Jump to content

Salon Tantric Palace 0756806368

Recommended Posts

• Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Salutare Am fost si eu la acest salon fiind curios de cum se prezinta Programare facuta lejer la telefon Ajuns la salon s-au prezentat fetele Care nu sunt cine stie ce,in media celorlalte saloane,si f

Locatia este pe strada soimului nr 18 in zona NOA in zorilor Cand am fost eu erau 3 fete disponibile , locatie noua halatu este de 200 de lei ora si am stat o ora intreaga. nu am incercat nimic extra.

Teapa!!! am fost la locatie , era o singura maseuza, cica celelalte erau ocupate, Calea Turzii e mai de calitate,nu recomand!

Normal ca fac reclama la salon daca ma duc acolo de o gramada de ani si intodeauna am fost tratat foarte bine .

Nu asta face forumul asta ???? da note bune sau rele .......

Ca tu pulas daca mergi acolo esti un simplu client  asta este partea 2 .

Depinde  de ce cascaval ai pe tine ruptule.

.

Ce plm te deranjeaza daca stau 6 ore in salon beau 10 beri x 10 lei bucata si intru la 2 masaje x 150 lei masajul???? Si stau la barfe cu fetele de pe acolo in living.......Unde mata vezi tu reclama pe bani mei???..... fac asta de ani de zile .

Nu iti da filme ca am procent din salon ca fut maimute din emisunea lui Capatos..... prostokea  nu le combin :))) le fut pe bani.

Ai 33 de ani si gandesti ca un  sloth .

• 1 month later...
Acum 25 minute, molson13 a spus:

Salutare! A mai vizitat recent cineva acest salon?

M ar interesa și pe mine. Ar putea publica și salonul asta lista cu maseuzele care lucrează ce e asa mare lucru?