Sari la conținut

0723087924 Alexandra


Postări Recomandate

  • Telefon: 0722333222
  • Oras:Deva
  • Telefon: 0722333222
  • Oras:Deva

Bifat duduia cu ceva vreme in urma Nimic deosebit, 100 lei finalizarea. Nici slab, nici foarte bine. Fata curata, fara mirosuri destul de sociabila. Oral neprotejat executat binisor. NP cu finalizare caprita. In lipsa de ceva wow, de revenit.

Link spre comentariu

Va salut !

Fata e ok, o cunosc de peste 1 an, dar acum am vazut ca a deschis cineva topicul si m-am gandit sa va impartasesc si eu cum a fost. Prima data a venit  la  masina ( neputand sa o primesc acasa :P ) unde am mers cu 100/finalizarea oral si pentru ca a fost ok fata si am dorit mai mult, a 2-a oara, am reusit sa prind 2-3 ore singurel si am chemat-o acasa.

Halatul 200 - 2 finalizari, fara timp !. Initial a spus ca e 200 / h....dar sau a uitat cat timp a trecut, sau s-a simtit ok la mine....habar nu am :)

E foarte sociabila, dar partea proasta e ca ,, cam sifoneaza ''  din aventuril ei. Fiind din Hunedoara si ea la fel, oras mic.....stand la povesti intre numere, si intre 2-3 tigari...din povestile ei iti cam dai seama  cine o frecventeaza. La acest punct, ii recomand cu caldura sa-si mai taie din avantul de a povesti aiurea...

Curata, epilata, un parfum discret. A facut dus si inainte si intre numere. Oral neprotejat, usor umed dar fara tente de deep ...desi am incercat sa o imping usor, nu a dat semne ca-si doreste sau ca e confortabil pt. ea....dupa care nici eu n-am mai insistat Nota 7

Exceleaza la lady on top, pozitie in care am reusit sa-i ,,fur'' cateva sarututi. Nota 10

Am finalizat in caprita, bineinteles in prezervativ.

Anal - nu sunt fan, asa ca n-am intrebat.

GFE - 8 spre 9. 

Sper sa va fie de folos relatarea mea. Desi va citesc cu drag  postarile, de felul meu sunt mai temperat in a scrie....

O seara frumoasa tuturor !

  • Like 3
Link spre comentariu

Va salut !

Fata e ok, o cunosc de peste 1 an, dar acum am vazut ca a deschis cineva topicul si m-am gandit sa va impartasesc si eu cum a fost. Prima data a venit la masina ( neputand sa o primesc acasa :P ) unde am mers cu 100/finalizarea oral si pentru ca a fost ok fata si am dorit mai mult, a 2-a oara, am reusit sa prind 2-3 ore singurel si am chemat-o acasa.

Halatul 200 - 2 finalizari, fara timp !. Initial a spus ca e 200 / h....dar sau a uitat cat timp a trecut, sau s-a simtit ok la mine....habar nu am :)

E foarte sociabila, dar partea proasta e ca ,, cam sifoneaza '' din aventuril ei. Fiind din Hunedoara si ea la fel, oras mic.....stand la povesti intre numere, si intre 2-3 tigari...din povestile ei iti cam dai seama cine o frecventeaza. La acest punct, ii recomand cu caldura sa-si mai taie din avantul de a povesti aiurea...

Curata, epilata, un parfum discret. A facut dus si inainte si intre numere. Oral neprotejat, usor umed dar fara tente de deep ...desi am incercat sa o imping usor, nu a dat semne ca-si doreste sau ca e confortabil pt. ea....dupa care nici eu n-am mai insistat Nota 7

Exceleaza la lady on top, pozitie in care am reusit sa-i ,,fur'' cateva sarututi. Nota 10

Am finalizat in caprita, bineinteles in prezervativ.

Anal - nu sunt fan, asa ca n-am intrebat.

GFE - 8 spre 9.

Sper sa va fie de folos relatarea mea. Desi va citesc cu drag postarile, de felul meu sunt mai temperat in a scrie....

O seara frumoasa tuturor !

Mersi mult de review, tot am vrut s-o sun dar nu prea am prins timp, mai ales ca nu are locatie.

Link spre comentariu

  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Am sunat-o din curiozitate acum vreo luna cred,sta in hd,pe lângă Vila Hd,la prima vedere pare buna dar e pusa pe fast fuck,iti dai seama din atitudinea ei ca vrea scape cat mai rpd de tine,sânii mari,puțin lăsați,curul bătut cu lopata,larga rau,te duce undeva pe câmp ziua în amiaza mare,riscant locul! Nu recomand,100 lei combinat,oral protejat cu normal proteja! Pt mine na fost ce trebuie! Nu merita nici note!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...