Sari la conținut

0738078620 Andreea


Postări Recomandate

Am văzut anunțul, părea interesant, am sunat și aflu ca fata abia a venit și e în blocul nou de lângă Cireșica.

Ma înființez acolo sunt primit în apartament, cam în penumbra și invitat într-o camera. Ulterior am sesizat ca era bucătăria în care era desfăcut o canapea.

Când am întrat am mai văzut o silueta de fata prin ușile de sticla.

Noroc ca eram dusat, ca a zis ca e ocupat la baie și în cealaltă camera tot ocupat.

Din câte vedeam semăna un pic cu ce e în poze. Evident mai grăsuța și parca sa zic ca de etnie. Totuși zic sa încercăm și începe un ON destul de OK, cu oarece artificii cu limba, și cu mana ma masa la coaie. Începe sa sune telefonul îl închide, se aude un schellalait, cică colega avea câine /pisică ceva. Al meu dădea semne de moleseala. Îmi spune ca am doar 15 minute, ca cerusem un nr. Ii zic sa continue, îmbrăcăm soldatul și zic hai la caprita sa încheiem. Iar suna telefonul, dar dar din poziția și nu ajungea să-l oprească, dar totuși se oprește din act și îl închide îmi zice ca a trecut sfertul de ora și sa mai prelungesc sau sa termin în 2 minute. Evident ca n-am mai putut și nici n-am prelungit.

Dupa mine de evitat, deși zice ca n-a mai lucrat în tara și vine din Anglia.

Adevărul ca la 100nr./200h nu trebuia sa ma aștept la altceva, dar m-a pacalit blocul.

Ma gândisem eu ca în bloc nou tre sa fie OK și a plecat cu preț mic doar asa la început, dar teapa.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

deci este de EVTAT!!!

 

nu pretul ci mentalitatea fetii este de vina pentru ce ai trait cu ea, sunt fete la 100/200 de iti aduci aminte o luna de futai.

 

 

si mentalitatea asta ...difera de la client la client 

 

daca sti sa le spui de la inceput inainte de a da banii termenii si conditiile tale ....atunci va fi ok daca nu ....fiasco

 

daca nu accepta dorintele tale ...nu pierzi nimic decat timp ,usa este deschisa poti iesi pe ea ....este ca in casnicie nepotrivire de caracter

  • Like 5
Link spre comentariu

si mentalitatea asta ...difera de la client la client

 

daca sti sa le spui de la inceput inainte de a da banii termenii si conditiile tale ....atunci va fi ok daca nu ....fiasco

 

daca nu accepta dorintele tale ...nu pierzi nimic decat timp ,usa este deschisa poti iesi pe ea ....este ca in casnicie nepotrivire de caracter

Dacă nu te-ai căsătorit doar ca s-o futi, nepotrivirea de caracter se identifica dinainte de acte.

Ca unii își dau seama de nepotrivire abia cand"cineva trebuie sa ducă gunoiul e altceva"😀

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

si mentalitatea asta ...difera de la client la client 

 

daca sti sa le spui de la inceput inainte de a da banii termenii si conditiile tale ....atunci va fi ok daca nu ....fiasco

 

daca nu accepta dorintele tale ...nu pierzi nimic decat timp ,usa este deschisa poti iesi pe ea ....este ca in casnicie nepotrivire de caracter

 

ia incearca la satena singura, face de toate pana ii dai banii, sa vezi dupaia fiasco...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

si timpul are valuare, pentru mine este chiar cea mai valoroasa resursa pe care o am!!

 

si mentalitatea asta ...difera de la client la client 

 

daca sti sa le spui de la inceput inainte de a da banii termenii si conditiile tale ....atunci va fi ok daca nu ....fiasco

 

daca nu accepta dorintele tale ...nu pierzi nimic decat timp ,usa este deschisa poti iesi pe ea ....este ca in casnicie nepotrivire de caracter

 

ce dreptate ai!! what the fuck ajung la ea ultima oara imi zice dece nu am vizitat-o atat de mult timp si sa stau direct la ea 2,3 ore. hehe adica plateste prostule 2,3 ore si dispari cam asa ca chef de munca nu avea si nici dus nu vazuse de cateva ore sau poate zile. nu imi place sa vad cum confunda omul cu care am de aface bunatatea mea cu altceva, numai ca ma port bine cu fiecare nu inseamna cu sunt prost...

