Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Recomand 0755423556 - exceptional

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
71 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#21 >arabu7<

arabu7

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 304 Postari:
  • Inscris la:
    31 januari 2016

Postat 30 augustus 2019 - 09:16

Grozav11111, eu nu am zis ca nu e buna fata, doar am făcut o gluma cu gigeldevils ca ii face reclama lu dameza, după care el mi-a vorbit urât. Ce era sa fac decât sa ii răspund...
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 angelsdevils

angelsdevils

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 82 Postari:
  • Inscris la:
    21 juni 2016

Postat 30 augustus 2019 - 09:18

Arabule, tot taran ai ramas ...
Imi pare rau de tine, asta e, n-are rost sa imi pun mintea cu tine.
Ti-as zice si eu de ma-ta ceva, dar nu ma cobor la nivelul tau. Ca tu in afara placa asta cu familia si cu pisatule si cu lingaule nu stii.
Esti pe langa, oricum tu o tii pe a ta si vorbesti in nestiinta de cauza...
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 >arabu7<

arabu7

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 304 Postari:
  • Inscris la:
    31 januari 2016

Postat 30 augustus 2019 - 09:24

Dacă asta ești, un cioban,pișatule ce vrei sa îți fac,nici muie nu meriți de la mine. Sa ți-o de-a travestiții sus.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 angelsdevils

angelsdevils

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 82 Postari:
  • Inscris la:
    21 juni 2016

Postat 30 augustus 2019 - 10:22

Băi, cioban esti tu mă!
Pe tine la cat de duce capul, cred ca atunci cand o sa te reincarnezi o sa fi hartie igienica.
Pot sa imi dau seama la cat esti de retard numa dupa user, dar trecem peste. Pune-ti o manea si urcate in BMW si treci peste, ca ai ramas blocat ca o placa stricata.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 ionica73

ionica73

Platinum Member

• Membru Premium
  • 11464 Postari:
  • Inscris la:
    21 maart 2015

Postat 30 augustus 2019 - 10:44

Băi, cioban esti tu mă!
Pe tine la cat de duce capul, cred ca atunci cand o sa te reincarnezi o sa fi hartie igienica.
Pot sa imi dau seama la cat esti de retard numa dupa user, dar trecem peste. Pune-ti o manea si urcate in BMW si treci peste, ca ai ramas blocat ca o placa stricata.

Eu nu cred că asta e scopul să vă certați voi și să vă jigniti.Eu îți mulțumesc pentru recenzie și sunt sigur că este o recenzie corectă,bineînțeles subiectivă ca orice recenzie,să nu se înțeleagă greșit am fost la fete cu recenzii bune de la mai mulți useri și nu am fost foarte încântat si am fost la fete cu recenzii mai puțin bune și pentru mine a fost excelent
Problema noastră este că suntem puțini cei care scriem si eu recunosc că în ultima vreme nu prea am mai testat fete deaorece deși sunt tentat ceva mă oprește (a se înțelege că am "abonament " în altă parte)
Scuze de off-topic
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 angelsdevils

angelsdevils

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 82 Postari:
  • Inscris la:
    21 juni 2016

Postat 31 augustus 2019 - 02:16

Ionica, eu nu ma cert. Dar cand vad ca vine unu si comenteaza de-am pulea la adresa mea, nu pot sa stau indiferent. Am inceput sa dau recenzii nu de mult si mai ales la fetele noi si care sunt ok. De ce fac asta? Pentru ca prea putini o fac. Si daca tot imi place noul si am ajuns la ele am zis sa fac un pustiu de bine. Ca recenzia este subiectiva? Da, adevarat. Dar ce am recomandat pana acum majoritatea au fost de acord cu mine. Am decis sa fac recenzii la fetele noi ca oricum e saracie aici si numai profile false pe publi24. Sa nu crezi ca nu mi-am luat teapa la unele, chiar nu demult la doua idioate. Nu am facut recenzie ca eram prea nervos. La cele vechi si ok, nu am ce sa zic de ele, ca m-as repeta ca un papagal. Ce rost are sa zic ca Mieuna, Diana, Carla, Delia sunt ok?
Ce rost avea sa zic ca Ramona e pe fast fuck si face numai fitze si figuri sau vestita Alina blonda, face all includive pentru suma corecta de 600 de lei (Includiv CIM si Anal)
M-as repeta de-am pulea. Dar sa mor eu de mai fac vreo recenzie despre vreo fata noua si ok. Ca m-am saturat sa apara un idiot care sa comenteze ca vb de-am pulea .. inainte sa verifice. Oricum, useri care au pun pic de creier testeaza, se uita de cand e profilul, gandesc ...

