Sari la conținut

Recomandare


Postări Recomandate

Va salut dragi confutaciosi.

Sunt in zona voastra și studiind oferta de pe forum si publi nu prea am gasit mare lucru. Am luata rand anunturile de pe publi si multe par / sunt fake, iar pe forum nu prea e dezbatere.

Asa ca, apelez la bunavointa voastra adresata de un confrate: puteti sa imi recomandati ceva ok din zona voastra? Daca e mai voluptoasa / sanatoasa sa ai de ce prinde, as aprecia.

Mersi!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

La ce mai ceri recomandari ?!...oricum nu iti convin !...cauta-ti singur, ca poate nici tu nu esti pe gustul meu, de exemplu , ca cei 3 care m-au recomandat.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

La ce mai ceri recomandari ?!...oricum nu iti convin !...cauta-ti singur, ca poate nici tu nu esti pe gustul meu, de exemplu , ca cei 3 care m-au recomandat.

Domnisoara Andra mie mi s-a parut de prost gust interventia ta. Fiecare are dreptul de a alege si daca te-au recomandat 3 inseamna ca esti pe placul tuturor? Omul da banii si ar fute cam ce-i pe gustul lui nu ce recomanda altcineva.Parerea mea e ca n-ar trebui sa dai replici dintr-astea...nu-ti fac bine deloc...se simte putin si frustrarea. Multa bafta in meserie!!!

Link spre comentariu

La ce mai ceri recomandari ?!...oricum nu iti convin !...cauta-ti singur, ca poate nici tu nu esti pe gustul meu, de exemplu , ca cei 3 care m-au recomandat.

Buna, Andra.

Imi pare rau, de fapt cred ca imi pare bine in urma intervenției pe care ai avut-o, ca nu am acceptat recomandarilor confutaciosilor, insa fiecare avem dreptul de a decide daca acceptam sau nu.

Replica ta imi confirma ca decizia luata a fost una corecta. Meanwhile, a se intelege intre timp, am incercat in alta parte, si se pare ca a fost much better. Revin si cu recenzia, poate ajuta si pe alte persoane :)

Iti doresc succes in continuare.

Numai bine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Frustrare ??... bun banc !...era vorba despre mine, de asta am intervenit si tocmai asta spuneam si eu cine vrea ceva cauta si gaseste...exact cum si zice ca a gasit. Bravo lui. Stati linistiti ca nu sunt frustrata si stiu ca fiecare are gustul lui...la fel si eu. Nu putem fi pe placul tuturor niciunul dintre noi. Daca e cine cred ma bucur ca nu m-a ales.

O seara mirifica...cum am eu ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Frustrare ??... bun banc !...era vorba despre mine, de asta am intervenit si tocmai asta spuneam si eu cine vrea ceva cauta si gaseste...exact cum si zice ca a gasit. Bravo lui. Stati linistiti ca nu sunt frustrata si stiu ca fiecare are gustul lui...la fel si eu. Nu putem fi pe placul tuturor niciunul dintre noi. Daca e cine cred ma bucur ca nu m-a ales.

O seara mirifica...cum am eu ;)

Ma bucur ca ai inteles / acceptst ideea de baza. Totusi, replica ta nu a fost in regula. Sper ca poti sa accepti acest lucru.

Din păcate, nu cred ca "e cine crezi tu ca e" :) ca nu sunt din zona.

Noapte buna si spor!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

 

Din păcate, nu cred ca "e cine crezi tu ca e" :) ca nu sunt din zona.

 

Tocmai la asta m-am referit ;) multumesc ca mi-ai confirmat banuiala :))

Link spre comentariu
Vizitator vasilecbv
Reputație: 0

La ce mai ceri recomandari ?!...oricum nu iti convin !...cauta-ti singur, ca poate nici tu nu esti pe gustul meu, de exemplu , ca cei 3 care m-au recomandat.

Andra, intradevar te-am recomandat, ai servicii foarte calitative dar nu e recomandat sa devii defensiva daca altcineva nu e deacord, nu poti multumi pe toata lumea, si criticile trebuie acceptate ori ignorate

Link spre comentariu

  • Oras:Sm
  • Oras:Sm

Buna, Andra.

Imi pare rau, de fapt cred ca imi pare bine in urma intervenției pe care ai avut-o, ca nu am acceptat recomandarilor confutaciosilor, insa fiecare avem dreptul de a decide daca acceptam sau nu.

Replica ta imi confirma ca decizia luata a fost una corecta. Meanwhile, a se intelege intre timp, am incercat in alta parte, si se pare ca a fost much better. Revin si cu recenzia, poate ajuta si pe alte persoane :)

Iti doresc succes in c

ontinuare.

Numai bine.

Suntem curiosi de recenzie!!!orice informatie e binevenita!!!😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...