Sari la conținut

0751452857 blonda 20 de ani servicii totale


Postări Recomandate

Tomson ce se întâmplă ?de unde si pana unde vb tu asa?ai fost cumva sa mă mirosi si eu nu stiu?ai tu un limbaj intact! Te rog sa iti vezi de promovarile tale! Succes! Cat despre Anaki ai stat la o finalizare aproape o oră! Cadoul a fost 200 da?trebuia sa iti dau 100 înapoi pt ca asa ai considerat tu! Aaa scuze nu aveai cu ce sa ajungi acasa parca asa ai spus!atâta timp cât ai petrecut aproape o oră în compania mea egal ca a fost o singură finalizare ti se pare normal sa ceri banii înapoi?Daca nu 100 macar 50 ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜!

Eram cu masina personala deci aveam cu ce ajunge acasa. Nu stiu cu cine ma confunzi.

Si pe ceas am stat vreo 25 de minute.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Te rog sa o treci la De Evitat cu font rosu daca se poate! Si apoi ban pe IP sa nu isi mai poata face reclama!

 

De departe cea mai proasta experienta ever, e pusa doar pe furat clientii. Am ajuns si zice cand scot banii din buzunar sa ii dau toti ce am la mine si facem orice oricat. Eu zic nu asa, vreau o ora cu de toate, zice bine 200.

Aspect: de etnie micuta grasuta. Nu arata rau dar daca ar da din burta jos ar fi mai bine.

Incepe cu un oral, max 10 secunde, pune prez si apoi zice sa o iau pe la spate. Dupa cateva minute zice sa termin, eu zic ca vreau si anal si sa vina deasupra, nu acuma ca avem timp dupa aia ca “intr-o ora te poti termina de mai multe oriâ€. Aici trebuie sa precizez ca a strambat din nas cand am zis de prez, ca ea face si fara si sa nu imi fie frica si cand termin sa nu ma speriu ca are sterilet. Wtf?!??

Pune prez, termin pe la spate, se sterge si se imbraca. “Hai gata, pleaca acasa†wtf?!?! “Vrei sa chem baietii sa te bata? Doar nu mai vrei si altceva!† 

 

Notele mele toate sunt cuprinse intre 0 si 0

 

ORICAND MERGETI LA VREUNA SA CITITI FORUMUL PRIMA DATA!

 

Si cum i-am zis cand am plecat:â€atata parte sa aibe de bani!â€

 

Are multe tatuaje dar are unu cu ceva coroana pe san, daca vedeti asta fugiti!

 

Tomson ce se întâmplă ?de unde si pana unde vb tu asa?ai fost cumva sa mă mirosi si eu nu stiu?ai tu un limbaj intact! Te rog sa iti vezi de promovarile tale! Succes! Cat despre Anaki ai stat la o finalizare aproape o oră! Cadoul a fost 200 da?trebuia sa iti dau 100 înapoi pt ca asa ai considerat tu! Aaa scuze nu aveai cu ce sa ajungi acasa parca asa ai spus!atâta timp cât ai petrecut aproape o oră în compania mea egal ca a fost o singură finalizare ti se pare normal sa ceri banii înapoi?Daca nu 100 macar 50 ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜!

Ai zis asa ceva : 

“Hai gata, pleaca acasa†wtf?!?! “Vrei sa chem baietii sa te bata? Doar nu mai vrei si altceva!† 

da sau nu?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Fa-i o vizita sa vezi. Poti sa te uiti si ca nu sunt nou pe forum si am cateva reviewuri la activ.

 

P.s. nu inteleg de ce inca nu este la “De evitat”

 

Stiu ca nu esti nou , am vazut atunci cu Gina ca iti place genul asta mai cu forme

 

Sigur ti-a zis ea vorbele astea ? :

 

“Hai gata, pleaca acasa” wtf?!?! “Vrei sa chem baietii sa te bata? Doar nu mai vrei si altceva!”  

 

ca ea constesta  raspicat

Link spre comentariu

Anaki de ce insisti sa minti? Nu te-am scos afară si m-ai ales sa iti spun ca pun băieții sa te bată! Eu în general vb foarte frumos cu toata lumea chiar si atunci cand nu mi se vb la fel! Ce nu inteleg ce ai tu de castigat din toata treaba asta??? Nellu2012 ms frumos! ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Fa-i o vizita sa vezi. Poti sa te uiti si ca nu sunt nou pe forum si am cateva reviewuri la activ.

 

P.s. nu inteleg de ce inca nu este la “De evitat”

Stiu ca nu esti nou dar te-am intrebat dc a zis vorbele alea chiar asa si n-ai confirmat !

Deci cum este  , a zis asa sau nu ?

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Salut. Daca tot veni vorba ce am luat? Ca inca nu stiu... ai fi draguta sa imi zici ce :)

Stai liniștit, n-ai luat nimic, doar ai dat  :laugh2 Mărunțis (100 lei), la prețurile fetelor din TM :giggle:

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...