Sari la conținut

Postări Recomandate

babaietz, ca e baiu cu trendul asta la prostituate de se lasa tatuate in halul asta? poate am ratat eu ceva, deaia intreb... ca-s si nasoale rau tatuajele alea, ma gandesc ca poate pestele ei a vrut sa invete o meserie pe ea, are de gand sa se reprofileze, sau ceva de genu. nu vorbesc doar de angelina, am observat treaba asta la tot mai multe producatoare.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ang3l1na
Reputație: 0
Acum 50 minute, somebody_tm a spus:

...nu trebuie sa fi orb...fiecare vede ce vrea...numar zilele pana la vacanta...sper sa o pot intalni...

Te astept cu drag!!💋💋💋

Link spre comentariu
39 minutes ago, berege2 said:

babaietz, ca e baiu cu trendul asta la prostituate de se lasa tatuate in halul asta? poate am ratat eu ceva, deaia intreb... ca-s si nasoale rau tatuajele alea, ma gandesc ca poate pestele ei a vrut sa invete o meserie pe ea, are de gand sa se reprofileze, sau ceva de genu. nu vorbesc doar de angelina, am observat treaba asta la tot mai multe producatoare.

Ba băiete nue niciunbai. Fiecare face e vreael cucorpullui. Interesante te, cu ai ajunstu sacomentezi dela ploiestiaici 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator ang3l1na
Reputație: 0
Acum 17 minute, g2br13l a spus:

Ba băiete nue niciunbai. Fiecare face e vreael cucorpullui. Interesante te, cu ai ajunstu sacomentezi dela ploiestiaici 

Sincer am vrut sa-i raspund, aceeasi chestie, dar m-am lasat la mana mea!!! Evit sa intru-n polemici!!!

Link spre comentariu
5 minutes ago, ang3l1na said:

Sincer am vrut sa-i raspund, aceeasi chestie, dar m-am lasat la mana mea!!! Evit sa intru-n polemici!!!

Nu trebuie sa îți bați capul cu asa ceva. Mergi înainte pe drumul tău. Dacă tu asa tatuata cum zice el ți-ai făcut banii și ești multumita și noi am fost mulțumiți de tine totul e win-win.

Când o sa vina o propunere sa îți futa cineva tatuajele, sa știi ca e ploieșteanul nostru. 🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator ang3l1na
Reputație: 0

Clar sunt multumita, multe din tatuaje, au o anumita semnificatie, si 2 la mana cum ai spus, fiecare facem ce vrem cu corpu nostru!! Oricum ms…. Te pup.., zi frm!!!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 24 minute, ang3l1na a spus:

Clar sunt multumita, multe din tatuaje, au o anumita semnificatie, si 2 la mana cum ai spus, fiecare facem ce vrem cu corpu nostru!! Oricum ms…. Te pup.., zi frm!!!

desi nu sint mare fan tatoo , pot spune cu mina pe inima ca am apreciat citeva dintre textele si desenele batute pe pielea angelinei , in afara de faptul ca s-a comportat intr-un mod foarte placut ,proclient si bine dispusa .

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ang3l1na
Reputație: 0
Acum 7 minute, vitceibo a spus:

desi nu sint mare fan tatoo , pot spune cu mina pe inima ca am apreciat citeva dintre textele si desenele batute pe pielea angelinei , in afara de faptul ca s-a comportat intr-un mod foarte placut ,proclient si bine dispusa .

🙏🙏💋💋💋

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 15 ore, vitceibo a spus:

desi nu sint mare fan tatoo , pot spune cu mina pe inima ca am apreciat citeva dintre textele si desenele batute pe pielea angelinei , in afara de faptul ca s-a comportat intr-un mod foarte placut ,proclient si bine dispusa .

Și eu confirm ca este o tipa ok!

Este făcută ptr dragoste,știe sa facă placuta.

Revin cu mate drag la tine.

Deoarece , pozele sunt reale,comunici ușor,respecți programările și știi sa te faci placuta.

 

Link spre comentariu
Vizitator ang3l1na
Reputație: 0
Acum 3 ore, felix001 a spus:

Scuzați unele cuvinte.

Știe sa se facă placuta.

Revin cu mult drag la tine.

Asemenea, te astept cu drag!!!🙏💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Salut.. Doar ce am ieșit de la Angelina cea mult lăudată de voi pe aici... Nu pot sa cred ca am dat 400 de lei pe un futai de 15 min.. 

