Sari la conținut

Top 3 saloane masaj Bucuresti


xndoe

Postări Recomandate

Salut

 

Acest topic se adreseaza exclusiv persoanelor care au vizitat cel putin 2-3 saloane de masaj din Bucuresti.

 

Haideti sa incercam sa facem un top, sa vedem care mai e treaba acum la inceput de toamna. :)

 

Asadar daca doriti sa oferiti un feedback postati aici va rog cele 2-3 locatii care pentru voi reprezinta The Best in domeniul masajului erotic in Bucuresti.

 

Multumesc!

  • Like 2
Link spre comentariu

Este o initiativa buna, cu totii am vrea sa stim unde se ascunde calitatea...

Cred ca mai exista cateva topice pe acest subiect, din pacate tot fara finalizare ...

Poate o solutie sa fie un topic cu un poll, si sa se numere voturile, sau punctele...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Artemis e o mare teapa sau cel putin asa era acum 2 ani.

 

In rest topurile nu au sens cum am spus. Probabil e un top daca te intereseaza ca si masajul de relaxare sa fie mai mult de o frectie plictisita, alt top daca e strict aspectul fetelor, alt top daca e strict partea erotica, altu daca conteaza permisivitatea etc.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ar fi misto daca s-ar putea face ceva gen poll, desi dupa cum bine spunea un confrate, totul e foarte subiectiv(cea mai buna relaxare, cea mai multa permisivitate, cel mai bun erotic, conditii, pozitie etc etc).

Din punctul meu de vedere, daca e sa luam o medie a factorilor mentionati si mergand pe un nivel rezonabil de pret, as recomanda Fantasy.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Artemis???? chiar in top 3???

iar exclusive (desi am fost la un moment dat client fidel) e departe de top in ultima perioada

 

Am fost la Artemis in februarie 2019.

Locatia era de lux , acum s-au mutat pe aceeasi strada.

Servicii foarte bune , am fost la strengara Kitty....are experienta , plus moldoveanca pur sange.

Poate din cele 16 maseuze or fi si altele de clasa....

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Fratilor eu recunosc, cand merg la masaj tot timpul incerc sa obtin mai mult decat o laba uleioasa. Asa ca ar fi super sa facem un poll cu locatiile unde merge mai mult. Din experienta mea, eu va recomand Exclusive. Daca mai aveti voi alte recomandari, va rog postati!

 

Hai noroc!

  • Like 3
Link spre comentariu

Fratilor eu recunosc, cand merg la masaj tot timpul incerc sa obtin mai mult decat o laba uleioasa. Asa ca ar fi super sa facem un poll cu locatiile unde merge mai mult. Din experienta mea, eu va recomand Exclusive. Daca mai aveti voi alte recomandari, va rog postati!

 

Hai noroc!

Bine de stiut. ;)

Multumim!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salut

 

Acest topic se adreseaza exclusiv persoanelor care au vizitat cel putin 2-3 saloane de masaj din Bucuresti.

 

Haideti sa incercam sa facem un top, sa vedem care mai e treaba acum la inceput de toamna. :)

 

Asadar daca doriti sa oferiti un feedback postati aici va rog cele 2-3 locatii care pentru voi reprezinta The Best in domeniul masajului erotic in Bucuresti.

 

Multumesc!

 

Voi face un clasament din experiența pe care o am prin saloanele de masaj erotic din București.

