Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salut

doamna activeaza de prin 2010 , avea biroul vis-a-vis de spitalul Caritas, acum este la rond Alba - Iulia 

intrebarea mea  a mai fost cineva pe la ea, exista un topic dar este inchis 

daca aveti si poze mai recente cu ea si mai bine , pozele de la sectiunea Anunturi au cel putin 5-6 ani vechime 

 

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Doamna asta e dusa cu capul ? Intreb asa, retoric, no need for hate sau alte explicatii !

 

Pai la 70 de ani (sau chiar peste) sa te bagi cu pizza-n pwulx....  :slap2  :slap2

 

Dumnezeu cu mila... :(  :no2  :no2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Doamna asta e dusa cu capul ? Intreb asa, retoric, no need for hate sau alte explicatii !

 

Pai la 70 de ani (sau chiar peste) sa te bagi cu pizza-n pwulx....  :slap2  :slap2

 

Dumnezeu cu mila... :(  :no2  :no2

cam 60 de ani are , ii place sa ii dai limbi 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Sunt atâtea recenzii faine despre această doamnă ce, chiar dacă are peste o anumită vârstă neaceptabilă de unii asta nu înseamnă că trebuie vorbit în necunoștință de cauză.Se spune că încă arată chiar bine și,e și în formă.Cu ceva ani în urmă am avut și eu ceva experiențe cu Estera și, vă spun că sa meritat mai mult decât cu altele mai tinerele.Asa că tot respectul ptr această doamnă și, cine știe poate mă încăpățânez și-i mai trag vre-o vizită de nu se retrage,ce dacă are 60, câte femei chiar și la 60,care,arată f bine și,se și fut bine.Si,după cum comentează futaciosii pe aici cred că și Estera se încadrează.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
Acum 5 ore, cangurul11 a spus:

Sunt atâtea recenzii faine despre această doamnă ce, chiar dacă are peste o anumită vârstă neaceptabilă de unii asta nu înseamnă că trebuie vorbit în necunoștință de cauză.Se spune că încă arată chiar bine și,e și în formă.Cu ceva ani în urmă am avut și eu ceva experiențe cu Estera și, vă spun că sa meritat mai mult decât cu altele mai tinerele.Asa că tot respectul ptr această doamnă și, cine știe poate mă încăpățânez și-i mai trag vre-o vizită de nu se retrage,ce dacă are 60, câte femei chiar și la 60,care,arată f bine și,se și fut bine.Si,după cum comentează futaciosii pe aici cred că și Estera se încadrează.

Asteptam recenzia

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Hm, mergeți nene și faceți-va damblaua dacă vă place,de nu,ok,dar nu comentați aiurea,eu mi-am făcut-o pe când am dorit.Acum,din ăștia care așteptați doar recenzii cine să vă mai înțeleagă.Eu o să mai merg doar cine știe cum,am pizda fără să plătesc dar,cu fanteziile și plăcerile unuia sau altuia nu trebuie să se comenteze aiurea.Eu de asta am și mers,din pură curiozitate și,apoi când am văzut că e meritoriu,mi sau mai deschis câteva fantezii cu această scumpă doamnă (și chiar era o adevărată doamnă nu că toate panaramele ce-și pun tot felul de anunțuri cu tot felul de poze false și, când te trezești cu panaramele în fața nu știi pe unde să fugi.Estera,în afară că era super bună la pat mai avea și pozele ei pe bune, și asta o știu toți cei care au vizitato). Și fiind de câteva ori la doamna,fiind mulțumit poate se mai merită,dar măcar am fost și când văd că se mai scriu aberații normal să intervii.Mergeti voi care n-ați fost și apoi să vb și chiar de nu va place,nu jigniți, căci gusturile sunt diferite.Eu dacă aș merge aș scrie dar,damblaua mi-am făcut-o,oricum și cu mult respect ptr această doamnă chiar sa meritat.Eu nu am spus că o să mai merg,am spus că "poate".Deci, luați-va inima în dinți și "la luptă ostași"(căci Căpitanul e Estera,la cât de bine se futea și ce pricepută știu că era,eu sunt sigur că de mai prestează și acum,se bazează pe ea doamna),iar dacă vre-un ostaș ce se crede mai viteaz reușește să o epuizeze atunci să comenteze dar, până atunci nu găsiți motive neîntemeiate.Bafta va urez!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
4 hours ago, cangurul11 said:

