Sari la conținut

Victimizarea si fuga de responsabilitate


Postări Recomandate

Tu cine ești, mă, să-i interizici să scrie pe aici? Nu are și el dreptul pe care îl aii tu și alții de teapa ta, de a abera?  Cine ești tu  și armata de strânsură care vreți să faceți legea pe forum, care vă năpustiți ca niște hiene turbate pe oricine este de altă părere ca voi? Ăsta are zece clase peste tine, că se luptă singur cu "dujmanii" - printre care și cu mine, nu latră ca lupii în haită. 

 

P.S. Nu da din coadă, ți-am dat punct dintr-o eroare de manevrare, mi-a alunecat degetul pe ecranul telefonului! 

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Culmea imi lua mie apararea ca zero_tolerance ma facuse ou si otet in postarea lui  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :slap2

Dar cunosc individul asa ca nu ma stresez f tare in privinta lui..

Ma lupt singur cu dusmanii =))))) Eu n-am asa ceva nici aici nici nicaieri 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Sper sa auzi de ele  cat mai des in viata asta

 

Oamenii mai și mor, așa că auzi și asta, o mai spui și tu, că deh ... Ai vrut tu să faci "un spirit de glumă cu caracter hazliu", dar ca de obicei, nu ți-a ieșit.

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Oamenii mai și mor, așa că auzi și asta, o mai spui și tu, că deh ... Ai vrut tu să faci "un spirit de glumă cu caracter hazliu", dar ca de obicei, nu ți-a ieșit.

 

Cu astia ca tine nu prea am glume din pacate ia afirmatia asa cum e de fapt ;) Nu mai incerca sa nuantezi ca oricum din ce am citit pe aici mare lucru pe lumea asta nu mai ai 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

e un mos vaduv care isi asteapta sfarsitul, el inca crede ca mai pune cineva botul la cretinismele unui nou DInca

 

Ceva noutati ? Stiu demult detaliile astea

Noutati adica lucruri care nu implice etatea si starea civila 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Cu astia ca tine nu prea am glume din pacate ia afirmatia asa cum e de fapt ;) Nu mai incerca sa nuantezi ca oricum din ce am citit pe aici mare lucru pe lumea asta nu mai ai

 

Malone, nu e vorba de nuanțare! Oricum, tu nu poți face glume, pentru că nu te duce. Tu te scremi să fii spiritual, dar nu reușești să emiți decât fâsuri răsuflate. Iar ce mai am (și am destule), sau nu pe lumea asta, nu e treaba ta, nu e treaba nimănui.

Băiete, din ăștia ca tine am halit cu fulgi cu tot, un vagon de tren! Stai pe coițele tale, că se trage!

Hai, că te-am băgat prea mult în seamă!

 

Bye!

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu

Ceva noutati ? Stiu demult detaliile astea

Noutati adica lucruri care nu implice etatea si starea civila 

intreaba-l pe el cum saptamana trecuta a bruscat pe doamna acea blonda de pe Unirii pentru ca nu l-a bagat in seama si a fost nevoie de interventia comunitarilor

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Malone, nu e vorba de nuanțare! Oricum, tu nu poți face glume, pentru că nu te duce. Tu te scremi să fii spiritual, dar nu reușești să emiți decât fâsuri răsuflate. Iar ce mai am (și am destule), sau nu pe lumea asta, nu e treaba ta, nu e treaba nimănui.

Băiete, din ăștia ca tine am halit cu fulgi cu tot, un vagon de tren! Stai pe coițele tale, că se trage!

Hai, că te-am băgat prea mult în seamă!

 

Bye!

 

Da ma da nu mai hali atat lasa si altora ca ti se apleaca  :laugh2  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

intreaba-l pe el cum saptamana trecuta a bruscat pe doamna acea blonda de pe Unirii pentru ca nu l-a bagat in seama si a fost nevoie de interventia comunitarilor

 

Gluma sau ...? 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

intreaba-l pe el cum saptamana trecuta a bruscat pe doamna acea blonda de pe Unirii pentru ca nu l-a bagat in seama si a fost nevoie de interventia comunitarilor

Erai tu și erai travestit. Nu-mi plac bulanii.

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...