Ca si incheiere, am fost din nou la fata. O cheama Catalina, mai sta pana luni includiv si e foarte dezamagita de cum merge. I-am zis ca ea stie ce e mai bine pentru ea si ce servicii face. I-am explicat ca desi Deva e saraca, exista persoane cu bani care fregventeaza fetele si daca sunt ok ca atitudine si servicii devin clienti permanenti.
Eu am facut recenzia, nu am vb de-am pulea, nu am timp sa vb de-am pulea.
Am zis sa futeti si voi ceva misto.
Am vazut-o si pe colega ei, n-am fost la ea, o sa ma duc pana pleaca ca arata bine si e frumoasa foc.

Asa ca, daca ultima mea recenzie ajuta pe cineva, bine. Daca nu, ma doare fix in pula, ca altele nici nu o sa mai vedeti de la mine. Oricum nu e mare paguba, caci oricum useri astia "bazati" ca arabu7 se pișă pe mine si pe recenzile mele.
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 >arabu7<

arabu7

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 304 Postari:
  • Inscris la:
    31 januari 2016

Postat 01 september 2019 - 10:31

Gigeldevils, tu ești genul de persoana serioasa, genul ala de te fuţi singur în cur și îți lași recenzie și pozitiva și negativa nu cumva sa te contrazică cineva ca te enervezi. Foarte bine ca lași (cat mai multe) recenzii la fete doar ca tu nu știi de gluma.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 1990miki

1990miki

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Inscris la:
    07 juli 2019

Postat 01 september 2019 - 01:45

Bifat astazi domnisoara.e frumusica foc.150 finalizarea 250 ora isi merita bani.are o pasarica stramta.curata.nu comentaza cum o pui.se implica geme foarte frumos.oral bunicel cu tente de deep. Ps:mergeti cat mai aveti timp ca pleaca domnisoara.
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 catalin9322

catalin9322

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Inscris la:
    24 augustus 2019

Postat 25 oktober 2019 - 02:43

S-a intors domnisoara si colega ei, astazi le-am vizitat din nou pe amandoua si-au schimbat locatia.Aceleasi servicii de calitate
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 >mytza92<

mytza92

Platinum Member

• >Serious Contributor<
  • 329 Postari:
  • Inscris la:
    10 juli 2011

Postat 29 oktober 2019 - 09:35

Am încercat astăzi sa fac o programare la Roxi dar cum era plin pana la ora 20 și nu ne sincroniza cu programul am decis sa fac o vizita titulari acestui topic. Sun și stabilim o întâlnire, îmi da detaliile și anume on/op și np contra sumei de 150 o fin sau 250 ora.
Puțin sceptic plec spre locația de pe str Horea, sceptic în privința pozelor deoarece arata prea bine 😁😁. Ajung la ușa unde ma așteaptă fata 🥰🥰 o FRUMUSETE RARA, după care cu siguranță as întoarce capul pe strada, în locație mai este și Cătălina, o tipa la fel de frumușică la care însă nu am fost. Fumez o țigară și intrăm în camera nebuniilor unde am avut parte doar de lucruri minunate 🥰🥰. Ca și note pot da 9 pentru oral și 9/10pentru normal. Fetele din păcate pleacă joi deoarece devenii nu le prea vizitează 😞😞 hai sa încercăm confraților în astea 2 zile sa le schimbam puțin părerea despre Deva și sa ne reviziteze. Repet, pentru mine cel puțin sunt foarte frumoase mai ales titulara topicului, al cărui nume nu l-am aflat fiind luat de val.
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 >mytza92<

mytza92

Platinum Member

• >Serious Contributor<
  • 329 Postari:
  • Inscris la:
    10 juli 2011

Postat 05 februari 2020 - 11:52

Se mai știe ceva?
  • 0

#32 alyna22

alyna22

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Inscris la:
    16 februari 2020

Postat 16 februari 2020 - 06:39

Buna! sunt fata din anunt 💋 maine spre seara voi ajunge in Deva! Va astept 🤗
  • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 >mytza92<

mytza92

Platinum Member

• >Serious Contributor<
  • 329 Postari:
  • Inscris la:
    10 juli 2011

Postat 17 februari 2020 - 12:04

Ai același număr? Și serviciile care sunt?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 alyna22

alyna22

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Inscris la:
    16 februari 2020

Postat 17 februari 2020 - 04:49

Acelasi numar, aceleasi servicii.Daca ai fost pe la mine banuiesc ca iti mai aduci aminte 💋 ma suni dupa 6 seara azi sau de marti si vorbim 🤗🤗
  • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 angelsdevils

angelsdevils

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 82 Postari:
  • Inscris la:
    21 juni 2016

Postat 17 februari 2020 - 03:24

Cătălina a venit și ea? 😊😊😊😜😜😜
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 alyna22

alyna22

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Inscris la:
    16 februari 2020

Postat 17 februari 2020 - 06:07

Nu,ea nu a venit 😊
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 bvg123

bvg123

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 13 Postari:
  • Inscris la:
    12 augustus 2019

Postat 18 februari 2020 - 11:30

Cum am vazut anuntul republicat "in ziar" si activitatea ei pe forum am grabit revederea noastra(stiind ce o sa gasesc) facand o programare aseara in jurul orei 21,respectat intocmai de ambele parti.