 

Categoria I - saloane de lux

 

1. Mon Amour

2. Black Velvet

3. Artemis

 

Categoria II- saloane decente, curate

 

1. Vip Obsesion

2. Sweet Girls

3. Nirvana

 

Categoria III- saloane de Doamne ferește din următoare motive:

 

- fetele foarte obraznice, unele sunt țigănci cu tupeu, te tratează de sus, au niste aere ieftine de mahalagioaice, recepția la fel, daca ai o probleme ți se spune foarte sfidator, că dacă nu îți convine, data viitoare sa nu mai te mai întorci

 

-fetele nu au treabă cu masajul, ci mai degrabă sunt curve de stradă aciuite prin saloane de masaj, vezi Doamne maseuze, deși sunt niște țigănci tatuate, jegoase de unde ai toate șansele să pleci cu vreo ciuperca de la ele

 

- cer bani pe atingeri, de parcă ar fi poleite cu aur și noi bieții clienți am văzut pentru prima dată o femei sau la sfârșitul masajul cerșesc tips, stand cu mana întinsă la tine ( și nu vb metaforic)

 

- nu se tine cont de regulile de igiena

 

- se fura din buzunare, așa că atenție!!!

 

1. Vip Zone

2. Desire

3. Thai Pasion

4. Pink Lady ( trebuie sa te dai alta natie)

5. Jade Palace

6. Attraction Colentina

7. Attraction Gura Făgetului

8. Exclusive

9. Noblesse

10. Sweet touch

 

Cei de la Attraction m-au terorizat cu mesaje pe telefon unde spun numai minciuni că sa te facă să te duci

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Voi face un clasament din experiența pe care o am prin saloanele de masaj erotic din București.

 

Categoria I - saloane de lux

 

1. Mon Amour

2. Black Velvet

3. Artemis

 

Categoria II- saloane decente, curate

 

1. Vip Obsesion

2. Sweet Girls

3. Nirvana

 

Categoria III- saloane de Doamne ferește din următoare motive:

 

- fetele foarte obraznice, unele sunt țigănci cu tupeu, te tratează de sus, au niste aere ieftine de mahalagioaice, recepția la fel, daca ai o probleme ți se spune foarte sfidator, că dacă nu îți convine, data viitoare sa nu mai te mai întorci

 

-fetele nu au treabă cu masajul, ci mai degrabă sunt curve de stradă aciuite prin saloane de masaj, vezi Doamne maseuze, deși sunt niște țigănci tatuate, jegoase de unde ai toate șansele să pleci cu vreo ciuperca de la ele

 

- cer bani pe atingeri, de parcă ar fi poleite cu aur și noi bieții clienți am văzut pentru prima dată o femei sau la sfârșitul masajul cerșesc tips, stand cu mana întinsă la tine ( și nu vb metaforic)

 

- nu se tine cont de regulile de igiena

 

- se fura din buzunare, așa că atenție!!!

 

1. Vip Zone

2. Desire

3. Thai Pasion

4. Pink Lady ( trebuie sa te dai alta natie)

5. Jade Palace

6. Attraction Colentina

7. Attraction Gura Făgetului

8. Exclusive

9. Noblesse

10. Sweet touch

 

Cei de la Attraction m-au terorizat cu mesaje pe telefon unde spun numai minciuni că sa te facă să te duci

Multumim colegu de postarea detaliata si exemplele date. Daca esti dragut, as avea si eu 2 intrebari pentru tine:

 

1.Din ce sciu ceilalti confrati mai sus, Fantasy vad ca e in topul multora. Tu ai vizitat locatia, ai putea sa ne zici unde se incadreaza pentru tine?

2. Eu am fost client la Exclusive o perioada lunga de timp si apoi am plecat din tara o perioada de timp. Din experienta mea era super, as fi vrut sa fie mai multe saloane asa. Tu de ce zici ca e de evitat?

 

Mersi din nou de contributie - postarile astea sunt de ajutor maxim pentru cei ca mine care nu au mult timp liber de probat diferite saloane!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Unii spun că Fantasy massage este un salon cu servicii bune.

Iar Claudia de la Exclusive massage este că o scandinavă....cred că au plecat de acolo coloratele....

Macar la Artemis mergi la sigur....

