Sari la conținut

Recomand 0755423556 - exceptional


Postări Recomandate

  • Membru Premium
Reputație: 32111
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

Buna seara! M-am gandit sa revin in Deva, saptamana viitoare luni sau marti pentru cateva zile sper ca va bucura vestea pe care v-am transmis-o

Din intamplare și cautand altceva am ajuns pe topicul tau. La Timișoara nu te-ar tenta o vizita ? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Elhamed...sunt fete in domeniul asta care presteaza cele enumerate de tine si clientii pleaca pe usa dezamagiti de felul in care au fost tratati. Eu sunt tipul de femeie care nu pune accent pe graba, nu sunt isterica si multe altele... eu una consider ca nici un client care “mi-a calcat pragul” nu a plecat vreodata deranjat sau nemultumit de mine :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator klaudiu88
Reputație: 0

Elhamed...sunt fete in domeniul asta care presteaza cele enumerate de tine si clientii pleaca pe usa dezamagiti de felul in care au fost tratati. Eu sunt tipul de femeie care nu pune accent pe graba, nu sunt isterica si multe altele... eu una consider ca nici un client care “mi-a calcat pragul” nu a plecat vreodata deranjat sau nemultumit de mine :)

Ce bine graiesti draga mea,abia astept sa revii
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Tin sa va anunt ca am ajuns.Anuntul se va posta maine.Puteti sa sunati din seara aceasta daca doriti sa programam o intalnire. Sunt impreuna cu prietena si colega mea Catalina -specific asta pentru cei ce i-au simtit lipsa- Ca si locatie este aproape de MC Donalds.

Link spre comentariu
Vizitator between 3
Reputație: 0

O dulce revedere cu frumoasa Alina ! La fel de sexi .Fara graba, totul la superlativ! Atitudine :10 ....ON: 9.... NP: 10

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...