Sari la conținut

Moldoveanca sexy 0746366899


lucyano

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Oras:Romania
  • Disponibila

Salutare, văzând anuntul si ca mona a revenit,am contactat-o imediat si am programat o intalnire cu ea, nu as putea sa o ratez cand vine la noi😋are aceleasi servicii foarte bune, acelasi corp frumos la care ai pe ce pune mâna, același Oral care îți trezește toate simțurile , iar la normal nu comenteaza la pozitii!v-o recomand cu drag!mulțumesc Mona pentru clipele minunate petrecute😘😋🤗

Link spre comentariu
Reputație: 114
Acum 17 ore, killerultau a spus:

Salutare, văzând anuntul si ca mona a revenit,am contactat-o imediat si am programat o intalnire cu ea, nu as putea sa o ratez cand vine la noi😋are aceleasi servicii foarte bune, acelasi corp frumos la care ai pe ce pune mâna, același Oral care îți trezește toate simțurile , iar la normal nu comenteaza la pozitii!v-o recomand cu drag!mulțumesc Mona pentru clipele minunate petrecute😘😋🤗

Pune anuntul sa vedem si noi despre ce e vb

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Am avut și eu a nu mai știu a câtă oare ocazia să o vizitez pe aceasta “bunaciune” ..după cum i am transmis și ei,este la fel ca vinul ..cu cat se “învechește”,cu atât îi mai bun ..pentru mine este o plăcere să mă întâlnesc cu ea de fiecare dată când ajunge în Alba .. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...