Sari la conținut

Mi-a furat pozele!!


dianadya

Postări Recomandate

Domnișoara care se intitulează “ singura reala din oraș” cu nr de tel ‭0768 482 764‬ mi a furat pozele și lucrează cu ele..

Am sunat dar nu mi a răspuns, iar după ce i am zis printr un sms ca sunt ale mele și o rog sa le șteargă m a blocat și le folosește in continuare! Rusineee !!

Link spre comentariu

Curată telenovela ce dacă îți face reclamă gratis în loc să zici bogdaproste parcă ce toate e reale ??!!! Niste bocsite văruite toate tencuite cu o găleată dă fund dă ten si cân megi la ele servicii dă tot cacatu' ...numa gura e dă ele.

Las mănânce și ia o pâne că tot omu poa să aleagă.

  • Like 1
Link spre comentariu

Curată telenovela ce dacă îți face reclamă gratis în loc să zici bogdaproste parcă ce toate e reale ??!!! Niste bocsite văruite toate tencuite cu o găleată dă fund dă ten si cân megi la ele servicii dă tot cacatu' ...numa gura e dă ele.

Las mănânce și ia o pâne că tot omu poa să aleagă.

Nu am nevoie de reclama gratis. Poate vreodată eu chiar voi vrea sa vin in locul unde tipa îmi folosește pozele și ce sa vezi “ ori nu o sa ma creadă nimeni ca sunt chiar eu” pentru ca au fost și au văzut “ ori alte chestii.. nu am nevoie. Sa le folosească pe ale ei... și nu generaliza te rog. Nu ne cunoaștem ca sa poți sa ți dai cu părerea... o zi buna!

Link spre comentariu

Nu am nevoie de reclama gratis. Poate vreodată eu chiar voi vrea sa vin in locul unde tipa îmi folosește pozele și ce sa vezi “ ori nu o sa ma creadă nimeni ca sunt chiar eu” pentru ca au fost și au văzut “ ori alte chestii.. nu am nevoie. Sa le folosească pe ale ei... și nu generaliza te rog. Nu ne cunoaștem ca sa poți sa ți dai cu părerea... o zi buna!

Corect. Iti dau perfecta dreptate. Poate nu ofera servicii bune, te vad in poze cand vi si zic asta....a schimbat telefonul si gata. Inseamna ca ii e rusine de ea!
Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...