Ne-am pus ce acord pt o programare pe whats'up luând în considerare recenziile făcute de voi.... Ajuns la locație, urc, îmi deschide Angelina.. La prima vedere mi sa ridicat tensiunea instant.  Luam loc pe canapeaua din living și socializam la o țigară(eu deja aveam filmul pregătit în cap).  Mergem în dormitor (de dush nu am avut nevoie venind de acasă și am făcut 10 min pe drum) când îmi spune ca o cam supăra spatele de la stat capra.A început cu un oral superficial vai mama lui timp de 5 6 min după care îmi spune ca îmi ajunge ca ma învăț.. Pune balonasul, cei drept cu gura, nu prea am mai văzut pe la noi metoda asta, și hai sa ne apucam de treaba. Eu i-am spus ca vreau sa începem cu LOT dar ea nu ca ei ii place doar capra sau sa o fwt eu. După vorbele astea Sincer m-am chinuit un pic sa îl țin treaz pe cel mic gândindu-mă la alte doamne pe care le-am vizitat... Am pus-o capra, am pompat vreo 10 min și aia a fost.. M-am îmbrăcat, am mai stat vreo 10 min la o țigară pt ca este deschisa la conversații dar în pat de la mine are nota 2.. Note nu mai dau pt ca nota de trecere ia doar la aspect.. De revenit. Nu nu și nu este vorba de preț... 

De recomandat :Nu

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 4 ore, tonymontana121 a spus:

Salut.. Doar ce am ieșit de la Angelina cea mult lăudată de voi pe aici... Nu pot sa cred ca am dat 400 de lei pe un futai de 15 min.. 

Ne-am pus ce acord pt o programare pe whats'up luând în considerare recenziile făcute de voi.... Ajuns la locație, urc, îmi deschide Angelina.. La prima vedere mi sa ridicat tensiunea instant.  Luam loc pe canapeaua din living și socializam la o țigară(eu deja aveam filmul pregătit în cap).  Mergem în dormitor (de dush nu am avut nevoie venind de acasă și am făcut 10 min pe drum) când îmi spune ca o cam supăra spatele de la stat capra.A început cu un oral superficial vai mama lui timp de 5 6 min după care îmi spune ca îmi ajunge ca ma învăț.. Pune balonasul, cei drept cu gura, nu prea am mai văzut pe la noi metoda asta, și hai sa ne apucam de treaba. Eu i-am spus ca vreau sa începem cu LOT dar ea nu ca ei ii place doar capra sau sa o fwt eu. După vorbele astea Sincer m-am chinuit un pic sa îl țin treaz pe cel mic gândindu-mă la alte doamne pe care le-am vizitat... Am pus-o capra, am pompat vreo 10 min și aia a fost.. M-am îmbrăcat, am mai stat vreo 10 min la o țigară pt ca este deschisa la conversații dar în pat de la mine are nota 2.. Note nu mai dau pt ca nota de trecere ia doar la aspect.. De revenit. Nu nu și nu este vorba de preț... 

De recomandat :Nu

Ia vezi ce a scris bemzema oleaca mai in spate :) nu trebuie sa "pui botul" la ce scriu toti...tre sa inveti sa ii urmaresti pe cei care au gusturi asemanatoare cu ale tale ;)

Daca erai putin atent iti dadeai seama ca e fomista si arunci banii pe geam ;) ahh ce bine ca inca imi functioneaza mirosul chiar daca sunt hodorog 🤣🤣

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 4 minute, talibanu a spus:

Ia vezi ce a scris bemzema oleaca mai in spate :) nu trebuie sa "pui botul" la ce scriu toti...tre sa inveti sa ii urmaresti pe cei care au gusturi asemanatoare cu ale tale ;)

Daca erai putin atent iti dadeai seama ca e fomista si arunci banii pe geam ;) ahh ce bine ca inca imi functioneaza mirosul chiar daca sunt hodorog 🤣🤣

Asta este acum... Ști vorba aia "O data vede nasul puta finului" + are atât tupeu încât îmi da mesaj pe whats'up ca știa ea ca nu trebuie sa ma primească  ca sunt un nesimțit.. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANȚA
  • Oras:CONSTANȚA
Acum 16 minute, tonymontana121 a spus:

Asta este acum... Ști vorba aia "O data vede nasul puta finului" + are atât tupeu încât îmi da mesaj pe whats'up ca știa ea ca nu trebuie sa ma primească  ca sunt un nesimțit.. 

Privește partea bună a lucrurilor, la tine macar nu duhnea a băutură😂😂. Cât despre faptul că te-a căutat după vizita, alt motiv să o recomanzi dușmanilor😂.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 36 minute, lexluthor a spus:

Nenea Talibanu😁😁 vb lumea ca esti un taximetrist jegos😅😅😅..vb lumea..dar tu de fapt esti un lup de mare..Jack Sparrow e mic copil pe langa tine😁😁..respect si scz de off topic

Si hodorog pe deasupra :))

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 19.08.2019 la 5:47, obiectivlentila 02 a spus:

pe pulpite are tatooat stay strong , mesaj  intrisec pentru partenerul de sex , sau mai exact pentru mataringa respectivului .

pe mine m-a motivat la maxim , chiar si dupa ce am plecat de la ea am pastrat o semierectie multa vreme . si m-a tinut strong.

pe git , deasemenea  un mesaj interessant , nu am reusit sa- descifrez , eram fara lentile pe nas , dar imi povestea Angelina despre asemanarea si destinul dracusorilor care odata au fost ingeri .

eu as mai vizita-o daca n-ar sta in mamaia si ar lucra la pretul de la debut , am fost primul client si m-a rasfatat bine .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...