Sari la conținut

BREAKING NEWS: Clanul Santajistilor (Lisandru,Picon,Pepelica,Gelugun)


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

ca esti un p3d0fil , tu ce crezi ? mai si minti ca avea Cristina permis de conducere si ca ti l-a aratat tie personal. Fmm de mos senil, sobolane :laugh2

Luminează-ți fața, mai întâi!

 

Sa citesti mesajele private ale curvelor cu useri importanti si sa vii pe forum si sa te lauzi cu asta denota idiotenie in stare pură. Sa zici de altii ca Miky77 ca citeste mesajele curvelor si sa-l acuzi de ceea ce tocmai tu faci denota ca esti la fel de fariseu ca mosul screlozat picon. Sa te interesezi de curvari prin intermediul prostituatelor te face pe tine pipilica ultima taratura a acestei hazna. Gogule esti cretin ? Pai nu esti tu cel mai penibil ? Se stia demult ca travestitul GeluGun si violatorul Picon iti furnizeaza informatii despre userii acestui forum. O adunatura de prostituate masculine.

Continuati

Ai de :) mea

PS: :))))))

Corect, 'de pula ta!
  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

lol, ce prost

 

 

Deja vorbim de crima organizata. :laugh2

 

 

 

 

 

Q.E.D.

 

 

Ce surprize. 

Poate pentru unii. 

 

 

Sa faci cancer

 

 

ca esti un p3d0fil , tu ce crezi ? mai si minti ca avea Cristina permis de conducere si ca ti l-a aratat tie personal. Fmm de mos senil, sobolane :laugh2

 

 

Sa citesti mesajele private ale curvelor cu useri importanti si sa vii pe forum si sa te lauzi cu asta denota idiotenie in stare pură. Sa zici de altii ca Miky77 ca citeste mesajele curvelor si sa-l acuzi de ceea ce tocmai tu faci denota ca esti la fel de fariseu ca mosul screlozat picon. Sa te interesezi de curvari prin intermediul prostituatelor te face pe tine pipilica ultima taratura a acestei hazna. Gogule esti cretin ? Pai nu esti tu cel mai penibil ? Se stia demult ca travestitul GeluGun si violatorul Picon iti furnizeaza informatii despre userii acestui forum. O adunatura de prostituate masculine.

Continuati

Ai de :) mea

PS: :))))))k

ikiki77, pizzdadera, xpulea, etc, proxeneti dovediti1

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Cica asta e avocat, ai de plm !

Ii avocat cum is eu astronaut si tu presedintele Frantei...

Scrie fara nici un fel de logica sau coerenta si are maxim 300 de cuvinte in vocabular. Acum cateva saptamani facea referire la Garda Financiara, institutie desfiintata prin 2013 parca.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

post-194745-0-24229700-1566804825_thumb.jpg

 

Sa-mi zica si mie cineva de pe a cata clona a "pierit" doar in ultima luna  ?

Fiind nevorbit , chiar nebagat in seama in viata reala , plus lipsit de orice ocupatie serioasa , tot revine pe aici  duminica de duminica si o da in spasmofilie pe aici
Atat de prost incat trage permanent ca musca  la curul altora , doar ca sa-i intarate si sa se certe pe aici  . Un obicei prost , sa zicem .

 

Apai cat sa mai reziste clonatul atarnator si santajist pe la usa Nimfomane , fara a reveni cu vechile lui metehne , din obisnuinta ultimilor ani petrecuti aici de dimineata de la prima ora , pana tarziu in noapte , pe diverse conturi clona , fapt ce l-am semnalat motanului de mai multa vreme cu acele conturi multiple pe care le tot folosea aici , si pe diverse zone ale tarii ? La unele (specificate) cred ca le-a si uitat parolele , dar oricum are zeci , poate chiar sute , numai motanul ne poate lamuri facand un recensamant  printre aceste conturi ale acestui  atarnator  bolnav psihic .

 

 

Ca sa vedeti cine defapt intretine circul pe nimfomane si se duce cu lacrimi de crocodili :cry2 :cry2  la motan ca el este usa de biserica, nimeni altul decat picon , adevaratul Dinca . Il alimenteaza pe underdogul Lisandru cu puncte ca sa faca circ ! Q.E.D.

 

 

Vezi ca celalalt  e pacientul de la Spitalul de psihiatrie SAPOCA care prelucreaza pe ceilalti pacienti la baioneta , pardon , l-am incurcat cu celalalt , asta e cu stativul de perfuzii.

Iar a evadat pe geam , deci oferiti-i conditii propice , nu-l mai culcati cu alti pacienti in patut , eventual cu Picoaie sau Pampalica  , ca altfel ii sare mustarul si sangele rapid pe nas.
 

Pluseaza postarile celor care se iau de "dusmani", pot sa abereze la greu, gramatica si ratiunea atunci nu mai conteaza. ;)

 

Amanda , jur , ca atitudine din ultimul timp , mie imi place de tine , chiar daca nu ma bag de multe ori in dialogul tau cu restul  ...uneori ii servesti corect si ca la carte

Interesant este faptul ca Pecoaie nu sufla in front in fata ta . De ce oare ?

Apropo , cum sa ai tupeul sa acuzi pe altii de proxenetism , practic fara nicio dovada exacta in acest sens  , cand tu aici esti P_E_D_O_F_I_L  dovedit (si de doua ori , ca nu era suficient o data )

Revin ...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

attachicon.gif SOMERU' DEZAXAT.jpg

 

Sa-mi zica si mie cineva de pe a cata clona a "pierit" doar in ultima luna  ?

