Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:românia
  • Oras:românia

threesome33  :laugh2  :laugh2  :laugh2 , bine ai zis.

Pe cine dracu intereseaza ca papagalul asta este in delegatie  :slap2  :laugh2 ...

Auzi ma...cica lui ii trebuie masaj... :laugh2 .

Pai pune dracu mana si suna sau rasfoieste formul...sau tu vrei '' muie-n'' gura  :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

threesome33  :laugh2  :laugh2  :laugh2 , bine ai zis.

Pe cine dracu intereseaza ca papagalul asta este in delegatie  :slap2  :laugh2 ...

Auzi ma...cica lui ii trebuie masaj... :laugh2 .

Pai pune dracu mana si suna sau rasfoieste formul...sau tu vrei '' muie-n'' gura  :laugh2

 

 

Te rog fii civilizat si nu mai jigni!

Bitchy

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Bai Adrian Mihai , muie sa ia mata si cu tine de țaran borat ce esti. Dute -n pula mea de jegos care te bagi in seama aiurea ca nu ti-a cerut nimeni parerea.Eventual ia-l si pe threesome 33 cu tine sa o sugeti in 3 , cacatilor, ca eu am intrbat frumos si voi va cacati pe voi de figuranti si de destepti ce sunteti. Daca gaseam pe forum ce caut crede-ma ca nu mai intrebam idioti ca voi.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Bai Adrian Mihai , muie sa ia mata si cu tine de țaran borat ce esti. Dute -n pula mea de jegos care te bagi in seama aiurea ca nu ti-a cerut nimeni parerea.Eventual ia-l si pe threesome 33 cu tine sa o sugeti in 3 , cacatilor, ca eu am intrbat frumos si voi va cacati pe voi de figuranti si de destepti ce sunteti. Daca gaseam pe forum ce caut crede-ma ca nu mai intrebam idioti ca voi.

Dupa poza de profil ma astept sa ai un comportament mai docil. Te rog nu mai injura!

Ai un warn.

Ne intoarcem la subiectul topicului va rog.

Zi faina!

Bitchy

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Dupa poza de profil ma astept sa ai un comportament mai docil. Te rog nu mai injura!

Ai un warn.

Ne intoarcem la subiectul topicului va rog.

Zi faina!

Bitchy

Daca tot eu sunt de vina pentru balacarerile de aici inseamna ca s-a ales praful de forumul asta. Eu am pus o intrebare la locul ei si in loc sa primesc raspunsuri am primit injuraturi de la niste idioti.. De ce ? Si tot eu sunt ala avertizat ? vai si amar.
Link spre comentariu

  • Oras:RO
  • Oras:RO

Daca tot eu sunt de vina pentru balacarerile de aici inseamna ca s-a ales praful de forumul asta. Eu am pus o intrebare la locul ei si in loc sa primesc raspunsuri am primit injuraturi de la niste idioti.. De ce ? Si tot eu sunt ala avertizat ? vai si amar.

 

Ai optiune de report si poti reporta oricand. Comentariul tau nu este civilizat.

Zi senina!

Bitchy

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...