Locatia este pe Zamfirescu,usor de gasit dupa indicatiile ei.Gasoniera modesta foarte curata,baia de asemenea,singura in locatie.

Aspect fizic,100% pozele sunt reale,tanara, cu pielea catifelata si un parfum care pe mine ma scoate din minti.Sani micuti,moi cu niste sfarcuri obraznice,pasarica atragatoare,frumos mirositoare,stramta,nu a scapat nelinsa nici de data asta,un fund bombat,obraznic,numai bun de pompat,draguta foc deasemenea si la fata,cu mult peste media ce se gaseste in Deva.
Servicii si tarife 150 nr sau 250 ora/2 numere,ON, OP in fuctie de alegere si NP,anal nu am intrebat.

Actiunea: Stat la o tigara,o poveste,un dus rapid si am intrat pe camera.Am optat pentru ON,nota 9 ,umed,cu tente de deep,urmat de un 69(nu m-am putut abtine sa nu o gust) si NP 10,inceput cu Doggy,geme frumos,urmat de misionar,se implica,Lot se misca bine,terminat in caciulita,sta cum o pui si nu comenteaza deloc.Pauza de tigara si reluat partea a doua.Dus inainte de plecare,decartat 250 lei pentru o ora,plecand satisfacut cu gandul sa mai revin macar o data pana sambata,cand a zis ca ne paraseste.

Per ansamblu o recomand cu incredere,e peste media din Deva,o atitudine pro client,pe care sper sa o pastreze pana la final.
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 between 3

between 3

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 82 Postari:
  • Inscris la:
    16 februari 2015

Postat 18 februari 2020 - 07:38

Putin sceptic sa o cunosc am zis sa ma risc.... progamare f prompta ! Am ramas surprins ce fata frumoasa am gasit dupa usa! Sexy , subtirica ,sani mici cu un fund de nota 10....pozele sunt mai vechi . Putin dezamagita ca n are clienti. Nota : ON 9 / NP 10 ... draguta ,face tot posibilul sa te simti bine,zambitoare ! O experienta frumoasa . Decartar 250 /h
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 alyna22

alyna22

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Inscris la:
    16 februari 2020

Postat 18 februari 2020 - 07:59

Multumesc mult tuturor pentru recenzii 💋 si ma bucur ca m-am ridicat cel putin la nivelul asteptarilor voastre! tin sa va anunt ca mai sunt in Deva pana joi seara ☺️☺️
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 klaudiu88

klaudiu88
  • Guests
  • Inscris la:
    --

Postat 19 februari 2020 - 12:33

Dragi colegi,daca nu a-ti vizitat fata asta sa stiti ca nu stiti ce pierdeti.
Am vizitato cu emotii ca,te miri ce aratare prind sau te miri ce grasa o mai fi si nu am pare rau ca am trecut pe la ea,este o fata superba,finuta,dragalasa,deci nu ai ce sa-i reproseszi,zici ca esti cu o pustoaica la inceput de drum dar nu e asa,fata asta este deosebita,am intrat in casa si am ramas uimit de cum arata,un fund pe ea de mori incet si stie sa te faca sa pleci satisfacut din toate punctele de vedere,am vrut sa-i dau banii si surpriza ma luat la o tigare,am socializat si apoi am intrat in camera sa ne simtit putin bine,igiena corespunzatoare,epilata,curata,fara mirosuri,super tare,sani sunt micuti dar jucausi,eu si asa nu am mers la ea pentru sani,caut fete frumoase cu o pasarica corespunzatoare nu galeti,si am avut parte de tot ce am vrut,sa chinuit putin cu juniorul dar nu sa dat batuta pana nu l-a vazut pregatit,are un tatuaj beton pe gat si spate mi-a placut,acuma actiunea :
Pasarica stramta,m-am simtit ca si cu o pustoaica de liceu,geme frumos de te excita maxim,nu stiu ce sa zic daca sunt reale sau nu gemetele,conteaza ca ma excitat super misto. Tare fata,nu o ratati ca joi pleaca ca,nu e multumita de oras cat poate,eu sic sa nu o pierdem vizitatio ca sunt mai rare fetele ca ea,ca si exemplu de fete din oras ce au vizitat orasul Miky e cel mai bun exemplu dar gantitiva ca Miky este sub fata asta mult de tot,ea face asta de moment,nu a muncit in romania doar in strainatate si in romania nu face oriunde sa nu o cunoasca lumea pentru ca are o viata decenta si nu vrea sa fie recunoscuta,e la facultate,cinste ei,chiar este o fata desteapta,se fute cu rost nu fara rost
Si acuma notele :

ON in functie de igiena ta : 8 spre 9
NP, aici pot da 9 spre 10 linistit
Programarea respectata de ambele parti
Nu a stat cu ochii pe ceas deloc,timp alocat 40 de min
Bravo draga mea,te vreau in deva permanent
  • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi