Sari la conținut

Moldoveanca sexy 0746366899


lucyano

Postări Recomandate

Vizitat domnișoara... O persoană plăcută, puțin plinuta, dar nu grasă, oriunde puneai mâna era tare, carnita tare peste tot, fără straturi moi, adipoase... Cine preferă slăbuțe, nu are ce cauta aici 😀.

Pentru mine a fost o experiență medie spre plăcuta, dar nu wow!

Locație 10, zona Mercur, apartament lux,bine întreținut, curat, baie curată, cu tot ce trebuie prosoape curate, geluri etc.

OP as zice un 8, protejat nu-s fan, dar se străduiește, cat se poate de adânc, atentă.

NP aici aș zice tot un 8, dimensiune mai mare o deranjează uneori, dar cam ce poziție vrei, umeri-craci puțin mai greu, nu e foarte elastică, dar doggy e ok, am avut impresia că i-a plăcut și ei, cu ușoare gemete.

GFE aici cam un 6, nu s-a implicat foarte mult, doar ceva mângâieri ușoare.

Igienă 9,5, nimic de reproșat. Asta doar ca să nu zic 10. 10-le este mai greu de atins 😀.

ÃŽn concluzie recomand doar pentru cei amatori de plinuțe, care urmăresc igienă și condiții de calitate.

Halatul 150/fin, 300/oră.

Sper că v-am fost de ajutor. Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Ma bucur ca am fost o companie plăcută și sper ca atunci cand vei reveni sa fiu la nivelul așteptărilor tale 🤗🤗🤗te pup si te îmbrățișez cu drag 🥰🤗🥰🤗🥰🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

âŒâŒAM REVENIT!!!âŒâŒ

Buna numele meu este Mona o femeie cu forme 1.67 înălțime(MENTIONEZ CA NU SUNT GRASÄ‚ PTR CEI CARE NU FAC DIFERENÈšA DINTRE O FEMEIE CU FORME SI O FEMEIE GRASA) voi ajunge azi in orasul vostru.

 

Fund bombat...Sanii mari.. focoasa si fierbinte....100% ,reala.....singura in locatie....Te astept in locatia mea discreta si cocheta pentru a petrece un moment de placere impreuna.

âŒLUCREZ DOAR PE BAZA DE PROGRAMÄ‚RI.

âŒNU RASPUND LA MESAJE SAU NUMERE PRIVATE.

âŒNU PRIMESC CU BILE SAU PERSOANE IN STARE DE EBRIETATE.

Lucrez de la 10.00-22.00

âŒPENTRU A TE CONVINE CA SUNT REALA VERIFICA-MI RECENZIILE DE PE FORUM.

âŒSERVICIILE MELE:

âŒORAL PROTEJAT/NEPROTEJAT( IN FUNCTIE DE IGIENÄ‚)

âŒSEX NORMAL DOAR PROTEJAT

âŒSEX ÃŽNTRE SÂNI

âŒFINALIZARE ACCEPT DOAR CORPORALÄ‚

âŒMASAJ RELAXARE

âŒMICI FANTEZII( FANTEZIILE FIECARUIA)

âŒ69

âŒFOOT FETISH

âŒURO

NU FAC ANAL SAU FINALIZARE ORALA/FACIALA.

PREÈš:

âŒâŒ150 FINALIZAREA(30MIN)

âŒâŒ250 ORA( 60MIN/2FINALIZARI)

Salut , cât stai in Alba ? Eu sunt plecat din țară și doar saptamana viitoare ma întorc oare te mai prind ? Multumesc ðŸ˜
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Betonel87 daca ptr tn nu sunt ok ca persoana te rog sa nu imi mai scrii pe forum doar ca sa fii băgat în seamă, daca crezi ca nu fac parte din categoria acelor femei care sa iti fie pe plac te rog abtine-te chiar nu au rost comentariile tale.

Chiar nu vreau sa intru in polemici cu tine fiecare bărbat are un anumit tipar de femeie care ii place si invers așa ca daca eu nu m-am încadrat în acea categorie atunci mergi la cn te face sa te simti bn.

Te rog nu încerca sa arunci cu noroi in mine de fiecare data cand vin in Alba chiar nu isi are rostul cei care m-au vizitat de cand sunt aici si inca ma vizitează se datoreaza faptului ca sunt pe placul lor,nu spun ca sunt vreun TOP de femeie dar nici de cea ma joasa speță nu sunt(altele care folosesc poze Fake sunt cele mai bune si The Best) ar trebui sa fac exact cum fac alte fete sa stau cu ceasul langa mn,sa iau banii si in 10-15min sa te dau afară.....In fine nu iti dau tie explicatii ca oricum nu vei înțelege.

P.S Te rog mergi la cn te simti bn si nu imi mai scrie mie pe forum sa ma denigrezi chiar nu are rost,crezi ca o singura recenzie de a ta va schimba ceva???? Nuuuuuu🤣🤫🤫🤫🤫🤣🤣🤣🤫🤫🤫

Zi faină iti doresc!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

Buna!!! Tin sa va anunț ca voi mai fi in Alba doar ptr încă 3 zile voi lucra in fiecare zi de la 10.00-21.00 si doar pe bază de programări. Va pup si va îmbrățișez k drag. O zi buna va doresc!!!🤗🤗🤗

Cand mai revii??
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Bună dragilor țin sa va anunț ca în perioada următoare voi ajunge la voi în oraș. 

Imediat cum voi găsi o locație va voi anunta exact data când voi fi la voi. Va pup și va îmbrățișez cu drag. 

O zi cât mai frumoasă. 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
Acum 27 minute, nicole1989 a spus:

Bună dragilor țin sa va anunț ca în perioada următoare voi ajunge la voi în oraș. 

Imediat cum voi găsi o locație va voi anunta exact data când voi fi la voi. Va pup și va îmbrățișez cu drag. 

O zi cât mai frumoasă. 💋💋💋

Nu folosesti whatsapp?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...