Sari la conținut

Postări Recomandate

11 minutes ago, ang3l1na said:

Te pup si te mai astept cu drag!!!🙏🙏😊💋💋💋

Normal era sa spui te pup și te mai ajtept cu frag. 😀 

 

Hai johnita cu minusuri. Profita cât încă sint zen. Ca după aia, dacă declanșez jihadul te cureți repejor și asa ești în rosu la stăpânire. 

Link spre comentariu
9 minutes ago, django2019 said:

Este vorba de @johnnybravo112? Răsfoind forumul am de dat de un tooic vechi cu un printscreen ce-l are ca protagonist pe prietenul nostru. Dacă-l aduc la suprafață nu mai fute până la adânci bătrâneți. 

El e. 🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Mai baga fata o postare..insista...stiu ca poti sa postezi doar tu din ora in ora...asa e cand e fomica mare..

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Bună seara la toti confrații de pe acest forum !

Recunosc ca recenziile voastre,m-au ajutat de foarte multe ori.

Va sunt dator cu o recenzie.

Nu am mai scris de mult timp pe aici,ptr ca am fost pe ape...

Saptamina trecută, am aterizat în țara. 

Și cum îmi era dor de iubire,sun la aceasta donisoara Angelina,îmi răspunde frumos și stabilim întâlnirea.

Ma prezint la ora stabilita,durat și parfumat ( locatia bloc nou Mamaia,zona butoaie,etaj 3 . Am găsit repede blocul,parcare cu plata în zonz) .

Domnita punctuala și comunicativa.

Urc,ma astepta o dulceață de fata,cu tatuaje frumoase ,în costum de plaja.

Am rămas surprins,credeam ca nu este cea din poze.

M-am așezat în pe canapea și am fost servit cu un pahar de apa rece și fumind o țigară,am schimbat citeva impresii.

Angelina,este comunicativa,ai ce vorbi cu ea,nu-ti lasa deloc impresia ca se grăbește.

Nu se uita la ceas,nu sta cu ochii pe telefon sau sa răspunde la mesaje.

Am trecut la dus sa ma împrospăteze și apoi în dormitor.

Angelina,este făcută ptr iubire.

A început cu un oral n.bine executat și atenta de sus pina jos la micut.

Geme și se implica bine,iti da senzații foarte placute.

După citeva minute,de comun acord,a pus pe strunf o gumita,cu guriță ei delicata și am început un normal foarte bun.

Mi-a plăcut de ea ca nu a folosit nici-un lubrifiant,însă nici eu nu sunt vre-un castel.

Strimtuta ptr mine,geme ușor și se imica foarte frumos.

Am intors-o cu funduletul la mine și am pus-o ieduta,nu a ezita,nu a comentat,la face pe toate cu placere.

Am dat asa cu placere citeva minute,apoi cu priveliștea fundului frumos,am zburat cu placere în guma..am căzut linga ea,ne-am îmbrățișat și ne-am sărută și am plecat la dus.Unde are la discreție prosoape curate,gel de dus...totul nou și curat.

Acum notele:

Locație 10. Ușor de ajuns + parcare.Totul nou și curat.

Oral 9 , ptr ca mie îmi place oralul mai umed. Cred ca făcea,dar nu i-am cerut.( am gresit ) A zis ca face și finalizare orala N.

Atitudine 10 pe linie.

Este comunicativa,ușor de stabilit legătura cu ea,răspunde și pe wattsapp. 

Aspect 9 ,eu sunt mai exigent.

Insa are corp f f frumos. Tite frumoase naturale,păsărici micuta.

Nu am intrebat-o de anal,nu sunt fan.

Per total Angelina este ok ! 

Are servicii bune și dacă socotim și faptul ca pozele sunt reale,nu ca la multe domnite,la care atunci cind ajungi,regreți ...

Voi reveni cu placere !

Mii de scuze confrati,daca am uitat ceva.

Va salut !

Pe tine Angelina,te pup și iti multumesc!

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator ang3l1na
Reputație: 0
Acum 21 minute, felix001 a spus:

Bună seara la toti confrații de pe acest forum !

Recunosc ca recenziile voastre,m-au ajutat de foarte multe ori.

Va sunt dator cu o recenzie.

Nu am mai scris de mult timp pe aici,ptr ca am fost pe ape...

Saptamina trecută, am aterizat în țara. 

Și cum îmi era dor de iubire,sun la aceasta donisoara Angelina,îmi răspunde frumos și stabilim întâlnirea.

Ma prezint la ora stabilita,durat și parfumat ( locatia bloc nou Mamaia,zona butoaie,etaj 3 . Am găsit repede blocul,parcare cu plata în zonz) .

Domnita punctuala și comunicativa.

Urc,ma astepta o dulceață de fata,cu tatuaje frumoase ,în costum de plaja.

Am rămas surprins,credeam ca nu este cea din poze.

