Sari la conținut

Andreea - Sala Palatului - 0736305348


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Are locatia pe Mihai Bravu 42 acum. Blocul care vine imediat dupa cel cu Banca Transilvania si Oriongrup, spre Iancului.

La telefon o voce foarte draguta, serviciile enumerate clar si frumos. M-a indrumat de la Obor spre locatie la fel de tandru. Dupa ce urc si dau sa intru in apartament.... o vad pe ea dupa usa (arata ok, dar n-are nicio treaba cu pozele de pe publi24) si in secunda 2 un tip random care se incalta si se uita la mine 😐

Ma ia de mana si ma duce frumos spre camera pe langa el , dar o intreb imediat ce se intampla si cine e tipul.

"E clientul colegei mele, haide, nu-ti face griji." imi zice cu o voce suava

Iese si colega ei din camera cealalta, se uita la mine si apoi merge spre usa.

 

Discretie - 0

Nu stiu de voi, dar pentru mine cand intru si mai este alt tip in apartament e direct un red flag + turn off, asa ca i-am zis ca nu mai vreau sa raman. Tot insista si cand vede ca eu chiar vreau sa plec iese mahalaua din ea si incepe sa ma injure si pe mine si pe colega ei. Cred ca mai mare vina o avea chiar ea ca nu a asteptat sa ma cheme pana cand a iesit ala pe usa.

 

Am iesit din apartament si tipul astepta la lift - eu am luat-o pe scari. Am ajuns inaintea lui jos si am mai dat inca o data nas in nas cu el in scara blocului....😄 de mentionat ca tipul parea super ok, n-a zis absolut nimic pe tot parcursul asta si voia sa iasa de acolo cat mai repede

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Pentru prima data la tine în zona obor ❤❤

 Bucuresti, Sector 2

Valabil din 19.01.2021 15:56:27
Repostat automat

 1 / 4

 

Descriere Matrimoniale

Buna sunt o fata drăguță daca vrei sa ma cunosti si sa petrecem clipe de ne uitat ati garantez ca nu ai facut o alegere greșită tot ce trebuie sa faci sa ma contacteze nu accept cu bile si în stare de ebrietate caut colega

Pentru prima data la tine în zona obor ❤❤

 
Valabil din 19.01.2021 15:56:27
Repostat automat
 
 1 / 4 https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200528/1317/d2946e90339fe5138ed79f9a9b343423.jpg
 
  • https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/top/20200528/1317/d2946e90339fe5138ed79f9a9b343423.jpg
  •  
  • https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/top/20201018/2103/b5d8d3665ffdc132b1e88297fa6e811f.jpg
 
Descriere Matrimoniale

Buna sunt o fata drăguță daca vrei sa ma cunosti si sa petrecem clipe de ne uitat ati garantez ca nu ai facut o alegere greșită tot ce trebuie sa faci sa ma contacteze nu accept cu bile si în stare de ebrietate caut colega

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...