Sari la conținut

Salon Tantric Palace 0756806368


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

vrajeala e facut sex in visul lui

😂ori este patroana cu cont fake, ori ceva maseuza, si da ok, cine crede bine, cine nu, iar bine, nu sunt cel mai frumos nici cel mai urat din lume, dar daca nu crezi ca poti avea parte de sex intr-un salon de masaj, sunt doua variante, ori esti cel mai nesigur om din lume pe tine, ceea ce se poate remedia la psiholog, ori esti urat ca pula, ceea ce e greu de rezolvat, gen cum esti tu cred...

  • Like 1
Link spre comentariu

@contimfom:

- De ce sa scrie patroana cu cont fake lucruri care ii aduc mai putini clienti? Zvonul ca se poate si fute doar aduce lume.

- Are de-a face fix pula cat esti de frumos. Ce conteaza se masoara in mm si se numeste grosime.

 

@mocu:

Hai sa ne ascundem dupa deget. De parca intr-un salon nu ar sti colegele si toti care dintre fete fute.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

...

 

@mocu:

Hai sa ne ascundem dupa deget. De parca intr-un salon nu ar sti colegele si toti care dintre fete fute.

Coaie, ai dreptate.

Atâta doar ca ceea ce spusesem eu era nu ca fetele se știu între ele, care fac sex și care nu (discutabil și aici într-o buna măsură) , ideea era ca și noi sa știm, adică noi clienții, dar, ... prin excludere, adică alea cert nu fac, deci restul posibil.

Eu i-am cerut stimabilului coleg sa spună care-s fetele care nu oferă sex.

Atâta doar.

Link spre comentariu
  • Oras:No man's land
  • Oras:No man's land

Am fost azi noapte de pe la 12 . Am stat pana la 6 dimineata , am baut ca o vita si am intrat cu 2 fete ......

Cred ca am vazut in total cam 7 fete si unele chiar arata mondial.

10 lei o bere si 150 masajul.

Recomand salonul ......am sa revin .

Link spre comentariu
  • Oras:No man's land
  • Oras:No man's land

Pentru 6 ore ai platit doar 160 de lei?

am platit 300 de lei 2 masaje si 10 lei pe bere care sincer nu stiu cate au fost ....

am stat cu fetele si inca 2 clienti la povesti , am ras toata noaptea :)))) una dintre fete este putin surda si isi batea unu pula de ea :))))

Link spre comentariu
  • Oras:No man's land
  • Oras:No man's land

am platit 300 de lei 2 masaje si 10 lei pe bere care sincer nu stiu cate au fost ....

am stat cu fetele si inca 2 clienti la povesti , am ras toata noaptea :)))) una dintre fete este putin surda si isi batea unu pula de ea :))))

 

am platit 300 de lei 2 masaje si 10 lei pe bere care sincer nu stiu cate au fost ....

am stat cu fetele . patroana , receptiionista , o rusoasca ( habar nu am ce cauta pe acolo probabil ceva amica de-a patroanei ) si inca 2 clienti la povesti , am ras toata noaptea :)))) una dintre fete este putin surda si isi batea unu pula de ea :))))

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

am platit 300 de lei 2 masaje si 10 lei pe bere care sincer nu stiu cate au fost ....

am stat cu fetele si inca 2 clienti la povesti , am ras toata noaptea :)))) una dintre fete este putin surda si isi batea unu pula de ea :))))

@charny, cu nara ta fina, cunoscător și vechi "războinic" pe frontul asta, crezi ca se poate mai mult decât laba uleioasa după ce ai băut o bere la barul lor?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...