Jump to content

Oral de nota 10 cu felicitări.

Recommended Posts

• Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Salutat futaciosi și futacioase. Azi mi-se făcu chef de ceva proaspăt și luai la răsfoit publi 24. Unde... mi-a atras atenția o fatucă. ,, Bună sunt Nicol și am 26 de ani''. - așa începe anunțu fe

nu... ...mărul

Posted Images

buna ma găsesti pt o programare la nr de telefon 0741623825...suna ma sa iti dau detalii...pupici

Sunat și programat la ora 2.

Deoarece sunt la jumătate de oră cu mașina până în tulcea îi trimit un mesaj la 13:20 să știu dacă s-a cazat. Ca și răspuns îmi spune că nu a plecat de acasă.

Una zice, alta face. Pentru mine s-a încheiat vizita la "doamna".

Sunat și programat la ora 2.

Deoarece sunt la jumătate de oră cu mașina până în tulcea îi trimit un mesaj la 13:20 să știu dacă s-a cazat. Ca și răspuns îmi spune că nu a plecat de acasă.

Una zice, alta face. Pentru mine s-a încheiat vizita la "doamna".

buna cand mai sunat tu nu eram plecată de acasa si la ora 14:30 Eram la locație in tulcea...dar erai insistent si plus nu se vb urat...cat timp iți port respect asa e normal sa imi vb si tu ...dupa ce imi scrii recenzia ...imi dai mesaj ca iti dorești să vii la mine ...crezi ca dupa ce mi-e vb urat ..pot sa acept sa te invit in locația mea ...
  • 3 months later...

Buna dragilor mei ...ce mai faceti? ..Preturi :150 lei un nr si o ora 250 lei  ..oral.normal.69.masaj.oral ne protejat cu finalizare orală depinde de igiena ta...va pup si va astept la mine cu drag si sa ne revedem 😘😘

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...