Sari la conținut

Swing in 4


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 05.11.2020 la 23:46, datsun a spus:

Si eu sunt interesat. Eu 31 ea 23 pentru inceput am dori ceva pasiv dupa ce ne cunoastem trecem la nivelul urmator. Pentru cei interesati o sa pun o adresa de email pentru un schimb de vorbe, o descriere, poze etc..

Ai pus o adresa de email? Eu nu o vad. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Suntem cuplu din Ploiesti,24 si 23 de ani.O fantezie de a noastra e de a incerca cu alt cuplu.Nu exista limita de varsta atata vreme cat partenerii au un aspect placut.Daca nu gasim cuplu suntem dispusi sa incercam si in 3 cu o alta domnisoara 

  • Like 2
Link spre comentariu
La 27.03.2021 la 17:21, Cupluploiest a spus:

Suntem cuplu din Ploiesti,24 si 23 de ani.O fantezie de a noastra e de a incerca cu alt cuplu.Nu exista limita de varsta atata vreme cat partenerii au un aspect placut.Daca nu gasim cuplu suntem dispusi sa incercam si in 3 cu o alta domnisoara 

Aveți mesaj pe email. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 17.09.2019 la 10:12, petremarin30 a spus:

Am gasit eu un cuplu din oras (profil facebook) care vrea sa participe la astfel de experiente dar nu m-au incantat suficient pozele primite. Daca cosiderati ca este posibil sa va intereseze puteti sa-mi dati mesaj! 

Lasa.mi mesaj pe mail cu mai multe detalii

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, Georgeus a spus:

De ce nu incerci cu asta. Daca o face neprotejat, nu e o problema prea mare pt ea, sa gaseasca pe cineva compatibil cu tine

 

Orice problemă înafară de bani - "serviciile mele sunt..." - afară, este insurmontabilă în Ploiasca. 

Ca să citez o zână, prințesă, principesă, divă și eroină a clasei muncitoare și în sărăcie împuitoare: "TU NU ÎNȚELEGI CĂ NU AI CU CINEEE!?". Asta am înțeles până la urmă, altele nu le-am înțeles... 😠

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...