Sari la conținut

este posibil sa fiu bisexual ?


Postări Recomandate

  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

nu stiu de ce dar nu ma incanta ideea asta..ciudat feeling

Nu asta trebuie sa te ingrijoreze, ci faptul ca e posibil sa fii prost... ce zici, te incanta ideea? Ciudat, nu?
  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Nu asta trebuie sa te ingrijoreze, ci faptul ca e posibil sa fii prost... ce zici, te incanta ideea? Ciudat, nu?

Și cu ața ruptă și pula făcută țandări de Iza, că  și-a făcut programare la ea să-l dezvirgineze  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:pe tron
  • Oras:pe tron

Nu asta trebuie sa te ingrijoreze, ci faptul ca e posibil sa fii prost... ce zici, te incanta ideea? Ciudat, nu?

s-ar pu8tea orice e posibil..i n lumea asta .. te pup dulce fata mea

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dilema asta o au doar poponarii.

Pe un barbat normal l-ar scarbi ideea de a fi poponar.

Nici unul nu e faggot direct. Se sta in dulap o perioada si abia dupa se asuma statutul de gay stricat si libidinos.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:pe tron
  • Oras:pe tron

Dilema asta o au doar poponarii.

Pe un barbat normal l-ar scarbi ideea de a fi poponar.

Nici unul nu e faggot direct. Se sta in dulap o perioada si abia dupa se asuma statutul de gay stricat si libidinos.

asa ai fost si tu cum era in dulap ?

Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms

Și popă, si hoț, cu două-n coor nu poți... :)))

 

Pe Leroy e posibil să-l fi confundat cu altă lepră mică, "regele nebun" se numea cu ceva timp în urmă. Acum are cont verde și încearcă să pară 'telectual, dar tot mai scapă câte o manea pe for...

 

Dar ce să ne mai mirăm. O haită întreagă s-a înghesuit la Untold.

 

Cu respect vă anunț că "untold" din henglish, mo, se traduce ca și " fără număr/ nenumărat". 

Bancul verii, este ??? Sau poate nu e banc...? :))))

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator sserum
Reputație: 0

Și popă, si hoț, cu două-n coor nu poți... :)))

 

Pe Leroy e posibil să-l fi confundat cu altă lepră mică, "regele nebun" se numea cu ceva timp în urmă. Acum are cont verde și încearcă să pară 'telectual, dar tot mai scapă câte o manea pe for...

 

Dar ce să ne mai mirăm. O haită întreagă s-a înghesuit la Untold.

 

Cu respect vă anunț că "untold" din henglish, mo, se traduce ca și " fără număr/ nenumărat". 

Bancul verii, este ??? Sau poate nu e banc...? :))))

aaa, domn' ... doctor fungus !

 

vă rog io frumos, dacă tot vă dați cu părerea despre cine, ce şi cum, recunoaşte-ți, dom'le, în plenu' forului...v-a scăpat cineva pe care să nu'l iei în ... cavitatea bucală ?

 

nesătulule...

 

şi dacă tot vrei să faci donații, voinicule onair şi online, ajută şi tu cu ceva, nu numai cu ... oralul, participă la ridicarea: catedralei neamului prost-mai esti ...

 

te'n ... de bibliotecar prăfuit .

 

şi pese...să mă ... 'n gura ... arcaşului !

 

hai, marş la stăpân...troll perimat.

 

na, fără număr...

 

youtu.be/TmSwV1se28Y"]

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator sserum
Reputație: 0

On topic, io cred că eşti..trisexual, adică, femeie, bărbat şi copil cu față de mos, sau invers, moş cu minte de copchil, tu decizi...

 

Şi..vezi că trebe să începi, călătoria aia în munți ... poate ai noroc şi te papă ursu.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

Și cu ața ruptă și pula făcută țandări de Iza, că  și-a făcut programare la ea să-l dezvirgineze  :laugh2

Si tu te increzi la ce mistouri arunca el pe aici?

Ps. Nu e virgin. Are vreo 35-37 ani .

Nu ma intreba de unde stiu. Mi-a soptit o pasarica. Si mi-a mai soptit si ca e barbatul uneia de pe aici, cam de pe la Top. Ce sa faci, lumea e mica si vorbele circula repede :))))

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator nibeficuk
Reputație: 0

On topic, io cred că eşti..trisexual, adică, femeie, bărbat şi copil cu față de mos, sau invers, moş cu minte de copchil, tu decizi...

 

Şi..vezi că trebe să începi, călătoria aia în munți ... poate ai noroc şi te papă ursu.

