Sari la conținut

Fete la stranda


vampirul

Postări Recomandate

Salutare,

Pentru toate bolile cu transmitere sexuală care încep cu si..., apelează cu incredere la "fetele de la strada" ðŸ‘

Succese ðŸ‘

Stai linistit colegu.... Oricum majoritatea fetelor de pe publi sunt venite de pe centura Galatiului, Brailei, Constantei sau a Vasluiului... Asa ca tot aia e... Singura fata pe care o mai vizitez eu din bt e Maria.... (fosta Sofia) de restul ma feresc... Aceleasi fete cu multe anunturi... Cel putin alea de pe onicescu is disperare
  • Like 1
Link spre comentariu

Stai linistit colegu.... Oricum majoritatea fetelor de pe publi sunt venite de pe centura Galatiului, Brailei, Constantei sau a Vasluiului... Asa ca tot aia e... Singura fata pe care o mai vizitez eu din bt e Maria.... (fosta Sofia) de restul ma feresc... Aceleasi fete cu multe anunturi... Cel putin alea de pe onicescu is disperare

Imi poti spune care Marie colegu, evenual lasa-mi numarul ei de telefon sau cum o pot gasi!
Link spre comentariu
  • Oras:🤨
  • Oras:🤨

O recenzie pentru Maria(fosta Sofia)rogu te.

Am încercat eu sa te “ajut†cu o recenzie .. dar se pare ca este mult prea ocupată.

Am sunat de 2 ori, după câteva tonuri de apel răspunde (cineva) și îți închide. (a 3-a oară nu mai există la mine...)

Eu o voi evita., întocmai sa nu o mai deranjez 😉

Spor!

Link spre comentariu

Am încercat eu sa te “ajut†cu o recenzie .. dar se pare ca este mult prea ocupată.

Am sunat de 2 ori, după câteva tonuri de apel răspunde (cineva) și îți închide. (a 3-a oară nu mai există la mine...)

Eu o voi evita., întocmai sa nu o mai deranjez 😉

Spor!

Incearca sa o contactezi prin sms. Eu numai asa am putut comunica cu ea... Lucreaza in general dupa ora 14
Link spre comentariu

Am încercat eu sa te “ajut†cu o recenzie .. dar se pare ca este mult prea ocupată.

Am sunat de 2 ori, după câteva tonuri de apel răspunde (cineva) și îți închide. (a 3-a oară nu mai există la mine...)

Eu o voi evita., întocmai sa nu o mai deranjez 😉

Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:🤨
  • Oras:🤨

Incearca sa o contactezi prin sms. Eu numai asa am putut comunica cu ea... Lucreaza in general dupa ora 14

:wink2 merci de pont... dar.. nu-mi încalc principiile, "a 3-a oară, nu mai există" poate ea să aibă și păsărica sau pielea celebrei Skin Diamond

:hihat

trecem la "next" :tittyfuck

Link spre comentariu

Va zic din propria experienta,nu se merita sa mergeti la Maria,am fost eu si am plecat dezamagit si cu bani luati. Avea locatie la pensiunea bianca,cand s.o dezbracat mi.o venit un miros de la pizda ei,de nu mi s.o mai sculat gigel,am pus.o sa faca oral ,da mi.o tinea cu mana si numai un pic o baga in gura,si avea o greata pe ea ,ca cica au trecut cele 10 min ,eu am s.o trec la de evitat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

La baisa sau in ate locuri din oras mai exista?

Da, mai exista. Nu la fel de multe si de des ca altadata, dar exista. Acum ca s-a racit vremea, sigur vor fi vazute mai rar. In urma cu cateva zile am vazut doua tipe subtirele. Din mersul masinii n-aratau rau.

Miscare era si in parcarea dinainte de Zaicesti. Dar de anul trecut n-am mai vazut nimic pe acolo (adevarul e ca nici nu trec foarte des prin zona).

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...