Sari la conținut

0720087321 Ofer clipe de relaxare domnilor


Postări Recomandate

Da, se plimbă. Este DE EVITAT ,,doamna''. Se cazează în locații și apoi dă țepe proprietarilor. Din București, a fugit lăsând în urmă dezastru total. Așa că, cred că și serviciile oferite sunt praf.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salut,

 

Am fost eu acu vreo 3 zile. Locatia pe Lombului. Doamna are cam 160 inaltime, vreo 85 de kg si vreo 45-48 de ani.

Dupa ce am intrat, mi-a zia ca 50 de lei finalizarea si 100/H.

Am cerut o finalizare si a inceput cu un oral foarte slab, cred ca cel mai slab pe care l-am primit vreodata. Normal nu am facut, deoarece era neepilata si am simtit ceva miros suspect. Dupa vreo 5 min am plecat dezgustat...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Salut,

 

Am fost eu acu vreo 3 zile. Locatia pe Lombului. Doamna are cam 160 inaltime, vreo 85 de kg si vreo 45-48 de ani.

Dupa ce am intrat, mi-a zia ca 50 de lei finalizarea si 100/H.

Am cerut o finalizare si a inceput cu un oral foarte slab, cred ca cel mai slab pe care l-am primit vreodata. Normal nu am facut, deoarece era neepilata si am simtit ceva miros suspect. Dupa vreo 5 min am plecat dezgustat...

asa-i ca mai castigat erai daca iti faceai o laba?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

A ajuns la Oradea ,, doamna''!! Umblă!! Umblă!!!

  

Bună dimineața!!A ajuns ,, doamna'' prin Petroșani!!

Te rugăm să ne anunți când trece Carpații :)) Mulțumim

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Ca-n bancu ăla: :"Bă, ai văzut femeia tăiată?" "Care, unde?!" "ÃŽntre picioare, bă!"🤣

Prin urmare, toate-s tăiate sau crăpate acolo, în sens fiziologic, lucru care ne încântă extrem! Dar numai unele-s sparte, și nu e o plăcere să ai de-a face cu ele...🤯

Link spre comentariu

Coaie, o întrebare... da' să nu te superi. Ce plm e cu contu' ăsta? Raluca_botox :))))

S-au crezut adminii tare smecheri si au crezut ca daca ma recunosc ca-mi fac cont nou tot cu coaie nu pot sa-mi fac la fel de bine si unul la care in 2 secunde au dat accept. (Or fi crezut ca mai vin niste bani.)

Forumul asta e asa de prost facut incat mai rapid iti faci cont nou decat te dau ei afara.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...