Sari la conținut

Oral de nota 10 cu felicitări.


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutare tuturor. Salutare. ,,nismur'' Dacă se va concretiza întâlnirea cu fetele așteptăm măcar o mică recenzie, așa mi-se pare corect. Să împărtășiți cu noi câteva aspecte, poate descoperiți ceva nou la fetele noasre. Mulțumesc anticipat și... Ciocaneală pe valurile Dunării plăcută.

Cu siguranta o sa fac o recenzie, chiar daca nu ma pot numi un foarte bun narator. Sper sa am ce povesti. Multa bafta tuturor.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Buna Nicoleta!

 

Din descrierea facuta de colegu neexperimentatu, se intelege ca ai o pereche de sani mari si frumosi.

 

Nu ai vrea sa ne incanti si pe noi cu o poza in care sa-ti vedem frumusetile de sani? Sau daca ai esti mai generoasa, poate vedem si o pasarika

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

O experienta diferita cu domnita din fotografii. Ajuns aseara in locatia dumnealor ( undeva pe sub coloane - central). Mers , platit , inceput actiunea . Oral de nota 10 , din copilarie nu am mai avut asa oral cand mergeam la o baba si o futeam pe un cofrag de oua :)))) . Pus prezervativ , si inceput pompat ( poate un pic cam agresiv din partea mea ) , totul ok pana cand a zis stop : gata nu mai vreau , ia-ti si banii si pleaca . Cam asta a fost experienta mea cu ea , eu unul o recomand , poate am fost prea agresiv la normal

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...