Sari la conținut

Top 3 saloane masaj Bucuresti


xndoe

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Din experientele mele recente prin diverse locatii, eu pot sa va recomand urmatoarele saloane unde m-am simtit foarte bine, ora  a fost respectata, curatenia a fost ok, fetele au atitudine pro-client, etc. 

Nu le pun in vreo anumita ordine ca fiecare salon a avut cate un aspect prin care s-a facut remarcat. 

 

- Royal Masaj

- Exclusive Masaj

- Salonul de pe tepes voda. 

 

Daca vreti detalii, scrieti-mi pe adresa de mai de mai sus. 

 

Hai noroc!

  • Like 1
Link spre comentariu

 În continuare, pe primele două locuri sunt Mon Amour și Artemis. În ordinea asta.

 Nu știu dacă ați mai fost la saloane, dar e criză uriașă. Fetele abia își scot ceva bani, cu precădere cele care au clienți stabili. Principala cauză este lipsa clienților străini. Multe fete au plecat de tot, s-au reorientat în alte domenii, altele s-au suspendat și încearcă altceva, altele și-au luat concedii iar unele încearcă independent.  De aceea găsești, pe tură, 2-3 maseuze. Perioadă grea. Și probabil va mai dura, occidentalii ne-au cam înroșit de tot.

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator supaplex
Reputație: 0

 În continuare, pe primele două locuri sunt Mon Amour și Artemis. În ordinea asta.

 

Problema la Mon Amour era cu discretia. Cam ciudat sa iesi din dus in prosop si in drum spre camera de masaj sa treci pe langa clientii care isi asteapta randul, pe canapea ...

Link spre comentariu
  • Oras:Ora exactă
  • Oras:Ora exactă

În continuare, pe primele două locuri sunt Mon Amour și Artemis. În ordinea asta.

 Nu știu dacă ați mai fost la saloane, dar e criză uriașă. Fetele abia își scot ceva bani, cu precădere cele care au clienți stabili. Principala cauză este lipsa clienților străini. Multe fete au plecat de tot, s-au reorientat în alte domenii, altele s-au suspendat și încearcă altceva, altele și-au luat concedii iar unele încearcă independent.  De aceea găsești, pe tură, 2-3 maseuze. Perioadă grea. Și probabil va mai dura, occidentalii ne-au cam înroșit de tot.

Ai perfecta dreptate colegu .
  • Like 2
Link spre comentariu

Problema la Mon Amour era cu discretia. Cam ciudat sa iesi din dus in prosop si in drum spre camera de masaj sa treci pe langa clientii care isi asteapta randul, pe canapea ...

Așa este. Doar că cel/cei care stau pe canapea nu-și așteaptă rândul la masaj, ci așteaptă să termine masajul prietenul/prietenii cu care a venit. Așa mi-a zis una dintre maseuze, Andreea. E cam aiurea, într-adevăr, ca să te duci la baie/duș, treci prin fața respectivului.

Și înapoi la fel .

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Problema la Mon Amour era cu discretia. Cam ciudat sa iesi din dus in prosop si in drum spre camera de masaj sa treci pe langa clientii care isi asteapta randul, pe canapea ...

 

Pe "praful" asta, este clar ca problema asta nu mai exista.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

...a vizitat cin3va in ultima perioada Artemis? Ce recomandari? Ariana sau Giulia? Poate o alta "bucatica", pentru ca stiu ca in trecut aveau numa', piese

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
Ariana e la Royal...si e in continuare piesa.

 

 

quote name="71laciport" post="6290596" timestamp="1596006871"]

 

...a vizitat cin3va in ultima perioada Artemis? Ce recomandari? Ariana sau Giulia? Poate o alta "bucatica", pentru ca stiu ca in trecut aveau numa', piese

Ariana e la Royal...si e in continuare piesa.

...esti sigur ca este aceeasi Ariana? In pozele de la Artemis apare bruneta, iar cand am intrebatacum max 5 zile mi au spus faptul ca lucreaza la ei...la silivoane mi s a parut si mie o asemanre

Link spre comentariu

Nu pot fi sigur 100%...dar cea de care iti spun eu a lucrat acolo acum ceva vreme si a avut succes ca si acum fiindca e buna. Mai departe daca aia au pus o alta Ariana in loc cu numele ca sa mentina aparenta, nu mai stiu...asta cu esti sigur, nu esti sigur. Verifica tu.

 

 

 

 

Ariana e la Royal...si e in continuare piesa.

...esti sigur ca este aceeasi Ariana? In pozele de la Artemis apare bruneta, iar cand am intrebatacum max 5 zile mi au spus faptul ca lucreaza la ei...la silivoane mi s a parut si mie o asemanre

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...