Sari la conținut

Roxana fata exotica zona Oxford, 0733341464


Postări Recomandate

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

tzz tehnica asta de a face reclama cu poze false cred ca trebui candva candva pedepsita de noi si boikotata parerea mea este ca trebuie bagate toate la "de evitat" este simplu reclama care prosteste clientul, te pune pe drumuri aiurea si mai te si oftici ca nu este reala fata din poze.

 

de exemplu pe roxana o cunosc am fost la ea nu lucreaza rau dar nu are de aface cu nici o poza din topic greu poate daca una sau doua la inceput restul este o prosteala mare de clienti.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

eu as spune ca seamana mai mult cu o fata fugita de acasa ...decat cu o prostituata .

 

are o fata de om trist decat de perversa ....foamea uneori ti se vede pe fata 

Gand la gand.

Pare victima perfecta a unui loverboy.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Tocmai de asta am spus fara suparare... nu toate femeile sau fetele sunt capabile in aceasta meserie (e totusi o meserie, cea mai veche) insa unele fete, crezand ca daca aleg "calea usoara" le este mai bine. Ei bine, nu totdeauna aceasta cale este facuta pentru toate reprezentantele sexului feminin... intr-adevar, nu putem sti care este adevarul din spatele acestor poze... este posibil sa fie o victima, orice este posibil!

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

dar atentie ca este la fel si cu pofta de pizda, si aia este de vazut pe fata hehe.

 

eu as spune ca seamana mai mult cu o fata fugita de acasa ...decat cu o prostituata .

 

are o fata de om trist decat de perversa ....foamea uneori ti se vede pe fata 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Reputație: 1182
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

e inca activa cu vreo 13 numere diferite , locatia linga zodiac , pe umbrei .

eu am avut o experienta foarte buna cu ea , anul trecut , e tiganca , comportament decent , 100 fin fara graba . 

pestele in schimb cred ca ii strica  fengshuiiul , un tiganus mic si schiop care urla la ea pe strada si gesticula ca o libelula .

acum a marit pretul , 150 f / 15 -20 min .

nu am mai fost curios , la pretul asta si mai ieftin sint fete destule care ofera calitate .

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

La numarul afisat, este vorba de Maria. Sunt client de ceva timp si fata este de bun simt, una dintre putinele care nu recurg la prosteala de a incasa bani cat mai multi pe plesneala si dupa aia sa ramana cu buza umflata cum fac vad, de la un timp majoritatea ca le-a lovit foamea rau si recurg la muisme de doi lei care nu le fac nici un bine .... Tot timpul plec multumit de la ea! 👏

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...