Sari la conținut

Masaj erotic plus oral


alex194

Postări Recomandate

https://www.anuntul.ro/anunt-doamna-zNalbL#r8wL1

Am fost la doamna din anunț, sunat pentru detalii, am întrebat dacă se poate si sex, iar la telefon a spus ca in niciun caz,am zis ok, macar masaj cu finalizare. locația pe undeva pe bulevardul natiunile unite, hotărât pentru un masaj erotic si poate si sex am zis sa merg. M a întâmpinat o doamnă cam la 40 de ani, miniona si plinuta intr un halat sub care avea doar o pereche de chiloți.am mers la dus, doamna m a invitat sa ma asez pe pat si a început mesajul de relaxare pe spate si picioare,masaj care a durat cam 30 de minute, în momentul în care m am intors, fiind întins pe spate mi a spus că o sa înceapă cu sărutări întrebându ma cum vreau mai exact sa fie mesajul. I am raspuns ca vreau sa il faca asa cum stie ea mai bine. In timp ce îmi făcea laba, ma lingea pe coaie si la un moment dat a băgat o în gura si a inceput sa faca sex oral. Nu am mai rezistat foarte mult si am terminat intr un prosop, probabil nu accepta CIM. Cred ca accepta si sex normal, nu am întrebat inca. Intors la dus, lăsat cei 120 de lei fara sa imi spună ea. Toată distracția a durat o ora. Purtați va frumos cu doamna, merită!

Link spre comentariu

nu e nevoie sa mergi, mai așteaptă recenzii, trebuie sa fii intr un fel sa crezi ca eu sunt "patronul". Am vrut doar sa impartasesc experienta mea,poate amatorii de masaj sunt interesati. Poate fii sters acest topic daca nu pare a fi util.🙂

Ai 2 posturi în 9 luni dintre care unul este o recenzie entuziastă pentru una cu un anunț fără poze, fără detalii, despre care alții au spus că arată de 50-60 de ani și e grasă iar tu zici că are 40 și e plinuță. Parcă nu mai pare atât de rea calitatea de patron...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...