Fiind nevorbit , chiar nebagat in seama in viata reala , plus lipsit de orice ocupatie serioasa , tot revine pe aici  duminica de duminica si o da in spasmofilie pe aici

Atat de prost incat trage permanent ca musca  la curul altora , doar ca sa-i intarate si sa se certe pe aici  . Un obicei prost , sa zicem .

 

 

Mai este unul aici cu 17 mii de postari,majoritatea kilometrice,postare noaptea,in weekend-uri si sarbatori.

Un taran basit si afumat care si azi posta la foc automat daca nu-l exorciza,umilea si sodomiza Sfantul Parinte.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Astea sunt doar cateva postari unde schizofrenicul si-a inceput activitatea la 1 noaprea si a luat o pauza de cateva ore peste 2 zile

Sa ma pis pe taranii ipocriti si afumati!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

attachicon.gif SOMERU' DEZAXAT.jpg

 

Sa-mi zica si mie cineva de pe a cata clona a "pierit" doar in ultima luna  ?

Fiind nevorbit , chiar nebagat in seama in viata reala , plus lipsit de orice ocupatie serioasa , tot revine pe aici  duminica de duminica si o da in spasmofilie pe aici

Atat de prost incat trage permanent ca musca  la curul altora , doar ca sa-i intarate si sa se certe pe aici  . Un obicei prost , sa zicem .

 

Apai cat sa mai reziste clonatul atarnator si santajist pe la usa Nimfomane , fara a reveni cu vechile lui metehne , din obisnuinta ultimilor ani petrecuti aici de dimineata de la prima ora , pana tarziu in noapte , pe diverse conturi clona , fapt ce l-am semnalat motanului de mai multa vreme cu acele conturi multiple pe care le tot folosea aici , si pe diverse zone ale tarii ? La unele (specificate) cred ca le-a si uitat parolele , dar oricum are zeci , poate chiar sute , numai motanul ne poate lamuri facand un recensamant  printre aceste conturi ale acestui  atarnator  bolnav psihic .

 

 

Vezi ca celalalt  e pacientul de la Spitalul de psihiatrie SAPOCA care prelucreaza pe ceilalti pacienti la baioneta , pardon , l-am incurcat cu celalalt , asta e cu stativul de perfuzii.

Iar a evadat pe geam , deci oferiti-i conditii propice , nu-l mai culcati cu alti pacienti in patut , eventual cu Picoaie sau Pampalica  , ca altfel ii sare mustarul si sangele rapid pe nas.

 

 

Amanda , jur , ca atitudine din ultimul timp , mie imi place de tine , chiar daca nu ma bag de multe ori in dialogul tau cu restul  ...uneori ii servesti corect si ca la carte

 

Interesant este faptul ca Pecoaie nu sufla in front in fata ta . De ce oare ?

 

Apropo , cum sa ai tupeul sa acuzi pe altii de proxenetism , practic fara nicio dovada exacta in acest sens  , cand tu aici esti P_E_D_O_F_I_L  dovedit (si de doua ori , ca nu era suficient o data )

 

Revin ...

Ai prins viata boschetare?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

attachicon.gif SOMERU' DEZAXAT.jpg

 

Sa-mi zica si mie cineva de pe a cata clona a "pierit" doar in ultima luna  ?

Fiind nevorbit , chiar nebagat in seama in viata reala , plus lipsit de orice ocupatie serioasa , tot revine pe aici  duminica de duminica si o da in spasmofilie pe aici

Atat de prost incat trage permanent ca musca  la curul altora , doar ca sa-i intarate si sa se certe pe aici  . Un obicei prost , sa zicem .

 

Apai cat sa mai reziste clonatul atarnator si santajist pe la usa Nimfomane , fara a reveni cu vechile lui metehne , din obisnuinta ultimilor ani petrecuti aici de dimineata de la prima ora , pana tarziu in noapte , pe diverse conturi clona , fapt ce l-am semnalat motanului de mai multa vreme cu acele conturi multiple pe care le tot folosea aici , si pe diverse zone ale tarii ? La unele (specificate) cred ca le-a si uitat parolele , dar oricum are zeci , poate chiar sute , numai motanul ne poate lamuri facand un recensamant  printre aceste conturi ale acestui  atarnator  bolnav psihic .

 

 

 

Vezi ca celalalt  e pacientul de la Spitalul de psihiatrie SAPOCA care prelucreaza pe ceilalti pacienti la baioneta , pardon , l-am incurcat cu celalalt , asta e cu stativul de perfuzii.

 

Iar a evadat pe geam , deci oferiti-i conditii propice , nu-l mai culcati cu alti pacienti in patut , eventual cu Picoaie sau Pampalica  , ca altfel ii sare mustarul si sangele rapid pe nas.

 

 

 

Amanda , jur , ca atitudine din ultimul timp , mie imi place de tine , chiar daca nu ma bag de multe ori in dialogul tau cu restul  ...uneori ii servesti corect si ca la carte

 

Interesant este faptul ca Pecoaie nu sufla in front in fata ta . De ce oare ?

 

Apropo , cum sa ai tupeul sa acuzi pe altii de proxenetism , practic fara nicio dovada exacta in acest sens  , cand tu aici esti P_E_D_O_F_I_L  dovedit (si de doua ori , ca nu era suficient o data )

 

Revin ...

Si scos capul la lumină, băiete?

 

Zi si despre pedofiIul dovedit picon, cu 44.000 postari, cu postari la 1,2,3,4 noaptea :laugh2

Faci confuzie și râzi ca tuta la bec. Tipic ție, ăsta e nivelul.
  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...