Sari la conținut

Noua în București 0743454257


Postări Recomandate

Vizitator ga971774
Reputație: 0

Disponibilă pana la ora 23:00

Vai tu Georgiana, când am văzut ca ai prelungit programul cu o oră m-a luat așa, o nostalgie... gândește-te dacă apărea un anunț ca al tău pe vremea lui Ceaușescu... cum se mai bucurau muncitorii ce ieșeau din șutul de după-masă din fabricile Vulcan, Tractorul, Electroputere, Semănătoarea, Rocar, UMEB, Electroaparataj, Tricodava, Spicul, Danubiana, Hidromecanica... cu câtă bucurie veneau ei spre centrul vechi încolonați știind că mai apucă să dea o clanță scurtă unei dive jos în parcare. Bravo Georgiana, așa se face... păcat ca timpurile s-au schimbat, măcar muncitorii ăia pe vremuri apucau la un duș înainte să iasă pe stradă, acum... De pe șantiere cum vin? Dai mult cu șervețelul?

Scuze de off topic dar azi mi-ai venit în gând.

P. S. Ești bine, nu? Îți trimit calde salutari dintr-un loc rece :)))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost ieri la Georgiana, o fata deosebita, pacat că pleaca astazi, am sa revin cu detalii...

Asta cu deosebita, ma cam indoiesc pt ca am vizitat-o si eu la Cluj.

 

Este frumoasa foc si are cele mai perfecte tate pe care mi-a fost dat sa le ating cu siguranta.

 

Dar sexual...lasa mult de dorit in opinia mea datorita limitarilor extrem de numeroase

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asta cu deosebita, ma cam indoiesc pt ca am vizitat-o si eu la Cluj.

 

Este frumoasa foc si are cele mai perfecte tate pe care mi-a fost dat sa le ating cu siguranta.

 

Dar sexual...lasa mult de dorit in opinia mea datorita limitarilor extrem de numeroase

 

Nu as putea sa zic ca m-a deranjat faptul ca face oral protejat, nu se saruta si nici cunni nu vrea, in rest oralul si normalul protejat mi-au placut, imaginea partenerei era ok!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu as putea sa zic ca m-a deranjat faptul ca face oral protejat, nu se saruta si nici cunni nu vrea, in rest oralul si normalul protejat mi-au placut, imaginea partenerei era ok!

Este doar o chestie de gusturi/optiuni.

 

Dupa cum am zis, eu caut altceva in pat, nu doar un ambalaj frumos (desi am recunoscut ca ambalajul este de 10 cu felicitari)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...