Sari la conținut

AMIRA 0735930675


Postări Recomandate

Buna dragii mei numele meu este Amira si de maine o sa fiu la voi in oras.

Servicii:

oral neprotejat in funcție de igienă

Normal doar PROTEJAT

Anal doar PROTEJAT (in funcție de marime)

Finalizare corporală

Preturi:

100 finalizarea

200 ora

Analul este 50 EXTRA

Numărul de telefon este: 0735930675

post-300990-0-24679500-1567250297_thumb.jpg

post-300990-0-80666000-1567250349_thumb.jpg

post-300990-0-77686200-1567250394_thumb.jpg

post-300990-0-28977600-1567250412_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Bine ai venit Amira in orasul de pe Somes !!! O sedere cat mai placuta !! Desi am un program incarcat,  nu exclud sa ne si cunoastem .

Link spre comentariu
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Buna, sunt in cluj dar domnul care trebuia sa ne dea locația nu mai raspunde la telefon!!

 

Asta da situatie. Nu dispera .... e duminica poate e la alte activitati . Mai insista. Nu cred ce este neserios . Succes !!

Link spre comentariu
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Frumpasa Amira, cat ti-ai propus sa ramai in Cluj?

Pentru ca vreau sa-mi fac timp sa ajung la tine , saptamana viitoare .

Link spre comentariu

am fost eu la ea.

 

locatia galati 2.

poze reale.
ON - 7, decent , fara deep, fara alte articifii. dupa 3 minute te intreaba daca vrei sa treci la normal.
NP - 8, nu comenteaza la pozitii dar trebuie sa iei tu initativa
AP - 8, o singura pozitie(mama iedului) - nici nu se trage da nici nu da contre...

 

corpul ok, nu chiar ca si in poze dar decent. sanii mari, ii poti atinge/mangia dar sa nu ii strangi.
aveti grija ca va intalniti cu Emma 100%. probabil il cauta pe ala de i-o furat banii :)))

cui ii place analul recomand 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Buna, sunt in cluj dar domnul care trebuia sa ne dea locația nu mai raspunde la telefon!!

Sa inteleg ca ai si colega . Nr spui te rog câte ceva si despre ea sau macar daca practica aceleasi tarife. Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Salutare,am avut plăcerea să o vizitez astăzi pe Amira.Sunt la Nr. din anunț,am dat puțin greu de ea,dar cu noroc a 4-a oră a răspuns, mi-a comunicat serviciile-pret-locatie.Spre norocul meu am fost in zona și în 10 minute am ajuns.Ajuns la locație am sunat din nou și ma ghidat spre locație,ajuns in fața ușii am rămas plăcut surprins,fata frumoasă,corp frumos.Mers in cameră,ma întrebat dacă vreau sa fac duș,am mai povestit un pic după care ne-am pus pe treabă.

ON:8+ A început cu un oral nep bun cu schimbări de ritm,nici Deep dar nici doar capul,mie unu mi-a placut

Np:9, priveliște superbă,am inceput in căpriță,fund superb,carne tare pe ea, păsărica zemoasă și strâmtă.

Ap:10,am inceput un pic mai încet,destul de strâmtă găurica, mi-a plăcut mult și după cum părea și ei.

GFE:8+

Locație:Str.Galati,ap frumos și curat

Halat:100 fin+50 pentru anal

De recomandat:DA!

Sper să apuc sa o mai vizitez o dată

Spor la futu!

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Astazi am fost in vizita la Amira , venita pentru prima data in Cluj.

 

Programarea a fost facuta prin WA . Locatia este binecunoscuta in Park Lake (Nota 10.00) unde am mai fost cazate si alte domnisoare. Primit prosop curat, baia ok.  . Despre Amira ce pot sa va spun doar ca este o tipa destul de ok, cu sani medii , par lung. ( Nota 8) .

Am fost intampinat pe tocuri intr-o tinuta sexy si servit cu un pahar cu apa, urmat de o mica discutie. Am optat pentru o fin de 30 min cu ON - fara multe artificii (Nota 8.50). Nu am primit decat pupici prietenesti, GFE (7.00) iar la NP (foloseste putin gel) schimbat vreo 3 pozitii in care s-a miscat destul de bine, (Nota 9.00), fara AP . Amenda 100 Tigri . DtD apr 30 min.

 

Apropo si intra impreuna cu colega ei Emma , asta daca sunt  doritori. Mai ramane pana duminica asa ca profitati.

De revenit as reveni sa incerc si altceva , dar nu cred ca o sa mai gasesc o "fereastra" .

 

O intalnire care si-a atins scopul .

 

 

Happy Hunting !!

 

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...