Sunt mari șanse să nu fie nici măcar sexual, iar discuția despre mono, bi, tri,... multiplu să fie inutilă.
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Si tu te increzi la ce mistouri arunca el pe aici?

Ps. Nu e virgin. Are vreo 35-37 ani .

Nu ma intreba de unde stiu. Mi-a soptit o pasarica. Si mi-a mai soptit si ca e barbatul uneia de pe aici, cam de pe la Top. Ce sa faci, lumea e mica si vorbele circula repede :))))

Ups :)

 

Cam nașpa =))

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

Cam asa se poarta pe aici, il banam pe alsahia, membru cu recenzii din 2013 si il tinem pe leroy , un troll .

Pai e frumos asa ?

Leroy, care e treaba de ti-ai pierdut identitatea...sexuala? Nu iti mai place pizda si muia? Cerei femei tale sa iti vare un strap-on in cur, poate asa afli daca iti place sa futi femei sau esti o fetita careia ii place sa fie fututa in cur.

Ps. Termina cu porcariile, cel putin la adresa mea, ca nu ti-am deranjat cu nimic afacerile din ograda.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms

aaa, domn' ... doctor fungus !

 

vă rog io frumos, dacă tot vă dați cu părerea despre cine, ce şi cum, recunoaşte-ți, dom'le, în plenu' forului...v-a scăpat cineva...

 

 

 

 

Scuzele mele, cocălar parvenit, preț de o clipă l-am confundat pe Leroy cu tine. 
 
Ăla se chinuie să scrie greşit şi nu-i iese întotdeauna. Tu te chinui să scrii corect şi nu-ți iese :)))
Link spre comentariu
Vizitator sserum
Reputație: 0

Scuzele mele, cocălar parvenit, preț de o clipă l-am confundat pe Leroy cu tine. 

 

Ăla se chinuie să scrie greşit şi nu-i iese întotdeauna. Tu te chinui să scrii corect şi nu-ți iese :)))

Merci, :laugh2 le accept...
Link spre comentariu
  • Oras:pe tron
  • Oras:pe tron

Si tu te increzi la ce mistouri arunca el pe aici?

Ps. Nu e virgin. Are vreo 35-37 ani .

Nu ma intreba de unde stiu. Mi-a soptit o pasarica. Si mi-a mai soptit si ca e barbatul uneia de pe aici, cam de pe la Top. Ce sa faci, lumea e mica si vorbele circula repede :))))

pasaricile ciripeste offff

 

Cam asa se poarta pe aici, il banam pe alsahia, membru cu recenzii din 2013 si il tinem pe leroy , un troll .

Pai e frumos asa ?

Leroy, care e treaba de ti-ai pierdut identitatea...sexuala? Nu iti mai place pizda si muia? Cerei femei tale sa iti vare un strap-on in cur, poate asa afli daca iti place sa futi femei sau esti o fetita careia ii place sa fie fututa in cur.

Ps. Termina cu porcariile, cel putin la adresa mea, ca nu ti-am deranjat cu nimic afacerile din ograda.

vreau sa dau si eu o buca la tn dar daca nu ma lasi sa-ti trec pragul na-m ce sa fac..persuasivitatea imi sta in caracter

Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

pasaricile ciripeste offff

 

 

vreau sa dau si eu o buca la tn dar daca nu ma lasi sa-ti trec pragul na-m ce sa fac..persuasivitatea imi sta in caracter

Apreciez interesul acordat, dar consider ca e mai ok sa ne limitam la atat.

Lasa. Are balta peste. Ai de unde alege dintre atatea femei. Bani sa ai. Ca de futut, gasesti.

Multumesc anticipat daca nu ma mai sicanezi. De o gluma pe forum la DG, nu am nimic de abiectat.

O zi buna !

Link spre comentariu

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Vezi postarea de mai sus.

 

 

vreau sa dau si eu o buca la tn 

https://scontent.ftce2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/68495030_2402198683194359_3581881619671154688_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_eui2=AeFjWi9SRTuCg9LvbwfFUIFHfDIrtXbQIVdl0EZoJr_pBkJ4HwH3xgzMoNKbXMLVqeeFVZglyd3eKitn1wwZ4SMvjkSu92emvFp6nLe-R75WWg&_nc_oc=AQkpAeMEIl5dUP-tFTg3NFpOcT6l-54J1FFTpa80vCkVtmb7Uj8g7fTI9iNsqgnFAUI&_nc_ht=scontent.ftce2-1.fna&oh=12ccc8a9f729993b8ae45b32b168a06b&oe=5DCE6E4F

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...