 

ia incearca la satena singura, face de toate pana ii dai banii, sa vezi dupaia fiasco...

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

bani pentru deranj? la mine inseamna un pumn in freza sa o deranjez detot si pe tanti si pe nemo daca este nevoie

usa inchuiata o deschid in orice caz nu am nevoie de asistenta

deci nu va cunosc dar eu stateam in austria cu baietii grei din albania la bere eu nu ma sperii de niste balacituri din constanta sau turistii veniti cu figuri hehe

nu este nici o data bine sa iti fie frica de cineva, trebui sa fi lup nu oaie, cred ca gica este lup batran nu se acunde!

 

Sa înțeleg ca nu ți s-au cerut niciodată bani pentru deranj?
Sau nu ai găsit usa încuiată când ai vrut sa ieși?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Noua in constanta! poze din locație!

 

Bună, sunt Andreea, am 20 de ani si sunt noua în constanța!
Te astept sa ne simtim bine impreuna!
Am locatie, fac si deplasari!
Nu raspund la mesaje si numere private!
 
0738078620
 

post-238051-0-43375200-1567891161_thumb.jpg

post-238051-0-27151500-1567891166_thumb.jpg

post-238051-0-36762300-1567891170_thumb.jpg

post-238051-0-46585800-1567891175_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

serios? eu nu stiu a fost chiar foarte pozitva astazi!

In topicul din linkul pus de cbacca chiar tu ai niste postari in care o blamezi. Acum o lauzi!

Pai ce-ai facut ma nene ma?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Eu uitasem deja de topicul asta, asa ca vad anuntul pe publi si sun la Andreea sa scot informatii de la ea, si in timpul convorbiri vad ca nu imi declanseaza deloc sistemul de alarma interior si asa ca decid sa o vizitez, acum acasa mi sa pare destul de plauzibil ca singurul care a scris ceva negativ despre fata era o clona de a lui Ul Amelia. dar cum zicea si el fata locuieste la blocul nou de 6 etaje la sensul giratoriu de la aurel vlaicu spre ciresica.


apartament nou si curat, prietenoasa, pe tocuri, si usor parfumata. are o colega o pisicuta si 3 pestisori.


 


Locatie:   -  9 curat si nou nout, rar asa standard (summerland sabrina 500 si apartament foarte prost).


Igiena:     - 10 super curata, parfumata, perfect


Optica:     -  8 corpul aproape identic ca in poze poate fi comparrata cu bibi, oricum pozele sunt 100% (deci nu prea expirate) din locatie ca recunosc orice detailiu, andreea are sani buni si frumosi are un piercing interesant direct la clitoris (cunni si 69 este si mai interesant) la fatza pare mai matura de 20 de ani dar simpatica -2


Oral:        - 9,5 suge foarte bine cu deep cu oo si pozitia 69 ma fascinat oricum la maxim.


Normal:   - 9 stramta si lucratoare, face orice ii ceri si nu ma grabit deloc


GFE:         - 7 comunicativa, zambeste are umor nu te ia doar la rand ca alte fete.


Amenda - 100


 


de revenit; daca nu din cauza ei din cauza conditiilor din apartament.


  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

ce parole de cacao, dar cand erati pe site l-ati luat la mijloc pe gica sa ii indoiti cocoasa si lui si mie ca dece recenzam cand marele amelia zica sa tacem.... eu nu cred ca a uitat treaba asta

 

Ne-a Gică cineva in trecut ,pe ăștia vechii va numit dinozauri și va sfătuit să vă retrageti,greșit avem nevoie de voi.(Ca și de P.S.D.).Nu ține cont de ei,invata-i că suntem niște proști și să nu uiți ca amelica îți este aproape.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

aveam incredere normal in credibilitatea colegului, nu am blamat-o am intrebat pe nutaku/amelia daca este de evitat nimic altceva.

 

In topicul din linkul pus de cbacca chiar tu ai niste postari in care o blamezi. Acum o lauzi!
Pai ce-ai facut ma nene ma?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...