Sari la conținut

Viviana 0756596721


lviana

Postări Recomandate

Vizitator tmdud
Reputație: 0

A mai reusit sa ajungă careva? Am sunat.o azi mai de dimineața dar fără răspuns..mersi

Am fost eu, și ca să te scutesc de o cheltuială aiurea, povestesc.

Arată bine la corp, la față e machiată foarte strident, pare mai în vârstă din cauza asta, cred.

Strict sex, totul protejat, mecanic, gfe 0, bani dați de-a pulea, n-ai ce conversații să porți cu ea, doar la plecare când te îmbraci pare mai simpatică și vorbăreață. 😂 așa nu!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost eu, și ca să te scutesc de o cheltuială aiurea, povestesc.

Arată bine la corp, la față e machiată foarte strident, pare mai în vârstă din cauza asta, cred.

Strict sex, totul protejat, mecanic, gfe 0, bani dați de-a pulea, n-ai ce conversații să porți cu ea, doar la plecare când te îmbraci pare mai simpatică și vorbăreață. așa nu!

Multumim pentru informatii! Chiar era pe lista scurta pentru a o vizita. In conditiile astea, zic pas. M-ai scutit de niste bani si poate niste nervi.

Cele bune!

  • Like 3
Link spre comentariu

Am fost si eu la domnisoara. Am sunat la nr de pe forum cel de sus am vrut sa incerc si eu ceva nou la tel a fost prietenoasa mia explicat ca sta in zona sagului mia placut cum a vorbit si recunosc ca mi au placut si pozele ei sexy asa ca mi am facut curaj sa ma duc. Locatie buna zona sagului apartament curat aranjat frumos chiar de lux nota 10 locatie discreta Mi a deschis usa o domnisoara roscata de aprox 25 ani frumoasa as zice eu inalta si supla cu corp de fotomodel nota 9 parca avea parul vopsit roscata aranjata machiata si curata fara niciun miros suspect nota 9. Actiunea sa desfasurat intrun dormitor frumos pat matrimonial alb patul nu scartaia era numa buna pentru futut. Fata se misca bine am schimbat mai multe pozitii apoi am terminat in prezervativ. Oral protejat nota 8 normal protejat nota 9. Ceea ce priveste gfe nu pot spune ca era foarte vorbareata dar nu era nici aroganta cu mine. Eu unu nu mam dus pt vorbe si povestiri am mers doar so fut sa ma descarc nu sa socializez prea mult. A fost amabila ma servit cu o doza rece de cola era cam tacuta dar nu aroganta. Nu era asa prietenoasa gen anda de la top sau bianca de la top dar a fost amabila cu mine . Eu personal recomand aceasta domnisoara mai ales persoanelor cu varsta mai inaintata care le plac fetele tinere si suple si nu numai. De revenit

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Doar 200 ora?!!

 

Dacă ți se pare puțin, poți să lași ciubuc, să fie pe + :)

Vineri am vrut să contribui și eu la bugetul domnișoarei, dar nu am mai găsit-o.

Probabil ieșise bine pe ziua respectivă. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Dacă ți se pare puțin, poți să lași ciubuc, să fie pe + :)

Vineri am vrut să contribui și eu la bugetul domnișoarei, dar nu am mai găsit-o.

Probabil ieșise bine pe ziua respectivă. 

 

Ai vrut pe drek...cin' te mai crede? Ai ramas iarasi fara minute?? :laugh2  :rax2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...