Sari la conținut

Salon Tantric Palace 0756806368


Postări Recomandate

  • Oras:No man's land
  • Oras:No man's land

Locatia este pe strada soimului nr 18 in zona NOA in zorilor

Cand am fost eu erau 3 fete disponibile , locatie noua

halatu este de 200 de lei ora si am stat o ora intreaga.

nu am incercat nimic extra.

Singuru lucru care ma deranjat **spam editat** este faptu ca la receptie este un baiat :))))

Spor

Lasati ceva impresii care ati mai fost ca sunt curios cum o sa evolueze locatia.

  • Like 2
Link spre comentariu

Locatia este pe strada soimului nr 18 in zona NOA in zorilor

Cand am fost eu erau 3 fete disponibile , locatie noua

halatu este de 200 de lei ora si am stat o ora intreaga.

nu am incercat nimic extra.

Singuru lucru care ma deranjat **spam editat** este faptu ca la receptie este un baiat :))))

Spor

Lasati ceva impresii care ati mai fost ca sunt curios cum o sa evolueze locatia.

Cum se justifica pretul piperat? Se face intr-adevar masaj tantric sau e vrajeala?

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Tantra_massage

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare la toata lumea;

 

intr-o seara, proaspat iesit de la sala am avut chef de un masaj. Am aruncat o privire pe site si am vazut aceasta postare, fara prea multe detalii  asa ca am sunat sa vad ce si cum. Ideea de NURU masaj m-a convins sa merg.

 

Locatia pe strada Soimului, o strada infundata, destul de discreta. Casa frumoasa interiorul superb. Libere 3 fete, o creola, inca o fata si o bruneta Alexandra. Am ales-o pe ......pe Alexandra, parea mai sensibila, creola are o atitudine de bucuresteanca si nu mi-a placut.

 

Am ales NURU masaj, evident si am mers in camera. Aici lucrurile sunt cam ca la orice masaj erotic doar ca a sarit peste masaj direct la partea erotica, masaj cu sanii pe spate pe fata peste tot. Fata draguta, amabila si simpatica dar a fost doar masaj cu sani, nimic din filmele acelea sexy cu NURU masaj, nici macar risipa de ulei de masaj :)))

 

pentru masaj are nota 7-8.

locatia  10 

consider insa pretul mult prea mare comparativ cu prestatia, adica am platit 200 lei, pretul real e linistit 130 lei , hai 150 lei pt locatie.

 

O zi superba si femei frumoase.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:No man's land
  • Oras:No man's land

Eu am ajuns acolo cu totul intampaltor pe la 4 dimineata si nu am stat nici la socializare sau la drink ,am baut pe fuga o apa minerala , de aceea nu am lasat prea multe impresii.

Am intrat tot cu o tipa din sud  ( mara ) daca bine tin eu minte , si am avut parte de un masaj relativ bun.

Habar nu am cum este cu masajul tantric , am avut parte de un masaj normal...... locatia este intradevar foarte ok ..... inca ceva , ma deranjat ca nu se fumeaza in locatie :))))) iar o tipa din cele 3  cea creola este vanesa ( am intalnit-o si in alte saloane )

Si eu sunt de parere ca undeva la 130 -150  este un pret realist.

Link spre comentariu

Eu am ajuns acolo cu totul intampaltor pe la 4 dimineata si nu am stat nici la socializare sau la drink ,am baut pe fuga o apa minerala , de aceea nu am lasat prea multe impresii.

Am intrat tot cu o tipa din sud ( mara ) daca bine tin eu minte , si am avut parte de un masaj relativ bun.

Habar nu am cum este cu masajul tantric , am avut parte de un masaj normal...... locatia este intradevar foarte ok ..... inca ceva , ma deranjat ca nu se fumeaza in locatie :))))) iar o tipa din cele 3 cea creola este vanesa ( am intalnit-o si in alte saloane )

Si eu sunt de parere ca undeva la 130 -150 este un pret realist.

Ca și aspect fetele de acolo au ceva in plus fata de cele de la alte saloane?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salutare

Am fost si eu la acest salon fiind curios de cum se prezinta

Programare facuta lejer la telefon

Ajuns la salon s-au prezentat fetele

Care nu sunt cine stie ce,in media celorlalte saloane,si frumoase si mai putin frumoase,si subtirele si mai plinute,si blonde si brunete

Am ales-o pe Antonia,o fata care mi-a placut mai mult

Ca si aspect este o fata bruneta nici inalta nici micuta,cu forme voluptoase,dar nu plinuta,fund mare si sani foarte frumosi,medii spre marisori.La fata destul de draguta

Despre salon,eu zic ca este peste celelalte,e mai nou,probabil de aceea,conditii bune etc.

La capitolul masaj e ok,nu exceleaza dar e peste medie din punctul meu de vedere.Mi-a placut ca nu s-a zgarcit la ulei.

Insa pe partea de permisivitate lasa de dorit,de abia te lasa s-o atingi,in zona intima nici gand,desi la telefon receptionera zicea ca sunt destul de permisive.

Ca si atitudine e destul de ok,vorbareata,usor aroganta,per total ai ce vorbi cu ea,nu te plictisesti

In concluzie ar fi spre nota 9.50-10 daca ar fi mai permisiva.Asa ii dau un 8

 

Tarif:150lei/h

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...