Sari la conținut

Florentina - 0720316097


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Al doilea nu e bine in nicio cursă. Dacă o dezverginai era ok. Nu trebuie sa jignim fetele, indiferent de meseria lor.

Sunt perfect de acord cu tine în privința asta (jignirea oricăror persoane indiferent de ocupație, religie și orientare este un act lipsit de bărbăție). În ceea ce privește dezvirginarea nu sunt de acord. Ca și dedicație speciala spun ca avem voie sa descriem experientele aici astfel încât sa putem alege doar ceea ce credem noi ca ni se potrivește. Pe cale de consecința aștept cu interes recenziile tale!
  • Like 3
Link spre comentariu

Pe cale de consecința aștept cu interes recenziile tale!

Da. Cu dezverginarea am glumit. Colegul spunea cu foc ca a fost al doilea client al ei. Am evitat să fac recenzii pe alte orase eu fiind din Târgoviște, dar am vizitat fete si din Ploiesti dar m am abținut a face recenzii. Fiind pe topicul drei Flory sper cât de curând sa ajung sa o cunosc.Bafta multa
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: https://onlyfans.com/amaliah
  • Oras:București
  • Telefon: https://onlyfans.com/amaliah
  • Oras:București

Buna,am plecat din Ploiești ne veden in Ianuarie va voi anunță cand ma voi întoarce 😊 va doresc un an nou fericit și plin de bucurii. â¤ï¸â¤ï¸ðŸ’‹

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Buna,am plecat din Ploiești ne veden in Ianuarie va voi anunță cand ma voi întoarce 😊 va doresc un an nou fericit și plin de bucurii. â¤ï¸â¤ï¸ðŸ’‹

:* :* :*

Douazeci-douazeci cat mai fain !!!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...