Hm, mergeți nene și faceți-va damblaua dacă vă place,de nu,ok,dar nu comentați aiurea,eu mi-am făcut-o pe când am dorit.Acum,din ăștia care așteptați doar recenzii cine să vă mai înțeleagă.Eu o să mai merg doar cine știe cum,am pizda fără să plătesc dar,cu fanteziile și plăcerile unuia sau altuia nu trebuie să se comenteze aiurea.Eu de asta am și mers,din pură curiozitate și,apoi când am văzut că e meritoriu,mi sau mai deschis câteva fantezii cu această scumpă doamnă (și chiar era o adevărată doamnă nu că toate panaramele ce-și pun tot felul de anunțuri cu tot felul de poze false și, când te trezești cu panaramele în fața nu știi pe unde să fugi.Estera,în afară că era super bună la pat mai avea și pozele ei pe bune, și asta o știu toți cei care au vizitato). Și fiind de câteva ori la doamna,fiind mulțumit poate se mai merită,dar măcar am fost și când văd că se mai scriu aberații normal să intervii.Mergeti voi care n-ați fost și apoi să vb și chiar de nu va place,nu jigniți, căci gusturile sunt diferite.Eu dacă aș merge aș scrie dar,damblaua mi-am făcut-o,oricum și cu mult respect ptr această doamnă chiar sa meritat.Eu nu am spus că o să mai merg,am spus că "poate".Deci, luați-va inima în dinți și "la luptă ostași"(căci Căpitanul e Estera,la cât de bine se futea și ce pricepută știu că era,eu sunt sigur că de mai prestează și acum,se bazează pe ea doamna),iar dacă vre-un ostaș ce se crede mai viteaz reușește să o epuizeze atunci să comenteze dar, până atunci nu găsiți motive neîntemeiate.Bafta va urez!

Ai dreptate,am mai fost eu ieri odata si este foarte bună!

Revin cu recenzia!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Revenire ...de reverie!

Cum valul 4 al pandemiei era pe cale sa ne surprinda din nou,încurcând si treburile cele mai intime și dragi noua si cum de la precedenta vizita trecuse ceva timp am considerat ca o întâlnire cu Doamna Estera in scopul aplicării dozei de rapel si imunizării complete este binevenita!

Programare din timp,revenire ,în sfârșit definitivat programare,venit ziua programarii

Revedere frumoasa,intalnirea anterioara fusese un succes,doamna fina și eleganta îmbrăcată de data asta în fineturi albe!

Conversație placuta,acum ne știam deja si ne si agreează asa ca totul a mers snur!

Dus,baie super,prosop cu broderie,oare de când nu mai văzusem unul decat acasa?

Am dezbracat-o cu tandrete,am sarutat o pe părțile sensibile si excitante,am trecut la cunny,o nebunie totala de ambele părți,măcar câteva clipe am fost în alte sfere!

Am continuat cu un oral neprotejat nu foarte lung pt ca tindeam sa pierd partida,dar foarte bun.

După cunny,misionarul a fost proba de baza pentru ca ne simțeam reciproc,aveam contact vizual,controlul asupra situației, etc

Am finalizat fericit,după o noua partida de vis,pe care pot sa accept ca a castigat-o Doamna Estera!

Eu i-am furat vreo trei orgasme si asta m-a făcut si mai fericit!

Nota generala a prestației este 10.

O sa revin cu drag de câte ori o sa pot!

O recomand cu drag și căldură tuturor domnilor care poseda talent și răbdare!

Altfel e pierdere de timp!

Fara cheie si cifru n-ai făcut nimic!

Cei mai 150 RON bine investiti mai ales cu inflația asta!

Doamna Estera,mulțumesc și ma înclin!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...