiți?Eu cred că exagerați.Linistiti va.!

Link spre comentariu
  • Telefon: https://onlyfans.com/amaliah
  • Oras:București
  • Telefon: https://onlyfans.com/amaliah
  • Oras:București

Zi frumoasa simpaticilor 💋💋

Ma găsiți disponibila mâine începand cu ora 16:00. Ma găsiți in oraș 5 zile. 

In weekend ma găsiți începând cu ora 10:00-20:00

💟Ma adresez doar domnilor care au citit despre mine, nu răspund mesajelor despre detalii, preturi, nu trimit poze ( orice detaliu se afla aici). 

🔸Întâlnirele cu mine vor fi într-un cadru intim, îți garantez ca nu vei pierde timpul degeaba 🤗

🔸Locația prefer sa nu o spun aici, și ii rog și pe cei ce vor veni sa nu detaliieze locația . 

🔸Lucrez pe programări iar aceste trebuiesc confirmare cu circa 1h înainte. 

🔸 Dacă nu pot răspunde la apel, va rog sa îmi lăsați un mesaj ( prin sms sau WhatsApp) va rog sa adăugați și pana la ce ora va pot răspunde. Nu doresc sa creez situați neplăcute. Neconfirmarea programării cu 1h înainte duce la anularea sa, întârzierile mai mari sau egale cu 15 min duce la anularea programări. 

🔸Programările se fac la nr de tel 0720316097 prin apel, mesaj sau de preferat WhatsApp. 

Servicii și preturi

☑️150 lei -1 fin/ timp 20 min/// ( Sex oral protejat,sex normal protejat,cunni/anni pasiv.sex între sâni,atingeri si sarutari pe corp, )

☑️300- 2 fin/ 60 minute /// ( sex oral protejat, sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții, masaj de relaxare, jucării sexuale,) 

Servicii extra:

Masaj de prostata-50 ☑️

Ofer ședințe de dominare 🙇‍♂️

🔺 Nu fac anal, nu fac fk. 

Va pup abia aștept sa ne revedem 🤗💋 o zi frumoasa sa aveți simpaticilor 😊😊🔥

  • Like 1
Link spre comentariu

Acum 58 minute, florentina00 a spus:

🔥🔥💦

AirBrush_20220721110129.jpg

AirBrush_20220721105821.jpg

AirBrush_20220721105953.jpg

Pe tik tok arati mai bine 

 

La 19.05.2022 la 14:20, florentina00 a spus:

Zi frumoasa simpaticilor 😘😘

Ce faceți?

Multă vreme a trecut de când nu ne-am văzut 😁🙂asa ca m am decis sa va fac o scurta vizita în acest weekend.

Ma ve ți găsiți disponibila în oraș doar 2 zile (Sâmbăta si Duminică) programul va fi între orele 11-20:00,iar Programările se fac doar pe WhatsApp la nr 0720316097. 

Servicii și preturi 🌺

 

☑️200- 1 fin/timp 30-40min /// ( sex oral protejat/neprotejat ( doar dacă igiena este impecabila), sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții) 

 

350- 2 fin/ 60 minute /// ( sex oral protejat/neprotejat ( doar dacă igiena este impecabila), sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții, masaj de relaxare, jucării sexuale,) 

✴️Servicii extra ✴️

✔️ Finalizare orala - 100 lei 

✔️ Finalizare faciala - 100 lei 

✔️ Masaj prostata - 50 lei 

Ofer ședințe de dominare 🦶👅🙇‍♂️

⚠️Ma adresez doar domnilor care au citit despre mine și au peste 26 de ani, nu răspund mesajelor despre detalii, preturi, nu trimit poze ( orice detaliu se afla aici)

🌇Întâlnirele cu mine vor fi într-un cadru intim, îți garantez ca nu vei pierde timpul degeaba 🤗💒

🔊Nu fac anal, nu fac fk

 

Acum 59 minute, florentina00 a spus:

Zi frumoasa simpaticilor 💋💋

Ma găsiți disponibila mâine începand cu ora 16:00. Ma găsiți in oraș 5 zile. 

In weekend ma găsiți începând cu ora 10:00-20:00

💟Ma adresez doar domnilor care au citit despre mine, nu răspund mesajelor despre detalii, preturi, nu trimit poze ( orice detaliu se afla aici). 

🔸Întâlnirele cu mine vor fi într-un cadru intim, îți garantez ca nu vei pierde timpul degeaba 🤗

🔸Locația prefer sa nu o spun aici, și ii rog și pe cei ce vor veni sa nu detaliieze locația . 

🔸Lucrez pe programări iar aceste trebuiesc confirmare cu circa 1h înainte. 

🔸 Dacă nu pot răspunde la apel, va rog sa îmi lăsați un mesaj ( prin sms sau WhatsApp) va rog sa adăugați și pana la ce ora va pot răspunde. Nu doresc sa creez situați neplăcute. Neconfirmarea programării cu 1h înainte duce la anularea sa, întârzierile mai mari sau egale cu 15 min duce la anularea programări. 

🔸Programările se fac la nr de tel 0720316097 prin apel, mesaj sau de preferat WhatsApp. 

Servicii și preturi

☑️150 lei -1 fin/ timp 20 min/// ( Sex oral protejat,sex normal protejat,cunni/anni pasiv.sex între sâni,atingeri si sarutari pe corp, )

☑️300- 2 fin/ 60 minute /// ( sex oral protejat, sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții, masaj de relaxare, jucării sexuale,) 

Servicii extra:

Masaj de prostata-50 ☑️

Ofer ședințe de dominare 🙇‍♂️

🔺 Nu fac anal, nu fac fk. 

Va pup abia aștept sa ne revedem 🤗💋 o zi frumoasa sa aveți simpaticilor 😊😊🔥

Nu mai merg tarifele 350 ora + 100 +100 +100 +100 de nu stiu ce ? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...