Sari la conținut

0755413216 -recomand


Postări Recomandate

  • Oras:deva
  • Oras:deva

Buna seara draci camarazi in ale curviei ,de mult nu am mai scris o recenzie ,si o avem pe titulara topicului de mult in colimator asa ca declar deschise dezbarerile si sa incepem recenzia ,Locatie 10 ,aspect 9 ,daca avea sanii un pic mai mari era 10 ,on 7/din cauza faptului ca prefer cu mult deep ,np 10 pt ea 5 cu indulgenta pentru mine din cauza faptului ca eram frant de obosit amenda 150 roni un mumar ca si GFE 10 cu felicitari chiar ai ce vorbi cu domnisoara care e de o frumusete rara ,ciocane tari la toata lumea si o seara frumoasa o recomand cu incredere si o voi revizita cu bateriile fulll data viitoare ca am ramas dator la funduletul ala obraznic 

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 14 ore, gherd24 a spus:

Buna seara draci camarazi in ale curviei ,de mult nu am mai scris o recenzie ,si o avem pe titulara topicului de mult in colimator asa ca declar deschise dezbarerile si sa incepem recenzia ,Locatie 10 ,aspect 9 ,daca avea sanii un pic mai mari era 10 ,on 7/din cauza faptului ca prefer cu mult deep ,np 10 pt ea 5 cu indulgenta pentru mine din cauza faptului ca eram frant de obosit amenda 150 roni un mumar ca si GFE 10 cu felicitari chiar ai ce vorbi cu domnisoara care e de o frumusete rara ,ciocane tari la toata lumea si o seara frumoasa o recomand cu incredere si o voi revizita cu bateriile fulll data viitoare ca am ramas dator la funduletul ala obraznic 

Mulțumesc frumos pentru timpul acorda ! Te pup ❤️😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Revizitat domnita ,de data asta totul a fost la superlativ ,Catalina chiar este o esorta cu o atitudine proclient de nota 10+ ,daca as putea as tine-o doar pentru mine ,dar nu este posibil din pacate asa ca haideti sa avem grija de ea ca este foarte gingasa si este de top pentru Deva ,daca ar mai pune si CIM si FK IN meniu ar ajunge cu siguranta pe circuit inchis ,te pup Catalina     O seara faina si ciocane tari la toata lumea 

La 08.01.2021 la 10:37, catalina3 a spus:

Mulțumesc frumos pentru timpul acorda ! Te pup ❤️😘

Placerea a fost de partea mea ,cu siguranta o sa ne mai revedem 😘😀

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 13 ore, gherd24 a spus:

Revizitat domnita ,de data asta totul a fost la superlativ ,Catalina chiar este o esorta cu o atitudine proclient de nota 10+ ,daca as putea as tine-o doar pentru mine ,dar nu este posibil din pacate asa ca haideti sa avem grija de ea ca este foarte gingasa si este de top pentru Deva ,daca ar mai pune si CIM si FK IN meniu ar ajunge cu siguranta pe circuit inchis ,te pup Catalina     O seara faina si ciocane tari la toata lumea 

Placerea a fost de partea mea ,cu siguranta o sa ne mai revedem 😘😀

Te pup și eu !!🥰😘

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Buna! 

Am vizitat-o si eu aseară  pe Catalina. Am sunat-o la telefon, a raspuns imediat, m-a primit pe loc. Locația vis-a-vis de McDonald, curata. Nota 10.

Ajuns la locație a deschis ușa o domnișoară superbă, înaltă, subțirică îmbrăcată in lenjerie roșie superbă. Am decis să rămân o oră. Am intrat să fac un duș, foarte curat cu tot ce trebuie in baie, apoi am trecut la acțiune.  Un ON făcut demențial apoi trecut la normal protejat schimbat 2- 3 poziții. Mers la baie reîmprospătare atât eu cât și ea, nota 10 pentru asta. Am fumat câte o țigară am povestit câte ceva foarte comunicativă și deschisă la orice subiect. Are un zâmbet extraordinar de frumos. Trecut la turul doi tot cu un ON apoi din nou la treabă, păcat că nu am fost eu in apele mele, din partea Cătălinei toată stima, face tot posibilul să te simți minunat. Nu m-am simțit grăbit în nici un fel.