M-am așezat în pe canapea și am fost servit cu un pahar de apa rece și fumind o țigară,am schimbat citeva impresii.

Angelina,este comunicativa,ai ce vorbi cu ea,nu-ti lasa deloc impresia ca se grăbește.

Nu se uita la ceas,nu sta cu ochii pe telefon sau sa răspunde la mesaje.

Am trecut la dus sa ma împrospăteze și apoi în dormitor.

Angelina,este făcută ptr iubire.

A început cu un oral n.bine executat și atenta de sus pina jos la micut.

Geme și se implica bine,iti da senzații foarte placute.

După citeva minute,de comun acord,a pus pe strunf o gumita,cu guriță ei delicata și am început un normal foarte bun.

Mi-a plăcut de ea ca nu a folosit nici-un lubrifiant,însă nici eu nu sunt vre-un castel.

Strimtuta ptr mine,geme ușor și se imica foarte frumos.

Am intors-o cu funduletul la mine și am pus-o ieduta,nu a ezita,nu a comentat,la face pe toate cu placere.

Am dat asa cu placere citeva minute,apoi cu priveliștea fundului frumos,am zburat cu placere în guma..am căzut linga ea,ne-am îmbrățișat și ne-am sărută și am plecat la dus.Unde are la discreție prosoape curate,gel de dus...totul nou și curat.

Acum notele:

Locație 10. Ușor de ajuns + parcare.Totul nou și curat.

Oral 9 , ptr ca mie îmi place oralul mai umed. Cred ca făcea,dar nu i-am cerut.( am gresit ) A zis ca face și finalizare orala N.

Atitudine 10 pe linie.

Este comunicativa,ușor de stabilit legătura cu ea,răspunde și pe wattsapp. 

Aspect 9 ,eu sunt mai exigent.

Insa are corp f f frumos. Tite frumoase naturale,păsărici micuta.

Nu am intrebat-o de anal,nu sunt fan.

Per total Angelina este ok ! 

Are servicii bune și dacă socotim și faptul ca pozele sunt reale,nu ca la multe domnite,la care atunci cind ajungi,regreți ...

Voi reveni cu placere !

Mii de scuze confrati,daca am uitat ceva.

Va salut !

Pe tine Angelina,te pup și iti multumesc!

 

 

 

Te pup si te mai astept cu drag!!🥰💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 28.11.2019 la 20:24, gigel265 a spus:

N-ai pierdut nimic.

Am avut eu noroc sa dau de ea.

Cică "vino ca sunt libera în 20 de minute"

Apoi mi-a trimis un milion de mesaje sa întrebe dacă vin sigur. Cu vreo 10 min înainte sa ajung cică sa sun pe alt nr. ca i se termina bateria.

Ajuns sunat pe nr. cu pricina, ajuns în locație sau de colega ei Amy cea pufoasa, dar care zice ca tatuata a plecat de 15 min la o deplasare pe 1000ron și dacă vreau sa rămân cu ea pe prețul Angelinei.

Deci clasificarea mea:Angelina e tepara și pestoaica.

Calificativ :De EVITAT

Ai avut ghinion. Eu am sunat-o cand statea in Mamaia. Era la plaja. Isi merita banutii. E genul de fata care daca o tratezi cum trebuie primesti ce trebuie. Nu sa uitat la ceas si nu m-am simtit grabit. Recomand.

Link spre comentariu
Vizitator ang3l1na
Reputație: 0
Acum 15 minute, playmaker a spus:

@ang3l1na : nu lasi tu un tips, nimic, la saracii ospatari de la Casa Romaneasca?? Asa e frumos, 10%. 🤣🤣🤣

Pe bune, ma scz ca zic da n-ai de ce sa-mi bati obrazu, dar nu platisem eu eram invitata la cina, habar n-am ce si cat s-a platit, data viitoare cand vin si platesc eu, promit ca las si pt data cand spui ca nu s-a lasat tips, m-am pronuntat aici!!!🙈🙈🙈

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
La 11.07.2021 la 0:57, ang3l1na a spus:

A08C0CF0-2A1A-46DA-86C5-85474AF19DAB.jpeg

imi place ce vad

   ...you got that yummy yummy  ..:maninlove

  • Like 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
5 hours ago, ang3l1na said:

Pe bune, ma scz ca zic da n-ai de ce sa-mi bati obrazu, dar nu platisem eu eram invitata la cina, habar n-am ce si cat s-a platit, data viitoare cand vin si platesc eu, promit ca las si pt data cand spui ca nu s-a lasat tips, m-am pronuntat aici!!!🙈🙈🙈

Am glumit, draga 😎

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator ang3l1na
Reputație: 0
Acum 3 ore, playmaker a spus:

Am glumit, draga 😎

Nu era problema, oricum, sunt o persoana de cuvant, ti-am spus si repet, cand ajung pe la voi, clar las tips si pt ultima oara…zi frm sa ai!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...