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

Royal Massage este de luat in considerare in top. Nu stiu pe ce loc exact, dar in top 3, impreuna cu Mon Amour si cu Fantasy (nimic special, dar totul corect, constnta si longevitate...si fiindca nu sunt altele mai bune, dar individual nu e vreo grozavie, dar repet, un salon corect pe termen lung deja).

 

 

 

 

 

Voi face un clasament din experiența pe care o am prin saloanele de masaj erotic din București.

 

Categoria I - saloane de lux

 

1. Mon Amour

2. Black Velvet

3. Artemis

 

Categoria II- saloane decente, curate

 

1. Vip Obsesion

2. Sweet Girls

3. Nirvana

 

Categoria III- saloane de Doamne ferește din următoare motive:

 

- fetele foarte obraznice, unele sunt țigănci cu tupeu, te tratează de sus, au niste aere ieftine de mahalagioaice, recepția la fel, daca ai o probleme ți se spune foarte sfidator, că dacă nu îți convine, data viitoare sa nu mai te mai întorci

 

-fetele nu au treabă cu masajul, ci mai degrabă sunt curve de stradă aciuite prin saloane de masaj, vezi Doamne maseuze, deși sunt niște țigănci tatuate, jegoase de unde ai toate șansele să pleci cu vreo ciuperca de la ele

 

- cer bani pe atingeri, de parcă ar fi poleite cu aur și noi bieții clienți am văzut pentru prima dată o femei sau la sfârșitul masajul cerșesc tips, stand cu mana întinsă la tine ( și nu vb metaforic)

 

- nu se tine cont de regulile de igiena

 

- se fura din buzunare, așa că atenție!!!

 

1. Vip Zone

2. Desire

3. Thai Pasion

4. Pink Lady ( trebuie sa te dai alta natie)

5. Jade Palace

6. Attraction Colentina

7. Attraction Gura Făgetului

8. Exclusive

9. Noblesse

10. Sweet touch

 

Cei de la Attraction m-au terorizat cu mesaje pe telefon unde spun numai minciuni că sa te facă să te duci

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Voi face un clasament din experiența pe care o am prin saloanele de masaj erotic din București.

 

Categoria I - saloane de lux

 

1. Mon Amour

2. Black Velvet

3. Artemis

 

Categoria II- saloane decente, curate

 

1. Vip Obsesion

2. Sweet Girls

3. Nirvana

 

Categoria III- saloane de Doamne ferește din următoare motive:

 

- fetele foarte obraznice, unele sunt țigănci cu tupeu, te tratează de sus, au niste aere ieftine de mahalagioaice, recepția la fel, daca ai o probleme ți se spune foarte sfidator, că dacă nu îți convine, data viitoare sa nu mai te mai întorci

 

-fetele nu au treabă cu masajul, ci mai degrabă sunt curve de stradă aciuite prin saloane de masaj, vezi Doamne maseuze, deși sunt niște țigănci tatuate, jegoase de unde ai toate șansele să pleci cu vreo ciuperca de la ele

 

- cer bani pe atingeri, de parcă ar fi poleite cu aur și noi bieții clienți am văzut pentru prima dată o femei sau la sfârșitul masajul cerșesc tips, stand cu mana întinsă la tine ( și nu vb metaforic)

 

- nu se tine cont de regulile de igiena

 

- se fura din buzunare, așa că atenție!!!

 

1. Vip Zone

2. Desire

3. Thai Pasion

4. Pink Lady ( trebuie sa te dai alta natie)

5. Jade Palace

6. Attraction Colentina

7. Attraction Gura Făgetului

8. Exclusive

9. Noblesse

10. Sweet touch

 

Cei de la Attraction m-au terorizat cu mesaje pe telefon unde spun numai minciuni că sa te facă să te duci

 

Sunt de acord cu clasamentul tau la Categoria I - saloane de lux (1. Mon Amour 2. Black Velvet 3. Artemis). In schimb, la Categoria II- saloane decente, curate, dupa parerea mea, pe primul loc merita sa fie Fantasy.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...