Că note, este o domnișoară de nota 10 pe linie, părerea mea. 

Îți mulțumesc frumos Cătălina pentru timpul acordat si pentru răbdare, ști de ce zic, data viitoare o să fie mai bine din partea mea.

Cadou 150 finalizarea si 250 o oră, eu am lăsat 300 la început din proprie inițiativă 

Pentru Cătălina PS. Am nimerit ca orbul în......😅😅😅😅

Mulțumesc frumos Cătălina 

Te pup dulce, Cătălina! 😘😘

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 3 ore, jony81 a spus:

Buna! 

Am vizitat-o si eu aseară  pe Catalina. Am sunat-o la telefon, a raspuns imediat, m-a primit pe loc. Locația vis-a-vis de McDonald, curata. Nota 10.

Ajuns la locație a deschis ușa o domnișoară superbă, înaltă, subțirică îmbrăcată in lenjerie roșie superbă. Am decis să rămân o oră. Am intrat să fac un duș, foarte curat cu tot ce trebuie in baie, apoi am trecut la acțiune.  Un ON făcut demențial apoi trecut la normal protejat schimbat 2- 3 poziții. Mers la baie reîmprospătare atât eu cât și ea, nota 10 pentru asta. Am fumat câte o țigară am povestit câte ceva foarte comunicativă și deschisă la orice subiect. Are un zâmbet extraordinar de frumos. Trecut la turul doi tot cu un ON apoi din nou la treabă, păcat că nu am fost eu in apele mele, din partea Cătălinei toată stima, face tot posibilul să te simți minunat. Nu m-am simțit grăbit în nici un fel.

Că note, este o domnișoară de nota 10 pe linie, părerea mea. 

Îți mulțumesc frumos Cătălina pentru timpul acordat si pentru răbdare, ști de ce zic, data viitoare o să fie mai bine din partea mea.

Cadou 150 finalizarea si 250 o oră, eu am lăsat 300 la început din proprie inițiativă 

Pentru Cătălina PS. Am nimerit ca orbul în......😅😅😅😅

Mulțumesc frumos Cătălina 

Te pup dulce, Cătălina! 😘😘

 

Mulțumesc frumos și eu pentru timpul acordat ! Te pup 🥰🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Buna! Am vizitat-o si eu pe Catalina saptamana trecuta. Sunat, raspuns, programat in 20 min, ajuns la apartament (peste drum de McDonalds), deschis usa, vazut pe Catalina, picat ochii jos... foarte frumoasa fata, ochii mari, buzele mari, parul negru si intins, sanii perfecti, pizdulicea carnoasa, ce mai ca aspect 10 din partea mea!

Achiat 250 pt o ora, facut dush, schimbat 2-3 vorbe, un 69 cu ON, montat anvelopa, 30 secunde de misionar, umplut anvelopa, terminat prima runda, fugit la baie, reimprospatare, tigara si povesti in asteptarea celei de-a doua reprize...

Fumat tigareta, asezat in pat, inceput frumusetea de Catalina un ON, sa-l trezeasca pe nenorocit. Dupa ce l-a trezit, montat cauciucul, a urmat LOT, DOGGY, MISIONAR unde a " lesinat problema" si a 2a finalizare nu a mai avut loc...

Note: aspect 10, gfe10, igiena10, implicare cam 7( parerea mea este ca trebuia sa insiste si pe a2a finalizare si sa o duca la bun sfarsit)...

Sa traiti bine!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva

Hello! Revizitat azi pe Cătălina. M-am bucurat de aceleași servicii excelente, într-o locație curata și îngrijită. Cătălina a rămas aceeași fatâ dulce și cu zâmbet fermecător. Mulțumesc, m-am simțit excelent 🥰🥰🥰

  • Like 1
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 37 minute, lucasman a spus:

Hello! Revizitat azi pe Cătălina. M-am bucurat de aceleași servicii excelente, într-o locație curata și îngrijită. Cătălina a rămas aceeași fatâ dulce și cu zâmbet fermecător. Mulțumesc, m-am simțit excelent 🥰🥰🥰

Mulțumesc frumos și eu !!🥰🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...