Sari la conținut

0755413216 -recomand


Postări Recomandate

Heii! Am primit câteva mesaje , prin care am fost întrebata dacă mi am reluat activitatea in Deva sau nu , deoarece anunțul meu nu apare și pe publi . DA, mi am reluat activitatea ,doar ca  anunțul încă nu a fost aprobat de către moderatorii site-ului și posibil nici mâine sa nu fie aprobat . Pupici și aștept cu drag sa ne revedem 🤗☀️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva

Salutare! Proaspăt ieșit în stare de plutire 😃 de la Cătălina - am așteptat-o prea cu nerăbdare să revină la noi. 

A rămas aceeași floare de fată, superbă, răbdătoare,  gingașă și senzuală, cu un zâmbet și privire ce-ți înseninează ziua 🌹🌹🌹

Mulțumesc, Cătălina, ești o dulceață și revin cu drag 🥰🥰🥰

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 1 oră, lucasman a spus:

Salutare! Proaspăt ieșit în stare de plutire 😃 de la Cătălina - am așteptat-o prea cu nerăbdare să revină la noi. 

A rămas aceeași floare de fată, superbă, răbdătoare,  gingașă și senzuală, cu un zâmbet și privire ce-ți înseninează ziua 🌹🌹🌹

Mulțumesc, Cătălina, ești o dulceață și revin cu drag 🥰🥰🥰

 

Mulțumesc frumos și eu pentru timpul acordat  ! Pupici🤗💋

Link spre comentariu

Vizitat domnita.  O vizită reușită, as zice.  O fata frumoasă,  bine făcută, înaltă, buci perfecte, bombate, ai pe ce pune mâna...  Doar sânii mai micuți, dar fermi. O pasarica foarte frumoasă, întreținută, labii ușor proeminente, cărnoase, numai bune de mulat pe obiect.  Aspect de 9. 

Atitudine super,  prietenoasă, fără grabă sau ochii după telefon,  care a fost lăsat în bucătărie... -9

Igienă ok, nimic de reproșat -10.

OP - la cerinta mea, dar făcut bine,  susținut, umezit din plin,  ceva încercări de deep, as zice un 8,5.

NP- cu implicare,  poziții multiple, oarecare reținere la doggy și LOT,  probabil din cauza mărimii,  dar nu s-a plâns,  a fost parte din acțiune. As zice în 8,5 spre 9.

Locația ușor de găsit,  zona gării, , as zice de un 8... Baia dotată cu de toate,  prosop, geluri, etc, dar cu finisaje vechi,  iar patul foarte jos, de nu-ți permite un doggy la margine, dacă ești mai înalt. 

Halatul a fost 150/ număr, nu-mi pare rău deloc după ei,  meritați. 

De revenit, da, dacă o mai găsesc în zonă când am drum pe acolo. 

De recomandat,  da. 

Spor să aveți și ciocane ca al lui Thor! 😀 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, danutz23 a spus:

Vizitat domnita.  O vizită reușită, as zice.  O fata frumoasă,  bine făcută, înaltă, buci perfecte, bombate, ai pe ce pune mâna...  Doar sânii mai micuți, dar fermi. O pasarica foarte frumoasă, întreținută, labii ușor proeminente, cărnoase, numai bune de mulat pe obiect.  Aspect de 9. 

Atitudine super,  prietenoasă, fără grabă sau ochii după telefon,  care a fost lăsat în bucătărie... -9

Igienă ok, nimic de reproșat -10.

OP - la cerinta mea, dar făcut bine,  susținut, umezit din plin,  ceva încercări de deep, as zice un 8,5.

NP- cu implicare,  poziții multiple, oarecare reținere la doggy și LOT,  probabil din cauza mărimii,  dar nu s-a plâns,  a fost parte din acțiune. As zice în 8,5 spre 9.

Locația ușor de găsit,  zona gării, , as zice de un 8... Baia dotată cu de toate,  prosop, geluri, etc, dar cu finisaje vechi,  iar patul foarte jos, de nu-ți permite un doggy la margine, dacă ești mai înalt. 

Halatul a fost 150/ număr, nu-mi pare rău deloc după ei,  meritați. 

De revenit, da, dacă o mai găsesc în zonă când am drum pe acolo. 

De recomandat,  da. 

Spor să aveți și ciocane ca al lui Thor! 😀 

Mulțumesc frumos pentru timpul acordat!! Pupici 🤗😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...