Sari la conținut

teapa, neagra ca taciunele--0754324907, 0748563516


Postări Recomandate

  • Oras:petrila
  • Oras:petrila

post-202642-0-60001200-1566506894_thumb.jpgpost-202642-0-43126000-1566506938_thumb.jpg                                                                                                                             cica  face total ,  adresa , langa PITZZA ANA  , langa piata , cand deschide usa o tiganca neagră , neagră , neagră- vorbind in scarba , de parca toata picase intr-o mare flegma, facut stanga inprejur si am plecat scarbit ,ca mai exista asa specimene , cu poze false

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:tei
  • Oras:tei

Confirm faptul ca e urata ca mmoartea , 

 

Locatia : eu am nimerit-o in apartamentul ala mare jmecher de la giratoriu e la Mall!

 

Contact : la telefon de pe publi 24 ;

 

Intalnire : Sunat cand am ajuns jos , liber , urcat ;

 

Program de lucru : sta pana tarziu in noapte ;

 

Desfasurarea actiunii : Intrat , dat mana , platit 1 ora (cu replica , sa nu ne grabim ) , observat ca fata e de etnie ,, trecuta de prima tinerete totusi parea atleta imbracata cu toate haunele pe ea , fiind pasionat de bronzate , si nerefuzand niciodata oricat de goaznic arata individa , m-am debracat si assezat comod.

 

Dupa ce sa dezbracat si ea am obsesrvat o burta foarte ciudata , inestetica , lasata , moale , parca era o punga umpluta cu ciorba . am dat in ea clasic , s-a plictisit , hai sa schimbam , am dat in ea capra cat puteam de tare , hai sa incercam si altfel ca nu mai poate , hai sa incercam intinsi in lateral pe la spate , zice ca sa dau mai incet ca in vagin se simpte altfel decat in anal , ca cica acolo poti sa dai cat vrei si cum vrei , si cand se fac 25 - 30 de minute o plesneste pe fraiera un orgasm din ala cu spasme , 

 

poate ca o fi fost si contributia alorr din naintea mea , nu se stie , pacat de senzatie , pentru ca nenorocita de profesionista ,

ca sa ascunda "<rusinea>" , o arde aiurea ca sa spart preze , se retrage si opereaza instantaneu scoaterea cauciucului , nu am comentat nimic , ma teerminat la laba , tot timpul imi e teama de aia cu bata de baseball dupa usa sau in dulap .

 

dintii ii are strambi in gura . pielea de pe fata e praf si pulbere parca a fost tamponata in accidente de masina , si cand stateam  intinsi lateral cand io infigeam pe la spate am observat ciudatenia de burta moale si flescaita cum se pleostise intro parte pe saltea .

 

nota 7 oralu

         5 normalu

       5 laba

         6 GFE povesti lacrimogene la final la imbracare , despartire , plecare , despre cat de greu e sa iti cresti 2 copii si ca de aia nu isi poate pune poze reale .

 

plecat cu injuraturi in gand  de evitat .

 

tarif : 100 numar , 200 ora care are 30 de min , pentru normal si anal 300 ora .

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...