Sari la conținut

vrem dovada!


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Altele sunt motivele. E doar o problemă de timp și strategie a site-ului :))

 

Se profita mult de necunostinta unora care intra intamplator aici si nu isi dau seama despre ce e vorba

Gandirea e ca vine omu vede ca e scandal circ caterinca pac isi face cont poate ca el nici macar nu cauta aventuri cu fel de fel de femei da nah..Conteaza ce optiune alege la cont ;) Free sau pay 

  • Like 3
Link spre comentariu

Sa cautam motive profunde cand ele sunt prea simple. ;)

Motanul a vrut sa puna site-ul pe automat, fara interventii. Sa va lase sa faceti ce vreti, drept urmare sa nu mai fie tras la raspundere...

A dat liber la off-topic, a pus banarea automata la -400 puncte, dar lucrurile i-au dat cu planul in tesla!

Mai apare,  cand are chef, azi a trecut cu aberatii, ai zice e troll de rand, nu admin de site.

Durerea la zeci de ce vreti de pula o puneti pe seama unui plan.  :clapp

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa cautam motive profunde cand ele sunt prea simple. ;)

Motanul a vrut sa puna site-ul pe automat, fara interventii. Sa va lase sa faceti ce vreti, drept urmare sa nu mai fie tras la raspundere...

A dat liber la off-topic, a pus banarea automata la -400 puncte, dar lucrurile i-au dat cu planul in tesla!

Mai apare,  cand are chef, azi a trecut cu aberatii, ai zice e troll de rand, nu admin de site.

Durerea la zeci de ce vreti de pula o puneti pe seama unui plan.  :clapp

propozitiile scurte, cuvintele simple, te vor ajuta sa te faci inteleasa! Ce consumi?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Sa cautam motive profunde cand ele sunt prea simple. ;)

Motanul a vrut sa puna site-ul pe automat, fara interventii. Sa va lase sa faceti ce vreti, drept urmare sa nu mai fie tras la raspundere...

A dat liber la off-topic, a pus banarea automata la -400 puncte, dar lucrurile i-au dat cu planul in tesla!

Mai apare,  cand are chef, azi a trecut cu aberatii, ai zice e troll de rand, nu admin de site.

Durerea la zeci de ce vreti de pula o puneti pe seama unui plan.  :clapp

E clar. Tu ai făcut o pasiune pentru EL

 

:)

  • Like 2
Link spre comentariu

propozitiile scurte, cuvintele simple, te vor ajuta sa te faci inteleasa! Ce consumi?

 

Am invatat limba voastra sa fiu inteleasa si tot ca vitele va uitati la mine!  :laugh2  :slap2

 

 

 

E clar. Tu ai făcut o pasiune pentru EL

 

:)

 

:laugh2

Asa e, ba cu biciul, ba cu palma... din dragoste!  :laugh2 ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Ești un pensionar bășit refuzat la clubul Steaua de altădată. Vrei să îți postez cariera și prostiile care te-au făcut să ajungi un nimeni ?

Jet .

  • Like 5
Link spre comentariu

=)) La conducere ?

 

Hai că motanu s-a ofticat un pic și dă warn =))

 

:laugh2

Mie imi da minusuri si o stea la profil, zice ca ma loveste tare!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

S-a dilit mosu, nu mai ai ce sa-i ceri. ;)

 

Peseu: "Mirosi" a barbat, imi place. :) Nu ma dau, doar constat. 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ești un pensionar bășit refuzat la clubul Steaua de altădată. Vrei să îți postez cariera și prostiile care te-au făcut să ajungi un nimeni ?

Jet .

Turbojet!

P.S. Caută-ți o ocupație, că te-au lăsat nervii și aberezi!

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu

Turbojet!

P.S. Caută-ți o ocupație, că te-au lăsat nervii și aberezi!

 

Si asta tu o spui? 

Cauti scandal cu oricare postare.

De ce o faci nu ma intereseaza, cand o faci cu Tatza Leana la adresa mea, avem o problema.

Cauta-ti ocupatie. Si da, asa se spune. "O" era de prisos. Ca tot iti place sa corectezi...

Link spre comentariu

Peseu: "Mirosi" a barbat, imi place. :) Nu ma dau, doar constat.

Madi, e perfect normal sa te si dai, daca te apuca.

 

De fapt, chiar te incurajez sa te tot dai, pentru ca esti femeie, nu trestie ganditoare.

 

Ia-i pă sus, fara mila. Foloseste-i.

 

Pe mine ''decat'' ma chemi la nunta. Vreau sa ma fac terci si sa joc o sarba. Poate conversez cu domnisoarele de onoare, cine stie.

Link spre comentariu

Madi, e perfect normal sa te si dai, daca te apuca.

 

De fapt, chiar te incurajez sa te tot dai, pentru ca esti femeie, nu trestie ganditoare.

 

Ia-i pă sus, fara mila. Foloseste-i.

 

Pe mine ''decat'' ma chemi la nunta. Vreau sa ma fac terci si sa joc o sarba. Poate conversez cu domnisoarele de onoare, cine stie.

 

Offf! Ia cuvintele mele cum sunt. Nu ma prefac, nu inventez, nu poti sa ma schimbi.

Mi-a placut de el, dar am spus ca nu ma intalnesc cu cineva de pe forum si asa ramane.

Din pacate, aici esti inclus si tu, nu fac exceptii. ;)

 

Legat de folosit... Mi s-a scarbit atat de mult ce am vazut aici si nu numai, incat vreau sa-mi iau salariul, cat o fi el, si sa fiu lasata in pace.

Nu ma folosesc, dar nici folosita nu o sa fiu.

Link spre comentariu

Eu vreau sa te culci Madi, nu sa ne vedem acum.

 

Crezi ca poti sa faci asta? Pentru mine?

 

Sa te vezi cu filofteia e cel mai simplu cacat de pe lumea asta. Is cea mai timida pizda ever.

 

Caratul gunoiului e mai complicat decat un pahar de ceva cu mine oriunde.

Link spre comentariu

Eu vreau sa te culci Madi, nu sa ne vedem acum.

 

Crezi ca poti sa faci asta? Pentru mine?

 

Sa te vezi cu filofteia e cel mai simplu cacat de pe lumea asta. Is cea mai timida pizda ever.

 

Caratul gunoiului e mai complicat decat un pahar de ceva cu mine oriunde.

 

Ai o problema. O femeie nu se poate dezvolta cu tine sau sa stea cu tine pentru ca asa vrea.

Esti prea nevoias in orice prostie.

Eu dorm cand mi-e somn. Nu incep maine la prima ora.

Nu cred ca mai am ce scrie azi aici, dar viata nu se rezuma la forum, sper sa nu uiti. ;)

Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Singurele mele probleme sunt, in ordinea importantei, 37% pentru fisc si lipsa erectiilor.

La ce instituție a statului lucrezi?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...