Sari la conținut

0751452857 blonda 20 de ani servicii totale


Postări Recomandate

  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Vizitator relax9
Reputație: 0

 

Mai avea un anunt, blonda 20 , bruneta 30 zona umt..daca nu ma insel

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Te rog sa o treci la De Evitat cu font rosu daca se poate! Si apoi ban pe IP sa nu isi mai poata face reclama!

 

De departe cea mai proasta experienta ever, e pusa doar pe furat clientii. Am ajuns si zice cand scot banii din buzunar sa ii dau toti ce am la mine si facem orice oricat. Eu zic nu asa, vreau o ora cu de toate, zice bine 200.

Aspect: de etnie micuta grasuta. Nu arata rau dar daca ar da din burta jos ar fi mai bine.

Incepe cu un oral, max 10 secunde, pune prez si apoi zice sa o iau pe la spate. Dupa cateva minute zice sa termin, eu zic ca vreau si anal si sa vina deasupra, nu acuma ca avem timp dupa aia ca “intr-o ora te poti termina de mai multe ori”. Aici trebuie sa precizez ca a strambat din nas cand am zis de prez, ca ea face si fara si sa nu imi fie frica si cand termin sa nu ma speriu ca are sterilet. Wtf?!??

Pune prez, termin pe la spate, se sterge si se imbraca. “Hai gata, pleaca acasa” wtf?!?! “Vrei sa chem baietii sa te bata? Doar nu mai vrei si altceva!”

 

Notele mele toate sunt cuprinse intre 0 si 0

 

ORICAND MERGETI LA VREUNA SA CITITI FORUMUL PRIMA DATA!

 

Si cum i-am zis cand am plecat:”atata parte sa aibe de bani!”

 

Are multe tatuaje dar are unu cu ceva coroana pe san, daca vedeti asta fugiti!

 

rog evaluarea acestui Topic cu atentie de un moderator si alocarea la sectiunea potrivita

exista recenzii negative si cereri de mutat la DeEvitat

nu am vazut nici o recenzie sau comentariu neutru sau pozitiv

 

opinie personala: DeEvitat asap. Riscam sa inducem in eroare colegii. Estimez ca majoritatea nu au timp sa citeasca tot Topicul ca sa isi dea seama ca e DeEvitat, insa la sectiunea Testate

multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Dacă te uiți la pozele postate de nellu 2012, te lămurești (poate).

Eu m-am tot uitat si la pozele de pe pagina asta si cele de pe pagina 2, ambele a lu Nelutu nostru, si m-am chiorat si la cele a lu' Neros de pe prima pagina (poate ti-a dat cu virgula si ai scris gresit numele) si sincer ori eu sunt miop si nu vad unde e tiganca ordinara in ele, ori tu ti-ai deschis ochiul lu' Shiva si esti luminat. Asa ca explica-mi si mie, sa nu mor prost, in care poze de pe threadu' asta vezi tu o tiganca, ordinara sau nu.

  • Like 1
Link spre comentariu

Dacă te uiți la pozele postate de nellu 2012, te lămurești (poate).

 

Sint intrutotul de acord cu ce a spus Add cu completarea ca eu nu ma refeream la poze dar daca tot ai deschis subiectul pozelor repet si eu iti spun acelasi lucru ca si Add ,doar ca eu ma refeream la experienta pe care a avuto el cu ea vizavi de modul cum a fost tratat de ea si cum a decurs actiunea din moment ce o face ordinara si de evitat.

Link spre comentariu
Vizitator costel55
Reputație: 0

Sint intrutotul de acord cu ce a spus Add cu completarea ca eu nu ma refeream la poze dar daca tot ai deschis subiectul pozelor repet si eu iti spun acelasi lucru ca si Add ,doar ca eu ma refeream la experienta pe care a avuto el cu ea vizavi de modul cum a fost tratat de ea si cum a decurs actiunea din moment ce o face ordinara si de evitat.

Corect comentariul. Dar când vezi burtoiul ăla....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...